SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MEGABOL MASA by prv87 pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
niedawno wrocilem z treningu i szamam wlasnie posilek potreningowy 130gr ryzu, 200gr piersi, 150gr surowki




A tak wogole to 2 dni temu jakies dostalem darmowa próbke pump-techa firmy muscletech. Wziałem to dzis zamiast nitroxa tak aby porównac. Zjadlem wszytskie 8 kaps i zapewne wiekszosc sie zdziwi bo bardziej czułem nitroxa przy dawce 2 saszetek, przy pump-techu pompa byla niezla calkiem ale jakos na nitroxie lepiej mi sie cwiczyło. Wypis z treningu wrzuce troche pózniej.

Wogole dzisiaj dostalem cos takiego na maila




hehe darmowe oplanie na ile chce na dowolonym lózku, skocze sobie na 15 min na najdroższe i pewnie mnie troche przypali no ale zobaczymy

Wogole to dzis sa wianki wiec moze pojde wieczorem na starówke i nad wisłe zobaczyc co sie dzieje, ale bezalkoholowo

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
weś dziewczyne/koleżanke i opalajcie się wspólnie ! łóżka 2osobowe pewnie też mają i na pewno szczelnie zamykane, że nikt nie zobaczy jak się 'opalacie'

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Ok przeczytałem wszystko. Teraz będę śledził na bieżąco. Zyczę powodzenia, bo sam mam zamiar wypróbować niedługo nitroxa.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
heh wogole cały czerwony dzis jestem, ale bylem na jakims z bajerami, spryskiwało olejkami jakimis co chwile hehe.

wogole to wrzucam wypis z wczorajszego treningu, ogolnie lipa bo bylem na silce w piwnicy a tam nie ma stojakow zadnych i przy wyciskaniu na barki musiałem zarzucac sobie wszytsko sam a przy tym boli mnie łokieć. No ale od pon juz normalna siłka wiec gitara. Nog tam nie bylo jak robic wiec zrobie w poniedziałek.

Barki i kaptury

1. Wyciskanie szeroko za głowy 4s x 60kg, z duzym zapasem normlanie robie kolo 80kg ale tutaj wlasnie z tym zarzucanie bym problem
2. Wznosy boczne 5s 10x12kg, 10x14kg, 10x14kg, 8x16kg, 8x16kg
3. Podciaganie sztangi do brody 4s 10x46kg, 10x46kg, 8x48,5kg, 8x50kg
4. unoszenie sztangielek w opadzie 4s 10x16kg
5. szrugsy 65kg 3s x max


Ogolnie nie lubie na tej piwnicznej silce cwiczyc bo dosc ograniczone cwiczenia mozna wykonywac no ale nie mialem mozliwosci isc gdzie indziej.

Zmieniony przez - prv_87 w dniu 2007-06-24 08:54:08

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
ale jednak piewnica ma ta zalete ze w upaly jest chlodno a w zime cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
niby tak ale tam nawet wyciagu nie ma ani nic wiec lipa troche. Dzis bylem juz na syrence bo w wakacje jest darmowa.

wypis z treningu (klatka + bic)

1. wycisk plasko 4s 80x10, 90x10, 100x8(1 z pomoca), 90x8
2. wycisk skos 3s 70x10, 80x8, 80x8
3. wycisk poziome na maszynie 4s
4. rozpiętki na maszynie 3s
5. Przenoszenie na maszynie 3s

biceps

1. Mlotki (sztanga) 3s 40kgx10
2. uginanie ze sztngielkami siedzac 3s 18kgx8-10
3. modlitewnik na maszynie 3s
4. uginanie w podporze o kolano 3s 18kgx8
5. uginanie wyciąg 3s 60kgx8-10 - cieżar jest przekłamany raczej, rzeczywiscie jest mniej podnoszone moim zdaniem

Ogolnie sila troszke poszla na klatke, w lustrze wydaje mi sie ze lepiej wygladam wagowo ciezko mi powiedziec czy cos na plus czy nie. Musze sie na porzadnej wadze jakiejs zważyc

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Dobre ciężary ! 5 ćwiczen na klate.. sporo ,ale robisz prawie w każdym ćwiczeniu po 3 serie więc raczej luuz

rośnij !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Zazwyczaj przenoszenia nie robie, dzisiaj wyjątkowo jakos. Na biceps troche duzo serii poszło ale jakos miałem siły i chęci. Troche brzucha tez porobiłem ale o tym juz nie pisałem.

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Dzis po powrocie do domu czekała na mnie paczka



a mianowicie...




Troche narzekałem bo przez ta pogode ciezko było mi duzo jesc a co za tym idzie wypełniac zapotrzebowanie kaloryczne, jakos dawałem rade ale cczesto musiałem w siebie wmuszać. Megabol widać powaznie podchodzi do tych testow i bardzo miłe zachowanie z ich strony poniewaz otrzymałem 4kg Mass Gaina. Oto jego specyfikacja:




Planuje spozywac 2 razy dziennie po 100gr. Myslicie ze po prostu uzupelniac tym posiłki czy np. odrazu po treningu brac jedna porcje ? Jakies propozycje ogolnie co do dawkowania ?

co do smaku i rozpuszczalnosci to wypowiem sie nieco pozniej.




Zmieniony przez - prv_87 w dniu 2007-06-25 21:11:35

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie no shotguna

Następny temat

shock therapy+TCM

WHEY premium