SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN dziś ROZMOWY W TOKU "Lubie sie bic" - starring sherdog88

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Homo sum, humani nihil a me alienum puto - nic co ludzkie nie jest mi obce".
Olac te wszytkie baby, my kochamy sporty walki i my wiemy co jest dla nas najlepsze.
Tak czy siak jeszcze potrenuje i zaczne sie tluc na zawodach a jak dobrze bedzie mi szlo to chcialbym chocby raz wystartowac na zawodach VT czy cos w tym rodzaju by sprawdzic swe umiejetnosci i poziom. Jest dobrze!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70398

Jak Ci sie w jakis sposob spodobala moja wypowiedz lub dostales ode mnie soga to zrob cos dobrego dla narodu i tez daj mi soga! hrhrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem pelen uznania dla Krzyska z tego powodu ze nie dal sie sprowokowac i zachowal zimna krew. Ale najbardzieje wkrwia.... byla Weronika ktora kompletnie nie zna sie na rzeczy. No i swietny txt babci na temat Shaolinu:)
sog sherdog88 juz dostales :)
A i gratuluje kontraktu :)


Yuzzum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Hmmmm... zeby zrzucic to na mpeg musialbym miec chyba karte z TV out, a niestety takowej nie posiadam. Poza tym nie mam juz stalego lacza (ale pracuje nad tym ). Ale jakbym cos wymyslil to na pewno dam wam znac.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
wymysl wymysl, sogi czekaja

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
dzieki Natolin sog jesli wczesniej nie dawalem

Sherdog u kogo cwiczysz bjj??

Dragon Ball Z jiu-jitsu

http://www.mma.sfd.pl 

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
u kogo Sherdog cwiczy bjj to niewiem, niepytalem ale wazne ze ja cwicze u niego

Krzysiek jest niesamowice wytrzymaly wszyscy przy nim wymiekamy no i technika, ostatnio sparowalismy bylo nas 3 kazdy walczyl z nim po 2 minuty i zmiana nastepny wchodzil- kazdy z nas walczyl 3 x po 2 min mielismy przerwy a Krzycho cale 18 minut lal jednego po drugim hehehhe fajowo bylo


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
a poprzednio byly walki po 5 minut i nastepny , tak ze jak wracalem autem do domu to cud ze sie nierozbilem bo taki z...any bylem i te mroczki przed oczami

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Dzis an tremningu...ukrainiskie próby{spodobaja cie sie Radzio},
obecnie nie mam trenera bjj,wczesniej trenowałem z kolesiemi z Czestochowy korzy moze technieki za duzo nie mieli ale za to byli duzi i silni.A jeszcze wczesaniej trenowałem sambo,a jak byłem na obozach próbowałałem
sie zmeirzyc z kolesiemi z Brazyli...ale niestety...cienko wypadłęm..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sherdog kiedy Ty w Częstochowie ?

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
kiedy co ja w czestochowei ?
bo nie rozumiem ?

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania do Sherdog88

Następny temat

streetBOX

WHEY premium