SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING MR. OLYMPIA - FRANK ZANE

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
facet, ****a po ... mam gadac o koksach skoro i tak kazdy wie, ze je biorą, mam ciągle gadac o tych samych głupotach, my tu wspominamy przeszłosc a nie gadamy o tucznikach, ktorzy wp*****laja wiecej koksu niz zarcia.
Kiedys było nieco inaczej to dieta, suplementacja i trening były głównymi motorami napedowymi w kulturystyce.
Pomysl przez chwile facet. Czy myslisz ze jakby chłopaki ładowali sie samymi koksami, to by mieli takie proporcje???
Czy Frank osignął by takie niesamowite proporcje i rzezbe na ogromnych dawkach koksów???
****a przeciez ten facet na sam brzuch robił minimum 1000 powtorzen, że niewpomne o innych bardziej zaawansowanych metodach. np. ok 1000 powtorzen zasysania.
Samo pozowanie przez kilka godzin dziennie. A te treningi składajace sie z giant serii. Kilkugodzinne treningi. Robby Robinson czesto spedzał cały dzien na siłowni. Ok 8 godzin. Oni trenowali w podwójnym podziale.
Czy ty facet myslisz , ze ktos z tak zwanych obecnych mistrzów by to wytrzymał.
Zasraliby sie a nie wytrzymali. Silna wola była głównym napedem.
Ale po***** ja ci to mówie skoro ty wiesz swoje. Szkoda moich nerwów. Masz racje the best jest Kovack czy Coleman, a moze Valentino - jeden syf!!!

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, sorry, troche przecholowalem. Ale nawet treningi tych kulturystow z lat 60 - 80 to za duzo dla zupelnie naturalnego kulturysty? A ze Roby Robbinson spedzal 8 godzin na silowni to chyba swiadczy przede wszystkim o jego niewiedzy (nie mowie, ze ja wiem wszystko) no bo nie wiem co to daje - chyba tylko spalanie tluszczu i miesni razem z nim, i na pewno nie tedy droga. Masz racje, Zane wygladal lepiej od Colemana, ale nie wspominajac nic o sterydach kreujemy w umyslach mlodych ludzi zludzenia, ze oni tez tak moga wygladac jesli tylko beda robili np. 1000 powtorzen na brzuch dziennie, a to nie prawda. Ja jestem zwolennikiem mowienia calej prawdy, skora sa treningi to i powinien byc doping.

Odnalazlem powolanie,
Bede chlal i tak zostanie,
Bede ruchal cale zycie,
Wszystko inne mial w odbycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin477, jesli chcesz pogadac o "niewiedzy" Robbiego Robinsona to najpierw spojrz na jego zdjecia...Wszyscy wiedza ze w tamtych czasach tez koksowano i to nie koniecznie rozsadnie, oni nie byli tak wielcy jak ci dzisiaj bo chemia i nauka nie byla jeszcze tak zaawansowana jak teraz. Poprostu nie mieli tak dobrego wspomagania i suplementacji.Zreszta mysle ze wtedy mimo wszystko byly inne trendy w kulturystyce, promowano duza, silna i masywna sylwetke, ale rowniez dobre proporcje, szczupla talie i wedlug mnie tak zwana "lekkosc". Zauwazcie, czolowi kulturysci byli duzi, ale nie mozna powiedziec o nich ze byli nie zgrabni, mam tu na mysli np.Arniego, Ferringo, Robinsona czy Wallera. Ich sylwetki i pozowanie, byly pelne finezji i lekkosci co dawalo im to "cos" czego nasi dzisiejszy pakerzy chyba nie maja...Pozdrawiam.

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
"A ze Roby Robbinson spedzal 8 godzin na silowni to chyba swiadczy przede wszystkim o jego niewiedzy."

Dobry tekst ,gyby tak jak mówisz RR źle trenował to nigdy nie zostałby jednym z najlepszych kulturystów świata. Ci z kulturystów którzy sięgają po te najwyzsze trofea mają trening ,dietę ,suplementację ,regeneracje doprowadzoną do perfekcji. Sterydy to tylko jeden z dodatków który nie gwarantuje ci zdobycia tytułu mr Olimpia.

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. sterydy
2. genetyka
3. znajomosci (tak jak Arnie wygral po swoim wielkim powrocie)

Dieta? Czytalem gdzies ze ci obecni to jedza co chca - frytki, hamburgery itd. (oczywiscie poza sezonem)
Suplementy? Oni je sprzedaja!!!!!!!



Odnalazlem powolanie,
Bede chlal i tak zostanie,
Bede ruchal cale zycie,
Wszystko inne mial w odbycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
,,Dieta? Czytalem gdzies ze ci obecni to jedza co chca - frytki, hamburgery itd. (oczywiscie poza sezonem)
Suplementy? Oni je sprzedaja!!!!!!!"

Ciekawe gdzie pisali takie bzdury pewnie w pismach pokroju ,,przyjaciółka" i ,,Viva". A co ty piszesz o suplementów to przechodzi ludzkie pojęcie więc jedynę co mogę powiedzieć to poczytaj trochę fachowych tekstów np w dziale odżywianie ,trening, suplementacja bo widzę że masz zerową wiedzę na te tematy .

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówielm k***a zeby ten post wy***ać do szatni bo sie terazs wszystkie k***a mądre głowy z okolicy będą wynądrzć o treningu diecie koksach. pewno ten pajac i poprzedni sa zawodnikami klasy conajmniej k***a podwórkowej i jak cos powiedza to cała prawa strona ulicy jest zesrana ze strachu i przyytakuj.

kurźwa blać. szkoda czasu.
niepoto mam abonament zeby sie wypowiadac w takich****owych tematach.

--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"poczytaj trochę fachowych tekstów np w dziale odżywianie ,trening, suplementacja bo widzę że masz zerową wiedzę na te tematy ."

To tutaj sa fachowe teksty? Nie wiedzialem. Chyba nie masz na mysli tego scierwa Flex albo Muscle&Fitness, bo jesli tak to gratuluje. Nie mam zamiaru cie wyprowadzac z bledu, niech prawdziwa kulturystyka bedzie sportem elitarnym. Nie jedz ani lyzeczki cukru czy bron boze batonika albo ziemniaczkow (obowiazkowo ch....y ryz) i zryj suplementy (tylko pamietaj - kazdego roku obowiazkowo nowe!!!) i rob uginanie sztangielki na kolanku to na pewno bedziesz duzy. A poza tym to na SFD sa wypowiedzi uczestnikow forum, nie fachowcow. Bo jak ktos nie jest naturalny i nie przysiada 160 kg przynajmniej to dla mnie nie jest fachowiec. Ja nim bynajmniej nie jestem, ale sa miejsca w internecie gdzie takowych mozna znalezc: hardgainer.com, naturalstrength.com


Odnalazlem powolanie,
Bede chlal i tak zostanie,
Bede ruchal cale zycie,
Wszystko inne mial w odbycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
panowie skonczmy juz do diabła ten temat
To jest dział "ARCHIWUM" i tu przypominamy stare czasy, niewchodzmy w szczeguły typu koksy.
Fajnie jest czasem sobie poczytac o tych czasach, naprawde warto.
Więc jeżeli ktos chce walic teksty na starych kulturystów to niech zachowa to dla siebie, albo wogóle tego nieczyta.

Warto zobaczyc jak wyzej wymieniony Frank czy Draper wyglądają w chwili obecnej - kulturystyka była dla nich naprawde sposobem na życie. i jest nadal.

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
marcin477
NIKT Cie tutaj nie trzyma.



Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RADY ARNOLDA-ODĆ.11 i 12

Następny temat

Moje przemyślenia

WHEY premium