SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-ACTIVITA > Masuj z Górą.. - pods.24str:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Kurde juz mi sie obraz myli od tego czytania

Pitt-Dzieki dzieki!! Szkoda ze Sogi nie whcodza za kazdym razem Pozdrowienia!

Owna-No tak mysle ze z 80 bym zrobil 4-6x ale nie czulem sie jakos dzis na silach, dlatego wolalem dokaldniej zrobic na 75 To samo przy lydkach..Gyby nie inne czynniki ciezar tez by byl mysle wiekszy. Zdr!



Przed chwila zjadlem 100gr twarogu, 1h predzej 80gr slonecznika, ogolnie podbijam kalori jak sie da a dzis tluszcy brakowalo, zaraz lykam HGH i mykam w kime


Dobranoc!!:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Siemaano:)


Tak wiec jak pisalem dzisiejszego dnia robie sobie wolne, mala kontuzzja nie pozwala mi ooglnie trenowac, wiec wolne dzis sie pzryda:)

Dzis 10h w szkole myslalem ze o*****je hee, ale luzno zaliczylem chyba Niemiec spr Chemi nawet jakos poszedl, wiec ogolonie looz.

Dzisiejszy obiad-Kasza 100gr-mintaj100gr-wazrywa




TO moj ulubiony chleb razowy








Szkoda ze tyle kosztuje za niewielka ilosc -325gr, bo nie zawsze sobie moge na niego pozwolic:)




Kurde skonczyla mi sie oliwa, znowu kase trzeba bedzie wydawac, wczoraj male zapasy szamy byly zrobione a tu jeszce oliwe trzeba dokupic...


Pozdrawiam! :)



Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-12-06 17:58:53

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
dam w koncu soga bo mam abona

mi ten niemiecki razowiec nie smakuje, pozatym jak zauwazyles drogi jest wole polski

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jak robisz rybe ? bo mi ten mintaj jakos nie wchodzi, jak mozesz to napisz sposob swoj

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
no no gora widze ze diete masz urozmaicona przekonkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
ELoELo !

W kocncu weekdnd...Doscc meczarni na 3dni;P

Dzisiejszego dnia bylem na silce, a wieczorem smigam jeszce na MMA (dzis parter wiec postaram sie na lajcie pokulac..)

Jako ze przewaznie w Piateki na wf mamy silke i jest to ostatnia lekcja wiec, rano w razie czego wziolem ze soba GAINERA, do osttaniej chwili zastanawialem sie czy czy zdaze i czy zrobic trening, ale dogadalem sie ze zostane jeszce na przerwie i postanowilem dzis zrobic trening zgodnie z planem SPrzecik na silce nie jest zly, jedyne czego mi dzis brakowalo to poreczy, i nie moglem zrobic pompek niestety...i to ze zaniedbalem troche przedtreningowy bo rano zjadlem owsiane+2jaja a 3h potem razowy z szynka z indyka 45min przed silka wiec nie jest tak zle.. Po treningu wypilem gainer a jak dostarlem do domuz robilem sobie widoczna na zdjeciu szame kasze+kuraka








<<<<<<Wypis z Treningu>>>>>>

Trening A:

Wycisk sztangi plasko: 12x45kg 10x50kg 8x55g 6x58kg
Wycisk sztangielek w skosie:(1x19) 6x38kg 6x38 6x38
Rozpietki-(1x14) 8x28 8x28 8x28
Wycisk sztangi zza karku- 10x25kg 8x30kg 6x37kg
Wycisk waskim chwytem- 6x32kg 6x32kg 6x32kg

Tak wiec progres troche inny niz na ostatnim treningu przy wycisku plasko. Wycisk sztangielek wszystko bez zmian, zastanawielm sie czy robic rozpietki jak nie moglem robic poreczy, jednak ten raz mysle nie zaszkodzi a 3cw. na klatke przeciez wskazane wiec machnolem 3serie, no i zraz jak nie bylo poreczy od razu lepiej robilo mis ie barki a mzoe tez dlatgeo e nie robielm za duzych przerw przy seriach i wycisk zza karku sporo lepiej mi sie dzis robilo choc 2 ostatnie powtorzenia przy 37 z pomoca kolegi. No i waksi chwyt bez zmian, nie lubie za barzdi tego ciwczenia nie podeszlo mi kompletnie. Mysle z ejak na trening szkolny nawet ok..



techno boy - Tak te Poslkie tez sa ok tyle ze te 'puszyste' czesto skladowo szalu nie robia

A Soga mozesz dac jak na to zasluze hehe. Pozdro

prv 87--Luknij na 20strone, osttanio pisalem jak przygotowuje rybe, prosty sposob i zazwyczaj standrd daje sol,przyprawe do ryb,nie raz odrobine oliwy,nieraz skrapiam cytryna.Robie na parze

Dzis zrobilem to jako posilek przedtreningowy razem z ryba.
Dzis mintaj, a rybe przygotowuje tak: (pozdro OwnaGe; P )
Dodaje zamrozona rybe na pare, sole z 1strony, jak juz
zmieknie po chwili bo szybko sie robi pzrerwacam na 2strone, znowu sole dodaje jeszce lyczeczke
soku z cytryny ktorej dzis zabraklo, i skropilem tlyko lyzeczka oliwy, na koniec posypuje przyprawa d
o ryb i gotowe..WIelkiej filozofi nie ma a mi b,smakuje:P

TO jest opis. Zdr!


adriano-Witaj:P No staram sie nie jesc monotonnie, choc nieraz mi to nie pzreszkazda lubie urozmaicac Pozdro!


Udanego Weekendu Wszystkim!


Odwiedyil Was wcyoraj Mikolaj co dostaliscie?


Pozdrawiam!


Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-12-07 17:09:52

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a masz jakis taki specjalny do gotowania na parze czy normlanie nad garnkiem z gotujaca sie woda ?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644




Witajcie:) Nie ma to jak dobra pogoda w Weekend


Wczoraj na MMA mialo byc na lajcie ale w sumie nie bylo tak lajtowo he.Organizm dal mi znac ze jest zmeczony heee mozlliwe poniewaz wieczorem byl to moj 2trening a dnia poprzedniego za dlugo nie spalem.Zrobilem 4walki dosc intensywne w partezre i po osttaniej mialem mroczki przed oczami i dopadlo mnie typowe zmeczenie.5 walski nie zrobilem, i zamiast jechac wieczorem do znajomego ktory wrocil z Angli ok 22:30 polozylem sie spac. Wstalem dzis o 9 i czuje sie juz ok, ale trening dzisiejszy sobie odpuszczamm:)


Prv- Ryby, mieso,warzywa.. robie na parze w specjalnym garnku na pare. Mam jeszce taki piecyk wiec problemu z tym nie mam. Raz gotowalem rybe w wodzie, porpostu mocniej torche przyprawilem i nie byla taka zla.

W takim garnku:



fota z 20str.


Tak wiec dzis Sobota trzeba sie regenerowac, podsumowanie planuje jakos na koniec tygodnia


PozdroPozdro!

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-12-08 12:49:06

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
siemano, dał byś jakieś swoje fotki wkońcu ocenimy postępy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + Kreatyna...WAŻNE PYTANIE!!!

Następny temat

spalacz do Storma i shocka?....

WHEY premium