SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWJKD Brodnica i cały świat.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Antek zawsze możesz przyjechać do Brodnicy lub Torunia na seminarium t**** z Michałem to zobaczysz komu ręce urwie. i że byłeś w błędzie powiedz będziesz miał odwagę przeprosić otwarcie tak jak bez celu wyzywasz i piszesz w temacie o rzeczach bez pojęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przestań, przestań.
Nie wierzę w bajki, a Tobie radzę przejechać się do dobrego klubu bokserskiego i zobaczyć z jaką siłą biją. Gwarantuje Ci, że zmienisz zdanie o tych rzekomych piekielnych ciosach JKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Nie żeń własnych kitów . Ja mam porównanie bo Trenowałem mmma a teraz ćwiczę t**** w Brodnicy pod okiem najlepszego instruktora jkd w Polsce w najlepszym miejscu do cwiczenia jkd w Polsce, czyli u Michała Czapli w Brodnicy dzięki Bogu że z Torunia mam blisko i moim zdaniem jest lepsze niż mma czy durne jkd kncepcje co w ogóle są bez sensu z założenia.

A mieliśmy w stójce boks też na ma. Dlatego ludzie z Torunia, z klubu mma i od boksu trener zafascynowani są t**** jak im pokazałem Michała w akcji i czego się nauczyłem w 3 miesiące. Ty trollujesz bez celu w Internecie o sztukach walki i technikach o których nie masz pojęcia. Przyjdź na trening i przestań gadać bzdury. To się obudzisz ze swych złudzeń w końcu.



Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 22:43:26

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 22:44:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to coś słabo im ten boks wychodził.
że też na MMA się chciałeś boksu uczyć......eh....
dobrze trenuj sobie w Brodnicy nawet 20 lat....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Tak bo klub współpracuje z klubem boksu z Torunia to norna na zachodzie np w Usa że mma trenuje sie sesjami tzn osobno grappling session osobno boxing osobno kickboxing. Widzisz jsk mało wiesz. Kiepsko to boks idzie Tobie co widać po ilości postów na forum... kiedy cwiczysz? Przed youtubem? A t**** będę ćwiczyć i bo jestepsze skoro bez problemu radzę sobie z cięższymi ode mnie o 20-30 kg. A ważę 90 kg. Przyjedź na trening to po uderzeniu od Michała, oczy wyjdą ci tak samo jak temu co Bruce uderzeniem na krzesło posłał gościa.


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 23:05:07

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 23:06:13

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-14 23:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
co jeszcze zabawnego wymyślisz?
potrenuj dalej 3 miesiące każdy od MMA Ci powie, że sesje boksu wyglądają zupełnie inaczej aniżeli boksu pod MMA i to normalne. Poszedłbyś do porządnego klubu bokserskiego to dostałbyś bęcki od trzymania brody tak wysoko i przy opuszczonej lewej ręce....zwłaszcza w tej wadze, ciężkie KO i skończ snuć marzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Muszę ci tłumaczyć wszystko jak abel krowie, w długim dystansie uderzając spoza zasięgu ręki przeciwnika nie musisz unosić barku jest to błąd bo wtedy szybciej spinają się ręce, przez co jesteś wolniejszy, bo kluczowy czynnik szybkości to rozluźnienie, lewa ręka jest przy twarze nie opuszczona, tylko w pozycji jkd przy trafieniu stanowisz jak najmniejszy cel na kontrę przeciwnika dlstego stoisz bokiem nie frontalnie i unoszą c bark zmniejszasz zasięg uderzenia, o czym mówił Bruce Lee oraz Ted Wong w filmiku który wstawiłem ale zapewne angielskiego nie znasz to nie zrozumiałeś o czym mowa. Wiedziałbys o tym gdybyś cokolwiek ćwiczył z sensem nie twoje wymysły i głupoty u samozwańczych pseudo ekspertów. Nowicjusze jak ty muszą trzymać ręce w jednym miejscu przy uderzeniach zawodowcy nie zawsze trzymają ręce w tym samym miejscu bo są przewidywalni. Zobacz sobie walki, Pacquiao, Aliego, Roy Jonesa, Sugar Raya, Larry Holmsa. To że ty nie wiesz jak się bić bo ćwiczy sz kiepski boks u kiepskich ludzi skoro się przy sparacg zaslaniasz i uderzasz pojedyncze uderzenie. I musisz pytać o radę internety, typowy antek. Lol

Nie trolluj już przyjedź na sparring do Brodnicy dostaniesz oklep to przejżysz na oczy nawet nie zdążysz rąk podnieść. Po antku w klapkach tylko klapki zostaną.
Ludzie mms trenują boks żby mieć lepsze uderzenia. Norma to jest na całym świecie ale jak ty zapyziałego nosa nie wyściubisz bo poza swoją wioskę. Trenuję w dobrym klubie mma w Toruniu z bdb boksem i w najlepszym miejscu w Polsce do trenowania t****. Więc przestań pleść teorie wysnute z dvpy po nocach bo są tak samo głupie jak twoje twierdzenia że Bruce był leworęczny bo Ci się przewidziało.

A prawda jest taka że nie ćwiczysz nic, jestem amatorem leszczem i uczysz się z internetu dlatego non stop zakładasz tematy z pytaniami. Ja trenuje sw 2 i 3 miesiące i obojętne w temacie masa w boksie też to napisałem, a ty wstydzisz powiedzieć się co trenujesz, gdzie i z kim w jakimkolwiek temacie bo jesteś intenetowym ściemniaczem zza klawiatury. Przyjedź do Brodnicy to Cię sam osobiście na sparringu złożę bo z kimkolwiek innym nie miał byś szans, byś miał ciężkie ko. Więc skończ pisać nie poparte niczym głupoty bo Twoje słowa nie się liczą z racji.że 1. Trenujesz boks przez internet 2. Nie wiadomo czy w ogóle trenujesz cokolwiek bo Twoje ",januszowe" wypociny o tym świadczą 3. Nie trenowałeŝ nigdy jkd i nie wiesz na czym polega a się wypowiadasz 4. Nie umiesz się bić stąd albo przyjedź na sparing albo się zamknij laiku.

A teraz jest Ci głupio że po weryfikacji twoich wypocin wyszło że jesteś lamus i że nic nie ćwiczysz tylko smrodzisz w internecie.

Adminie lub moderatorze czy prowokowanie dyskusji nie na temat, i brzydkie szydercze wypowiadanie sie o innych osobach lub sztukach walki nie trenując ich wcale jest naruszeniem regulaminu forum? Tak. Więc prosiłbym o zajęcie się Antkiem moderatorze czy adminie forum.




Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-15 06:26:16

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-15 06:30:36

Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-15 06:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 84 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477
Przecież temat powstał dla wymiany doświadczeń pomiędzy ludzmi trenującymi jkd, a tylko ja w tym temacie trenuje jkd, reszta osób się wypowiadających jkd zna z książki, youtube lub zdjęć w Internecie. Omg Ręce opadają od poziomu ignorancji i bezczelności.


Dlatego w sumie admin powinien usunąć wypowiedzi osób nie trenujących jkd ponieważ naruszają regulamin forum zasmiecając temat, ponieważ piszą o tym co jedynie im samym się wydaje ale nie można mówić o wymianie doświadczeń skoro tylko ja ćwiczę jkd z grona osób wypowiadających się w tym temacie.


Zmieniony przez - shamma w dniu 2016-06-15 06:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
w zasadzie to pisz sam ze sobą.


Zmieniony przez - antek098! w dniu 2016-06-15 07:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shamma

Dlatego w sumie admin powinien usunąć wypowiedzi osób nie trenujących jkd ponieważ naruszają regulamin forum zasmiecając temat, ponieważ piszą o tym co jedynie im samym się wydaje ale nie można mówić o wymianie doświadczeń skoro tylko ja ćwiczę jkd z grona osób wypowiadających się w tym temacie.


To jest forum ogólnodostępne i uważam, że mam prawo zabrać głos na temat stylu, którego nie trenuję. Mam prawo się nawet mylić, a osoba która wie lepiej ma prawo mnie poprawić. Dla osoby trzeciej taka wymiana opinii to ważne źródło informacji i taki jest zamysł forum. To dział SW i jak sam widzisz mało kto trenuje tu JKD, a tym bardziej w Brodnicy. Zawsze możesz poszukać trenujących JKD na forach przeznaczonych dla nich, albo takie założyć jeśli jeszcze nie ma. Sam chyba widzisz, że brakuje osób ćwiczących, które mogłyby się wypowiadać na temat JKD.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból w stawach

Następny temat

Trening bokserski

WHEY premium