SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
ale ten program był śmieszny
najbardziej mnie rozśmieszało to jak kochany tatuś się tłumaczył agrasją córki ("nawet pościli nie złoży","do szkoły nie chodzi" itp) i ta baba co gadało coś że komuś można krzywde zrobić
Sherdog88 trzymaj tak dalej i nie poddawaj się


-=Pit-Bull Gangland=-
..:...::: KWAS :::... :..

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza byla 'estetka' ))))))))))

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
No ta z widowni to ładna ropa, sama ma kompleksy i teraz wszystkich o nie posądza.Sherdog88 bardzo dobrze wypadłeś.A ten "Barowy Killer" to na niezłego zabójce wyglądał

"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"
zobacz:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=60803 

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2381
no ja wlasnie pod wrazeniem programu zaczynam pakowac walizki i wybieram sie do konga zeby tam trenowac szaolin:D a tak pozatym to szacunek dla sherdoga za trafne zbijanie nierzeczowych i kretynskich argumentow i umiejetnosc wyprowadzenia drzyzgi z rownowagi:D widac bylo na koniec programu po niej ze sie troszke zdenerwowala hehehehe. ale te baby to niesamowicie glupie a ta cala najbrzydsza od hasla "zamknijmy sie wszyscy w klatce i bijmy sie" to zalosna byla. tak brzydka ze ja nie wiem czy kiedykolwiek sobie kogos znajdzie- typowa wiesniara czeresniara:D a dla pani od konga to pozdrowienia bo po jej tekscie padlem na podloge i zaczalem sie smiac, hehe roz***ala mnie- apropos agrsji to wlasnie ta pania chyba powinni gdzies wziasc na leczenie- jezeli ktos tam byl agresywny to tylko ona....heh a zabijaka barowy to heh- bez komentarza...

"(...)to co nas nie zabija sprawia ze jestesmy silniejsi, o doswiadczenie bogatsi...rozsadniejsi.." MOR W.A. "bledy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
ta psycholog też jakaś niedo***ana

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Przedewszystkim gratuluje wam ze zachowaliscie twarz w tej calej pomylonej dyskusji z babami
Osobicie koncepcja programu byla do bani zestawienie: facetow co traktuja walke jako sport-realizacje siebie,czlowieka ktory przejawia agresywne zachowania wzgledem innych "w realu", o bogu ducha winnej dziewczynki ktora padla ofiara alkoholizmu ojca i brutalnosci ulicy.Dwa Podejscie publicznosci do Slawka i Krzyska: w calych tych pytaniach wypowiedziach uwazny sluchac wyczai ze ci ludzie, baby z widowni,ubrany w garnitur wymoczek nie maja pojecia o tym co tak naprawde bohaterowie sportu trenuja. Trenuja SPORT taki jak kazdy inny. Tkwi w tym tylko to ze ludzie maja negatywne odczuci i uprzedzenia do "walk w klatce" do tego ze tam jest krew, zli faceci, brutalne ciosy. Stad w tych wypowiedziach bylo tyle pytan o dosc uprzedzeniowym zabarwieniu ze: skoro wy bierzecie tam udzial to wy jestescie agresywni w stosunku do ogolu, przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie wejdzie w cos takiego, postrzeganie was jako zadymiarz,huliganow,zabijakow. Osobiscie grzalem z tego rowno co te baby mowily. (Shaolin byl ok hehe) Dla osob co sa obyte z ta tematyka wasze zachownie nie budzilo zadnych zdziwien, jak np u tego kolezki z widowki i tego mezczyzny z koszuli w paski. W sumie nie jest to taka do konca walka bez zadnych zasad bo pewne zasady sa i tak sugestia ze nie ma tam w ogole zadnych zasad moglo te baby wprowadzic w jeszcze glebszy stan anty -do tego. Ale co tam! wypadliscie dobrze a Slawek wypadl tez jak zawodowiec, bo za takich mowia czyny
A czy cos z tego programy wycieli lub okroili ?




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A mi się tam podobało A i mam pytanie Sherdog o ile to byłeś ty, to co ćwiczysz lub ćwiczyłeś, ze dostałeś kontrakt do MMA

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
drzazdze chodzilo o to zebyscie nieprzestali pic ale zaczeli chodzic do szkoly... ze tez niezalapales ehhh a program dla kazdego obcykanego w temacie byl farsa i tyle a laikami sie przejmowac niebedziemy w nastepnym glosowaniu na pogrubienie masz moj glos i slawek niech sie tez na forum pokaze i dobrze ze z panna przyszedl wogole wypadliscie ekstra a tvn sie osmieszyl i tyle gratuluje.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
no właśnie sherdog88...dostałeś kontrakt,kiedy i gdzie masz w planach teraz walczyć???


Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
A tak ogólnie: Sherdog, więc czemu nie Szhaolin?
Dobra, fajny program był
Ale nie rozumiem jednego. Tylu facetów siedziało na widowni, a najwięcej do powiedzenia i tak miały "Panie"
A poza tym, to wy nie wiecie "że to prowadzi do zabicia drugiego człowieka w pewnym momenicie". A poza tym to jest nie esteyczne z punktu widzenia "Pani Estetki".
A Sławek to naprawdena agresywnego człowieka wygląda
Podsumowując: Sposób myślenia niektórych ludzi wyzwala we mnie agresję
Pozdrawiam

A jeszcze coś napiszę, bo tak mi do głowy przyszło: Skad oni wzieli takie panie na widownie? Czy to jes możliwe, żeby wychodować "coś" takiego w środowisku naturalnym?



"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania do Sherdog88

Następny temat

streetBOX

WHEY premium