SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWJKD Brodnica i cały świat.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Witam,
Otwieram wątek o JKD, gdyż pewien osobnik zapatrzony w pewnego Chińczyka nie daje mi żyć
Ten wątek służy wymianie doświadczeń pomiędzy osobami trenującymi tenże zgodny z ludzką biomechaniką twór walki.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zamykam ten temat w którym na siłę reklamuje się jeden klub i z uporem maniaka namawia do trenowania "jedynego, słusznego stylu jakim jest t**** made in Brodnica"
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Miałem przyjemność ćwiczyć t**** w Brodnicy. Polecam ich stronę j**********.blogx.pl oraz ich stronę na facebooku. Sztuka walki znana na świecie w Polsce również zaczyna być. Polecam również do zapoznania się z informacją kto jest kim w świecie jkd .
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jeet_Kune_Do

Ludzie świata jkd.... ciekawi mnie co znaczy " i cały świat" w temacie skoro to ma być temat o t**** a jedynym miejscem w Polsce gdzie można to ćwiczyć u certyfikowanego trenera w t**** jest Brodnica.


Dlatego zamiast gdybać o jkd z ludźmi ktorzy nigdy o nie ćwiczyli i nie wiedzą na czym polega jak.np Antek zapraszam w zamian na treningi do Brodnicy. Polecam sam trenowałem mma i z mma przerzucam się na t****



Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 08:40:41

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 08:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
troche nie ogarniam zamysłu na ten temat. To ma być wątek tylko dla tych co trenują JKD,by podyskutowali między sobą czy o co chodzi?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
QUEBLO
troche nie ogarniam zamysłu na ten temat. To ma być wątek tylko dla tych co trenują JKD,by podyskutowali między sobą czy o co chodzi?


po prostu mają swoje miejsce do takich dyskusji.
Mi się to osobiście nie widzi, prawa ręka nisko opuszczona aż się prosi o KO. JKD twierdzi inaczej, tylko dlatego, że mają jeden klub w Polsce i nie ma możliwości weryfikacji. Na zawody pięściarstwa czy MT nie jeżdżą, ale zgodnie twierdzą, że rozłożyli by każdego bo tak nauczał Ted Wok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shamma
a jedynym miejscem w Polsce gdzie można to ćwiczyć u certyfikowanego trenera w t**** jest Brodnica.


A jak się ma do tego szkoła Adamusika w Łodzi? Swego czasu uważany był za autorytet. Powołują się na Richard Bustillio. Tradycyjnie jedni uważają, że drudzy nie mają racji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Ręką w długim dystansie jest ustawiona w taki sposób i.kostki wycelowane sa w przeciwnika wystarczy wyprostować rękę plus ręką jest poza polem widzenia przeciwnika przez co uderzenie jest mniej widoczne no i do uderzenia np backfistu czy innego uderzenia nie trzeba z tej pozycji zmieniać polozenia ręki w bliskim dystansie ręce trzyma się wyżej jkd to walka nie tylko na ręce ale obejmująca kopnięcie również. W celu weryfikacji przyjedź na trening. Brodnica to stolica t**** w Lolsce. Dlatego zamiast dyskutować z laikiem który wypowiada się o sztuce walki której nigdy nie trenował ba forum. Zapraszam na trening ja zweryfikowalem swoją wiedzę i wg mniet**** jest zaj**iste. I nie dlatego że nauczał tak Bruce Lee i Ted Wong ale że jest skuteczne mam porównanie bo cwiczylem mma. Ty nie masz antek bo nie wiadomo czy w ogóle ćwiczysz. To po co spamujesz w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Bustillo sam przyznał że cwiczyl z Brucem tyle co na palcach u jednej ręki on głównie cwiczy jkd koncepcje patrz na wikipedie ludzie świata jkd. Bustillo naucza jkd koncepcji i był certyfikowany w jkd u Inosanto. Ted Wong naucza najbliższe jkd Brucea Lee był certyfikowany w jkd przez Bruca, patrz j********** i informacje nt Michała c***** na j**********.

Wszystko masz w necie oficjalnie do znalezienia. Innyi słowy wszystkie szkoły jkd mimo że nazywają się jkd nie nauczają tego samego. Inosanto stworzył jkdkoncepcje bo opanował tylko 30 % materiału od Lee i resztę musial pomieszać z innymi sw. Ted Wong był protegowanym Bruca Lee i spędził z nim najwięcej godzin na treningu i był jego sparring partnerem. Masz wybór co chcesz ćwiczyć u kogo itd.ja wole t****


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 09:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
shamma
Ręką w długim dystansie jest ustawiona w taki sposób i.kostki wycelowane sa w przeciwnika wystarczy wyprostować rękę plus ręką jest poza polem widzenia przeciwnika przez co uderzenie jest mniej widoczne no i do uderzenia np backfistu czy innego uderzenia nie trzeba z tej pozycji zmieniać polozenia ręki w bliskim dystansie ręce trzyma się wyżej jkd to walka nie tylko na ręce ale obejmująca kopnięcie również. W celu weryfikacji przyjedź na trening. Brodnica to stolica t**** w Lolsce. Dlatego zamiast dyskutować z laikiem który wypowiada się o sztuce walki której nigdy nie trenował ba forum. Zapraszam na trening ja zweryfikowalem swoją wiedzę i wg mniet**** jest zaj**iste. I nie dlatego że nauczał tak Bruce Lee i Ted Wong ale że jest skuteczne mam porównanie bo cwiczylem mma. Ty nie masz antek bo nie wiadomo czy w ogóle ćwiczysz. To po co spamujesz w temacie?


to coś słabo te MMA ćwiczyłeś
Nigdy nie twierdziłem, że wiem wszystko, ale sparowałem z MŚ, ME, MP, tarczowałem ze Zbigniewem Raubo (wpisz sobie na yt) więc chyba aż takim laikiem nie jestem, ale niech Ci będzie. Macie jedyny w Polsce klub, który jest najlepszy...nawet jak są inne to i tak ich nie ma zwyczajnie uważam, ze wciskasz ciemnotę, tak jak odwieczny spór karate kyokushinkay i karate tsunami jedni i drudzy się przegadują, który styl jest lepszy, a jak pojechali na gościnne sparingi do pewnego klubu Muay Thai w Polsce to i jedni i drudzi dostali bęcki
Pojedź do Warszawy, do Krakowa, do jakiś innych porządnych sekcji MMA czy tam boksu i dopiero weryfikuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
rozumiem że na JKD parter również jest?

A co do tematu. OK, skoro ktoś chce o tym podyskutować to niech będzie.
Będę jednak usuwał wszelkie komentarze w którym pod czyimś adresem będą padac jakieś obelgi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Człowieku do Brodnicy właśnie przyjeżdżają z Warszawy ludzie z innych sw oraz nawet byli uczniowie jkd koncepcji z linii Inosanto i Bustillo. Ja doświadczenie w mma mam trenuje regularnie nie jal ty okazjonalnie i sparowałem uczestniczyłemw seminariach Różala np i sądzę że t**** jest lepsze niż mma Ty gadssz glupoty wypowiada sz się o sztuce walki o której nie masz pojęcia i nie wiesz na czym polega tylko bijesz pianę i.wypisujesz własne brednie co wymyślasz w trakcie pisania. Przyjdź na trening będziesz mógł sie wypowiedzieć w innym razie to co gadasz to jedynie spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Tak w t**** też cwiczymy pod parter jkd to całość. Mimo że nie nastawiamy się na walke w parterze to uwzględniamy że istnieje. Ale głównie to stojka bo na ulicy nie będziesz wbijal się w nogi ani kulał się po betonie z gościem na parkingu za biedronka.


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 09:24:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból w stawach

Następny temat

Trening bokserski

WHEY premium