SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
e tam nienarzekaj my qasimodo se musimy jakos dawac rade a ze zwiedla no coz przynajmniej nienarzeka


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
to bedzie jakas powtorka?
BTW Sherdog jak masz czas to napisz jak wyglada twoj dzien trenigowy

Dragon Ball Z jiu-jitsu

http://www.mma.sfd.pl 

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
tutaj Sherdog coś pisał https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=87184

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
wole jak kobieta wykazuje troszke inicjatywy!!!(tak duzo wymagam??)
gratuluje znawcy w dziale!!!
pozdrawiam @ll

"streetCOMBAT no RLZ"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Ja chcialem to nagrac na video ale cos nie wyszlo wiec tez czekam na powtorke. Spisalem wszystkie "rozmowy w toku" w nadchodzacym tygodniu z tele magazynu :

26.05. 18:00
27.05. 18:00
28.05. 11:35


Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jezeli trafisz na powtorke to tylko rano ,i zreszta wydaje mi sie ze za pozno juz bo z tego co sie orientuje to sa nastepnego dnia rano!

tekst:"Ćwicze jak narazie 2 miesiące. Biore Deke Holenderską jak narazie wbiłem 5 strzałów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie nie nastepnego dnia, bo ogladalem nastepnego dnia ta niby "powtorke" i bylo zupelnie cos innego...
chyba trzeba ogladac na chybil trafil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
hadouken jak upolujesz wreszcie to nagraj i zrob mpeg'a a potem wrzuc do sieci
sogi murowany pewnie nie tylko ode mnie

Tak to jest jak sie trenuje - nie ma czasu na tv

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja mam to nagrane na kaseciaku ale z komputerami to ja mam tyle wspolnego co z pedalami czyli nic

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2321
ogladałem ten "program" z drzyzga i zgadzam sie z przedmowcami , tylko ,ze ... ja sie nie dziwie ,ze te baby napadły na ciebie Sherdog i twojego kolege, wystarczy spojrzec kto to jest , skda pochodzi i co soba reprezentuje...nie mozna chyba w ogole prowadzic jakiejkolwiek rozmowy widzac ,ze te osobinki na widowni sa niereformowalne, wszystko co nowe jest dla nich złe i obce - tu nasuwa sie powiedzenie ,ze niewiedza jest głupota, ale jak mozna wymagac od takich dewotek ,zeby zrozumiały w ogole Sztuki Walki a co dopiero Vale Tudo ... ile to razy SW były juz porownywane do sekt a instruktorzy do guru ...chyba jakas paranoja ...
poza tym nawet gdyby nie były wynajete to i tak bys nie znalazł w ich oczach szacunku , a dlaczego ,a no dlatego ,ze robisz, zreszta jak wiekszosc z nas, cos co sie nie miesci w ich swiadomosci, stoi w sprzecznoci z ich dotychczasowym pojmowaniem walki czy MA, wywołałes w ich umysłach pewnien dysonans poznawczy miedzy forma walki jaka one znały , czyli pewnie box, ktory i tak jak juz wczesniej wspomnieli forumowicze jest dosc brutalny , a jaka ty zacząłes uprawiac.
co do tego goscia disco-killera to... hmmm jak by to powiedziec on dla mnie jest poprostu gejem .
Wypada tylko zastanowic sie nad tym czy wszystko co nowe i dotad nieznane w Polsce bedzie tak przyjmowane przez wszystkich czy tylko przez zacofanych i ograniczonych ludzi .
Sherdog nie mogłes w koncu wiedziec kto bedzie na widowni i z kim ci przyjdzie toczyc boje w tym 'programie'
Szacunek za to co robisz .PZDR.


Prof. dr hab.


...LEPSZE JUTRO BYŁO WCZORAJ...

...LEPSZE JUTRO BYŁO WCZORAJ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania do Sherdog88

Następny temat

streetBOX

WHEY premium