SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Przeterminowana Moc czyli masa by MolderDist pods.str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Właśnie wróciłem z treningu

Trening B:
1. Martwy ciąg na prostych nogach 4x / 15 x 60 kg /
2. Szrugsy na atlasie 3x / 15 x 60 kg /
3. Odwrócona brama 3x / 12 x 12,5 kg / 12 x 12,5 kg / 10 x 15 kg /
4. Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc nachwytem 4x / 15 x 24 kg /
5. Wspięcia na palce na "hack-maszynie" 6x / 15 x 60 kg / 15 x 60 kg / 15 x 70 kg / 20 x 40 kg / 20 x 40 kg / 20 x 40 kg /
6. SUPERSERIA: Unoszenie tułowia z opadu + brzuch 4 x

Wrażenia:
- Martwy ciag na strasznie małych ciężarach :/ spokojnie ponad 20 powtórzeń mógłbym robić no ale cóż dałem to ćwiczenie tylko, aby coś tam dodać na dwugłowe a nie chce jeszcze bardziej obciążać kręgosłupa...
- przy uginaniu sztangi nachwytem czuje biceps razem z przedramieniem i cały czas staram się pracować tylko przedramionami no ale nie zawsze wychodzi

Znowu w cholere ludzi! Jak nigdy. Aż nie mogłem czasami oddychać :/ Chciałem jakiś filmik może nagrać no ale nie da rady narazie bo każdy pilnuje sprzętu i czasami nawet na innym nie można bo zasłaniasz kolesiowi np. lustro :/ w****ić się można

Po treningu oczywiście 50 g Createston i 3 g kreatyny tym razem z Universala (zostało troche) + 2 kaps Turyny i 1 kaps magnezu.

Createston bez lecytyny już jakoś ledwo dało się wypić ale nadal nierozumiem jak oni to zrobili, że raz jest słodkie jak cholera, raz kwaśne, a raz gorzkie...

Teraz pije białeczko a za jakieś 30-40 minut zjem potreningowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tak teraz idzie wiosna to wysyp ludzi na silce doslownie, polowa z przypadku sie tam wziela i nawet nie wiedza co robia no ale kij w to... miesiac dwa i znikna, ale pojawia sie nastepni...

Wrrr nie lubie wiosny i przelomu wiosna/lato ***ani sezonowcy


ten smak to moze z racji przeterminowania produktu?

wstrzasnij mocno ta puche niech sie wszystko dobrze wymiesza

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ok więc właśnie zjadłem ostatni posiłek czyli:
- 100 g twarogu chudego
- 10 g oliwy
- troche nasion

Do tego wypiłem 5 g lecytyny, a za jakieś 20 minut łykne 1 kaps Chela-Mag B6 i Zincas Forte:





No od mojego ostatniego postu ogólnie mówiąć opieprzałem się https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] Sporo czytałem sfd i nowe, ciekawe arty, troche poczytałem SdW no i szukałem info do nowych konkursów... najbardziej mnie męczy ta karnityna! No jak ona mnie męczy... Zwodzi mnie, zwodzi, w ****a robi! Sporo czytałem sfd i nowe, ciekawe arty, troche poczytałem SdW no i szukałem info do nowych konkursów... najbardziej mnie męczy ta karnityna! No jak ona mnie męczy... Zwodzi mnie, zwodzi, w ****a robi! Sporo czytałem sfd i nowe, ciekawe arty, troche poczytałem SdW no i szukałem info do nowych konkursów... najbardziej mnie męczy ta karnityna! No jak ona mnie męczy... Zwodzi mnie, zwodzi, w ****a robi! [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> No jeszcze tylko brakowało, aby mi sie przyśniła. Ide spać PA!

SiodemaNo Ci sezonowcy już mnie tak w****iają, że normalnie WYJDE Z SIEBIE I STANE OBOK

"Dobrego" Createstonu nie brałem tylko teraz przetreminowanego więc może to własnie przez to ten smak jest taki zjechany. Może ktoś się wypowie kto pił ten shit i jakie miał odczucia smakowe.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2008-03-12 01:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
NO powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
DZIEŃ 3 Środa - Treningowy

Dzisiaj wstałęm koło 9:30 łyknąłem kreatyne + dodatki a za 40 minut zjadłem śniadanie. Następnie poszedłem do kościoła - dzisiaj była spowiedź

Kiedy wróciłem poszedłem na zakupy. Tak się stało, że przez całe dnie jest praktycznie sam w domu bo mam w szpitalu na 3 tygodnie, ojciec pracuje do wieczora, a siostra mieszka u babci więc teraz wszystko na moje głowie (na szczęście siostra od czasu do czasu pozmywa ) no a ja pierwszy raz musiałem sobie wszystko sam ugotować... ciężko szło i dużo czase zeszło no ale już wszystko gotowe i obiad zjedzony ;]

Za chwile ide się zdrzemnąć na jakieś 30 minut i na 17 na trening.

Kupiłem udka i postanowiłem upiec w piekarniku ;] wyszły całkiem dobre (oczywiście musiałem dzwonić do mamy 3 razy bo nie wiedziałem co jak się robi )









Oprucz mięcha kupiłem brokuły i rzodkiewki.









A tutaj drugi posiłek czyli 125 g twarogu chudego, 30 g nasion i 90 g grahama (takie zamieszanie było, ze nie zjadłem w tym posiłku warzyw).





Drugi posiłek zjadłem dopiero o 14 dlatego przedtreningowy był 15.30 i musiałem wpychać w sibie jedznie, aż mnie teraz bęben boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Śledziłem tamten test i ten też bende śledził. Powodzenia

Zmieniony przez - idzkos w dniu 2008-03-12 16:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
No i już po treningu

Trening A:
1. Przysiady ze sztangą na karku 4x / 12 x 90 kg / 10 x 95 kg / 8 x 100 kg / 8 x 100 kg /
2. Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce poziomej 4x / 10 x 27 kg / 10 x 27 kg / 8 x 30 kg / 8 x 30 kg /
3. Podciąganie sztangielki w opadzie 4x / 12 x 27 kg / 10 x 30 kg / 8 x 33 kg / 8 x 33 kg /
4. Wyciskanie sztangi zza głowy 3x / 8 x 50 kg / 8 x 50 kg / 8 x 52.5 kg /
5. Pompki na poręczach 3x 10
6. Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc podchwytem 3x / 8 x 33 kg / 8 x 33 kg / 8 x 33 kg /

Wrażenia:
- Dzisiaj mało czułem mięśnie przy przysiadach. Wcześniej bardzo mi dobrze pompowało, a dzisia wyjątkowo "słabo" no ale jak można się porzadnie skupić na ćwiczeniu jak te sezonowcy się drą, walą w worek, jakieś wygibasy robią
- Bardzo dobrze czułem plecy przy wiosłowaniu sztangielką.

Fotki 30 minut po treningu ;]





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jedziesz jedziesz :) brzuszek robisz ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Tak robie ale w treningu B i D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 1250 + ?

Następny temat

pytanka:)

WHEY premium