SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBULUS TERRESTRIS-CZY NAPRAWDE DZIAŁA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3262
ja mam jeszcze kilka lat na sprobowanie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 620
lubie dodac czasami tribulusa do swojej suplementacji, nawet jesli nie obserwuje jakis oszalamiajacych efektow to uzywam prozdrowotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 593
Polecam EXTREME MEN'S FORMULA firmy TREC

Extreme Men`s Formula :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1263
troche nowocześniejszym suplem z saponinami jest Biosterol z Megabola ma 5 czy 6 ziółek, ja jestem zadowolony.

myślenie ma kolosalną przyszłość...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
nie radziłbym tak liczyć średniej, (wartość minimalna + maksymalna)/2 to bardzo słaby estymator średniej, ważne że nie jest esymatorem dostatecznym; lepiej pozostać przy estymacji przedziałowej i z 90 procentowym prwadopodobieństwem stwierdzić że jest od 5 do 15 <mg>

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
tak dla spróbowania i opakowania kupiłem Biosterol jak to się mówi: jest tani i dobry bo jest dobry i tani, ładny kolor kapsułek, czuć kozieradkę.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ile za ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 620
damixxx daj sobie spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Czesc!Kopie po archiwum i widze ze opinie na temat TT mocno podzielone.No ale... sam chce sprobowac na sobie i sam sie przekonam jak to jest.Akurat jestem po 5-cio tygodniowej przerwie w treningach spowodawanej powrotem do kraju i organizacja wlasnego wesela.Zrobie sobie 4 tygodnie(2 treningi tygodniowo) lekkiej ogolnorozwojowki,pozniej 2 tygodnie na wiekszych ciezarach i potem ruszam normalnie z nowo opracowanym programem treningowym.Mniejsza o to zreszta.Jak na wstepie zamierzam zaswybierajac najtosowac TT w polaczeniu z ZMA oraz dopkupic innego buzera tescia i blokera estrogenu.Pytanie moje brzmi-Czym kierowac sie wybierajac TT(procentowa iloscia saponin?),jaka bedzie najefektywniejsza dzienna dawka dawka TT(ile mg TT na dobe?)
Odnosnie ZMA - ile mg poszczegolnych skladnikow powninna zawierac calodzienna porcja magnezu,cynku i witaminy B6?
Wasze odpowiedzi pomoga mi w zakupie produktow spelniajacych wymagania.
Odnosnie buzera tescia i blokera estrogenu napisze troche pozniej jak rozeznam sie troche w rynku.
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja brałem tribullus olimpu 60, trzy miechy, zaro jakiegokolwiek zauważalnego efektu, brałem hi-teca - to samo (brałem jeden bezposrednio po drugim, cykl trwał ponad 3 miechy). natomiast sprawdził sie trec EXTREME MEN'S FORMULA, nie było to nic spektakularnego ale brany w trakcie sesji był wyraznie odczuwalny juz po kilkudniowej aplikacji, brałem go dokładnie miesiąc i zastanawiauem sie czy nie pociągnąc dalej. mysle ze jesli chodzi o tego typu preparaty, warto kupowac skojarzone, wieloskładnikowe, treca początkowo sceptycznie traktowauem przez to ze nalezauo zazywac raz dziennie, a ja jakos z rezerwa traktuje preparaty które z jednej strony nalezy brac w sposob ciągły a zarazem mozna przyjmowac raz na 24h, jednakze w trakcie suplementacji trecem zrewidowauem swoj pogląd. mam na stanie fenuplast zakupiony od kolegi za 20zł, zastanawia sie czy w listopadzie nie połączyc z tribullus mans formula. na pewno zdam relacje
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono-tcm-storm

Następny temat

Czy dalej SZAMAĆ???

WHEY premium