SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MEGABOL MASA by prv87 pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
ja szamam tuniaka zawsze po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
manipuluje najczesciej osttanim posiłkiem, tunczyk tez wtedy sie pojawia

a to moja sniadanie

100gr owsianych + 0,5l mleka, jem do tego jeszcze 50gr rodzynek ale to juz osobno bo nie lubie w platkach i pije AAB + 20ml oliwy

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dajesz młody dajesz ,cały doping patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
prv orzechow mozesz tez dodac do owsianki, zawsze to pare gram wiecej tluszczyku zdrowego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
hahah smalec

moga byc tez orzechy z tym ze skoro jest oliwa to one juz chyba nie sa potrzebne

Zmieniony przez - prv_87 w dniu 2007-06-20 10:59:12

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no w sumie, nie zobaczylem tych 20ml sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504


luzno

wlasnie szamam jajeczniczke + 130gr pieczywa, mialem tylko jakies zwykle w domu ale jednorazowo to moze byc hehe. za godzinke niecala lece na trening

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
ja chyba nigdy nie dalem rady zjesc 100g platkow owsianych z mlekiem w tej formie; tzn. zupy'

za to jak wrzucam do miksera rano (+mleko/oliwa/bialko) i mam to w formie shake'a to wypijam z przyjemnoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jak mi sie nie chcialo jesc to robilem sobie shake owiasne + twarog + mleko + truskawki. W sumie takie cos dobre nawet

Ale co do owsianki jako zupy to musze jesc taka bo inaczej mi to przez gardło nie przechodzi, czasami jak mi sie skoncze mleko to popijam woda hehe

wlasnie wrocilem z treningu, biore kretke i zaraz bede sobie robil szame potreningowa, pozniej wrzuce wypis

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ooo dzieki banan za przypomienie.. szejki z płatkami całkiem mi z głowy wyleciały.. a to przecież za***ista sprawa.. bo omlety z płatkami już mi sie dawno znudziły i ledwo co wchodzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie no shotguna

Następny temat

shock therapy+TCM

WHEY premium