SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWJKD Brodnica i cały świat.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Ok. To śledź najlepiej stronę jkd Brodnica niedlugo będzie nowy filmik to zobaczysz ze sparringu z bokserem właśnie jak mu ciosy proste wchodzą a on był bezradny. I worek też będzie. a ty po prostu powiedz co ćwiczysz, u kogo i po co wypowiadasz się o jkd skoro nie masz o nim pojęcia i nigdy nie trenowałeś?

Za trudne?


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 17:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie będę śledził żadnej Waszej stronki, nie obchodzi mnie ona.
Udowodnij, że to co ćwiczysz ma jakąkolwiek rację bytu w konfrontacji z osobą, która ćwiczy swój styl źródłowy nie 2 miesiące a np 10 lat.

jak założyłem temat o boksie to co mogę ćwiczyć erudyto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Jednak za trudne.
To że zakladsz temat o boksie nie świadczy że trenujesz boks, o jkd też nie masz pojęcia a temat założyłeś. So lame. Ja trenuje t**** 3 miesiące i mam zlać kogoś kto ćwiczy 10 lat? Ten gość od koncepcji co odleciał po bocznym trenował jakieś 8 a ten co go kopał ok 6 lat t**** no to chyba starczy. Co do prostego to ten temat nie jest twoim koncertem życzeń zrobiłeś mi prezent. Podałem opinię w temacie masa w boksie a ty mi oddzielny temat zakladasz zeby ludzie trenujący jkd mogli pogadać, to co ty jeszcze robisz w tym temacie? No ale na filmik musisz poczekać jak pojawi się na stronie. Wszelkie pytania kieruj do Michała albo przyjedź na trening. Ja mam zaszczyt trenować od jego okiem i to dzięki jemu wiem o jkd co nie co.


Tu jest jak Bruce robi prosty na gościu co leci na krzesło i również jest w necie jak uderza prawy, lewy na worek.







Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 17:51:21

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 17:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
trenujesz 3 miesiące?
ok, nic więcej mi nie trzeba zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Tak t**** 3 miesiące mma 2 lata. A ty ile ćwiczysz cokolwiek to to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
shamma
... Ten gość od koncepcji co odleciał po bocznym trenował jakieś 8 a ten co go kopał ok 6 lat t**** no to chyba starczy. ...

Nie wystarczy. Za mała próbka i za dużo zmiennych, by uznać wynika za 100% reprezentatywny. Im więcej walk zwłaszcza niesparingowych, tym większa możliwość określenia realnej wartości stylu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
To ci od koncepcji raz stsrtowali mają 0 sparingów i ci wystarczy żeby w mity wierzyć. Daj pan spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie raz matołku, nie raz. Wy - ani razu. Różnica jest tak, że weryfikują skuteczność tego, co robią w pełnokontaktowych walkach z wyszkolonym przeciwnikiem. Wy nie. Więc jak napisałem, albo wykażcie się na zawodach formuł pełnokontaktowych (najlepiej MMA z uwagi na wielopłaszczyznowośc walki), albo idźcie się chędożyć w brodnickich krzakach (no offence wobec mieszkańców Brodnicy). Z mojej strony EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Cynik75-, widać że do sekty Adamusika jkd miti koncepcjo sciemy należysz. Trenuje 2 lata i wcale ich nie widzialem na mma zawodach. Wystąpili gdzieś na wsi zajęli 5 i może 6 miejsce na 6 zawodników co weryfikuje skoro na filmikach co pokazują to żal a gość od nich co ćwiczył kilka lat w full out sparringu został zlozony jednym bocznym. Też mógłbym Ciebie wyzywać ale tego nie zrobię bo w sumie to jest mi Ciebie żal że masz tak wyprana i spaczona głowę. Dalej siedź w swoich zapierdzialych mitach albo przyjedź na trening jak zapowiadał es dostaniesz po łbie to wtedy może czegoś się nauczysz. I nie będziesz wyznawcą mitomanów.


Każdy może sobie porównać są z Michałem i z tym Twoim koncepjonistą filmiki w necie i pod każdym względem Michał jest od niego lepszy. Wystarczy wpisać ich imiona na youtube i zobaczyć co prezentują oni i jego uczniowie. czyny mówią więcej niż słowa a w zawodach mma ja mam.zamiar wystartować. A w od Michała uczyła sie mistrzyni Europy w Kickboxingu z 2009 roku, K.Bedra i była pod ogromnym wrażeniem t****. Tak odnośnie zawodników.


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 19:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
No i ludzie z t**** występują i biorą udział w King of the Cage i Xtreme Fighting, inc z sukcesami było tu zdjęcie z pasami wsrawione i ty cynik brałes udział w tej dyskusji to po co teraz głupa strugasz jakbyś o tym nie pamiętał. Ludzie ogarnijcie się co temat piszę się to samo, napisałem w temacie masa w boksie o. Jkd o układzie kostno mięśniowym ernesto przyznał rację że o.jkd nic nie wie cynik gadał że docenia tylko mało startów w mma. A tutaj w tym temacie jakbyście amnezje mieli wraz z antkiem.... i od nowa pytacie o to o czym już pisałem? Po co? Podwójne osobowości macie,? Cały swiat to wie a 3 osoby z sfd nie mogą pogodzić się z rzeczywistością i piszą wciąż jedno i to samo. t**** to najbliższa linia przekazu Bruca Lee jedyną osobą w Polsce od nauczania jest Michał c***** to on sprowadził t**** do Polski jedyne miejsce w Polsce gdzie można ćwiczyć sztukę walki Brucea Lee z przekazu Teda Wonga jest Brodnica. Mam na myśli prawdziwe jkd nie koncepcje czyli mitomanie i wmawianie ludziom kłamstw co ma miejsce przez ludzi z jkd koncepcji i stąd całe zamieszanie bo niektórzy in zawierzyli no i się okazuje że przez te lata byli oklamywani zamiast ćwiczyć jkd cwiczyli wymysły jakiegoś nawiedzenca. Ale jest ratunek bo sw Bruca ma się dobrze i można ją trenować pod okiem ekperta w Polsce. Trenowałem mma i wolę t**** moja opinia mam do niej prawo i polecam najpierw doświadczyć, przyjść na trening. Zamiadt z bólu dvpy produkować kilometrowe hejty.


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 19:59:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból w stawach

Następny temat

Trening bokserski

WHEY premium