SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING HOLISTYCZNY OD PODSTAW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a jak wyglądają wasze przykładowe treningi móg by ktoś napisać i ilość powtorzenw danej serii
czy przed kazdym cwiczeniem rozgrzewkowe serie

Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2005-06-14 13:07:43

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
na poczatku opisalem - przecwiczony!!

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3084
killer87, skoro już rozumiesz to mi wytłumacz bo ja nie chwytam tego za bałdzo. na 1 treningu robimy wszystkie 4 fazy? a jak to sie ma do np. 4-tygodniowego cyklu? czy są to 4 takie same treningi (po 4 fazy na trening) czy każdy tydzień jest inny?

Pisanie prac z ekonomii: http://pisanieprac-ekonomia.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joł. Mam takie pytanko. Posiadam jeden gryf, 2 hantle, drążek, sprężyny i 70kg obciążenia. Jako ławeczkę wykorzystuje 2 pufy, nie mam stojaków do odkładania wiec wyciskanie na klatę odpada. Tak się zastanawiam czy mam możliwość w jakiś sposób ćwiczyć na klatce białe włókna?? Nie mogę wyciskać 70kg bo nie mam jak (odłożyć i podnieść). Może hantlami po 20kg i wykonywać bardzo wolno potworzenia (kilka sek)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A nie masz kogoś, kto podałby i zabrał sztangę?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Czy jest jakis sposób by cwiczyc białe włókna bez wyciskania ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A nie możesz nałożyć więcej na sztangielki?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Zawsze zaniedbywałem nogi i to chyba z tego powodu, że kiedyś trenowałem kolarstwo, nawet jak przestałem nadal dużo jeździłem i pływałem i nogi miałem silne.
Teraz już ćwicze nogi systematycznie i zacząłem ćwiczyć holistycznym również nogi i co dziwne po tej zmianie mam zakwasy czworogłowych ud!
Jednak co holistyczny to holistyczny :)

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nowe bodźce

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Zgadza się :)

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest...

Następny temat

Problem

WHEY premium