SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA SIŁE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Witam .Cwicze 7 miesięcy i chciałbym poprawić sie troche siłowo.Przeszukując forum znalazłem jakis plan ale nikt tam nie napisał nic na temat jego skutecznosci wiec wrzucam go teraz do oceny.



trening "cięzki" :cięzary dobieramy tak, aby ostatnie powtórzenie robić z dużym wysiłkiem.
Trening "lekki" : od ciężaru użytego w dniu "ciężkim" odejmujemy 10-15 %.
Przerwy od 3-5 minut

1 trening
"lekkie przysiady, ciężkie wyciskanie"
1. Przysiady 4 x 4-5
2. Prostowanie nóg na maszynie 3 x 8
3. Zginanie nóg na maszynie 3 x 8
4. Wyciskanie klasyczne 3-4 x 3-2
5. Rozpiętki w skosie 3 x 8
6. Triceps 3 x 8

Trening 2
"ciąg"
Ciężkie treningi i lekkie na zmianę (jeden tydzień ciężko, drugi lekko)
1. Martwy ciąg : lekko 4 x 4-5
ciężko 3 x 2-3
2. Najszersze grzbietu 3 x 8
3. Wyciskanie wąsko 4 x 6
4. Bicepsy 4 x 8
5. Wyprosty tułowia 3 x 10
6. Brzuch 3 x 20

Trening 3
"ciężkie przysiady, wyciskanie lekko"
1. Przysiady 4 x 3
2. Wyciskanie klasyczne 4 x 4-5
3. Wyciskanie nogami 3 x 10
4. Rozpietki w leżeniu 3 x 10
5. Wznosy bokiem w staniu 3 x 8
6. Tricepsy 3 x 8

------------------------------------------
Jednoczesnie mam pytanie czy przerwy powinny być standartowe jak przy sile czyli 3-5 min?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Podziele sie spostrzeżeniami z 1 tygodnia treningu,1 i 2 trening jest lajcikowy ale ten z ciężkimi przysiadami jest morderczy.Miałem go we wtorek i zakwasów mocnych nie mam ale jestem strasznie wycieczony psychicznie ,naprawde obciązenie układu nerwowego jest duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zrobiles rozpiske klasycznie trojbojowa, poprawne zalozenia jesli to pierwszy taki plan silowy to dobrze go podeprzec wczesniejszym planem wytrzymalosciowym.
Wiecej o treningach czystko silowych w dziale Trójbuj i dwóbuj siłowy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Myśle że z wytrzymałością u mnie jest całkiem dobrze,bo wplatam elementy tego treningu w swój wcześniejszy plan .Teraz Jestem na cyklu kreatyny i postanowiłem zbudować troszeczke siły.

Jeśli ten plan jest poprawny to spróbuje go dzisiaj zreazlizować .Czy przerwy od 3-5 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Do 5 min w podstawowych w uzupelniajacych do 3 min. Dzieki kreatynie szybciej odbudujesz ATP wiec odpoczynki nie musza byc az tak dlugie, wczuj sie w swoj organizm. Dla mnie np na sile optymalne sa odpoczynki ok 3 min.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Oki dzięki,własnie walnołem kawe z taurynką i jestem gotowy do rzucania żelastwem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
To znowu ja.Czy można by np w dzien treningu II dorzucić coś jeszcze na plecy (najszerszy lub czworoboczny) a w trening III np wyciskanie na barki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
nie chce zasmiecac forum nowym tematem zadam pytaie tutaj . Najefektywiejsze spalanie tkanki tłuszczowej jest w przedziale do 70-75 % jak sobie zmierzyć jakie mamy puls aby sprawdzić czy osiągamy takowe hm????

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dj_Smalec

Trening siłowy:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=47569&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening


Polecam

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
marcinekkk

Lepiej "zaśmieć" forum nowym tematem, niż ten post.

Takie są zasady

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Michaił oki zapoznałem sie i wydaje sie spoko lecz czy miałbyś jakieś uwagi co do moich pytań/>?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze robie?

Następny temat

barki - masa

WHEY premium