SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUŃCZYK i SER - dobrze że biedronka jest tak blisko :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 360
jak wyzej jesli tunczyk jest rozdrobniony to obojetnie po jakiej cenie tylko jesli z czyms zmieszac;pokusilem sie pare razy o tunczyka takiego za 4 a nawet 5 zlotych kilku firm i nie ma porownania ale kogo stac na puszke tunczyka dziennie za ponad 5 zyli???tyle ze ten rozdrobniony to normalnie z klamerka na nosie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
chyba z klamra i w worku na glowie z otworem na usta/....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 606
Bierdonka na też serek wiejski chudy/ trudniej spotkać/i półtłusty chyba 6% tłuszczu z Patnicy taki "Klinek" Bardzo fajowy i nie ciapaty jak Zielona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
tunczyk salatkowy (90gram ryby) czy w sobie pomidorowym, nawet jakas cebula jest w cenie od 3-4 zl czasem styknie

co do twarogu mi elegancko wchodzi 1kg z lidla (ale poltlusty)
mozna sprobowac z tesco (chudy) ale wydlubac go to trzeba "szpadla" brac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
Tuńczyk - to temat "wiecznie żywy" na tym forum https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] Sporo już o nim było pisane, m.in.tu https://www.sfd.pl/temat191401_strona1/. Muszę wypróbować tego podgrzewanego w mikrofali A co do serka z Biedronki - faktycznie jest "ciapaty" Sporo już o nim było pisane, m.in.tu https://www.sfd.pl/temat191401_strona1/. Muszę wypróbować tego podgrzewanego w mikrofali A co do serka z Biedronki - faktycznie jest "ciapaty" Sporo już o nim było pisane, m.in.tu https://www.sfd.pl/temat191401_strona1/. Muszę wypróbować tego podgrzewanego w mikrofali A co do serka z Biedronki - faktycznie jest "ciapaty" [img]../../buziaki/5.gif" alt="" />

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze zdania podzielone.. jako że nie jadłem innego tuńczyka niżz biedronki, to chyba przy nim zostane..
jest jeszcze minicena w intermarche i cośtam w tesco - sątańsze niżw biedronce.. więc jakościowo też lichota..
może raz na ruski rok zakupię jakiś porządny.. tak do 2,5zl ;)

co do sera.. tutaj już rodzice kupują - przeważnie z biedronki, albo z tesco.. ja tam nie narzekam - smakuje ok.. ale może jakiśwypaczony smak mam ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Tuńczyk z Biedrony RULEZ moim skromnym zdaniem. Za tą cenę jest naprawdę przyzwoity. Raz kupiłem puszeczkę tuńczyka za prawie 5 PLN firmy znanej i reklamowanej, a tuńczykowi z biedrony ustępował jakością baaardzo. HOWGH

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
ja tam wole nie ufać tym biedronkom bo one kłamią mają niskie ceny ale zawsze coś kosztem czegoś..
"dobrze że biedronka jest tak blisko" - teraz jest tyle biedronek że każdy ma blisko

Zmieniony przez - BVV w dniu 2005-10-31 14:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zazwyczaj jest tak ze jak cos jest tanie to kosztem jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Jak dla mnie tuńczyk z biedronki jest niesamowicie ochydny!! Kupiłem go kiedyś 4 puszki bo ta cena była niesamowita.Walczyłem z nim dobry tydzień.Brałem sojusz z ryżem i kukurydzą ale dopiero pomoc ananasa pozwoliła przełknąc ten ciężar.Od tamtej pory nie kupuję z biedronki tuńczyka.Kupuję go teraz w lidlu i powiem wam że jest kurevsko dobry!! Ten z Plusa jest też bardzo spoko.

Co do twarogów to ostatnio zauważyłem że z chudych twarogów najlepszy jest maćkowy bo jest "mokry".Wcześniej unikałem chudych twarogów bo były cholernie suche, niczym pieprz, stawały wręcz w gardle i trzeba je było zapijać.Ten z maćkowy jest świetny, byłem pod dużym wrażeniem kiedy go szamałem bo smakował jak conajmniej pół tłusty.Dobra tyle mojego kończę pic drinka z mleka i ostrowii i mykam dusić komara

PAKA

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do sera dla smaku ? Na noc

Następny temat

Prosze o ocene

WHEY premium