SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTUJEMY PIGUŁKI UNS- RAZOR7

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
aha.. no to nie bardzo mi podchodzi .. a próbowałes pizzy na spodzie twarogowym ? wychodzi świetnie, szybko sie robi i elegancko smakuje.. ja na Low Carb'ie czasami robie, wychodzi kozacko

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
podrzuc przepis ;)) nie jadlem,ale lepsze od tej nie bedzie napewno ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja robie tak, ale dodatki dajesz jakie tylko chcesz..

kostka twarogu (250g) mieszasz z 2 białkami jajek (lub całymi jajkami) dodajesz do tego "ciasta" przyprawy jakie tylko chcesz, ja dodawałem ziola prowansalskie, czosnek granulowany, albo przyprawe do pomidorów mieszasz i wstawiasz do piekarniaka (u mnie elektryczny) na 180-200st. na jakieś 30 minut.. najlepiej na papierze do pieczenia albo mozesz tez na blasze, ale wtedy dobrze nasmaruj ją oliwą/masłem bo może Ci sie przypalić.. potem w miedzy czasie gotujesz np. pierś z kurczaka pokrojoną na drobną kostke, podsmazasz, potem dodajesz na ciasto, na to np. ser zółty i dajesz jeszcze na 5 minut do piekarnika tak do momentu az ser sie rozpusci.. i to tyle..

Przy:
250g twarogu półtłustego
250g piersi z kurczaka
60g sera zółtego
2 białkach jaj
20ml oliwy

Makrosy wychodziły cos koło:
950 kcal
115g białka
10g węgli
50 g tłuszczy


Ale tak jak pisalem wyżej możesz dodawać różnosci, warzywa, można na słodko z ananasem nawet.. tak jak przy "normalnej" pizzy..
Spód twarogowy po dobrym spieczeniu smakuje powiedziałbym ze nawet lepiej jak tradycyjne ciasto..

Więcej mozesz poczytac tutaj:

https://www.sfd.pl/Mega_LC_pizza_na_twarogowym_spodzie_:_-t1017884.html 

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
ok dzieki :) namowiles mnie, w przyszlym tygodniu sproboje tego , na kolacje sie nada akujrat dla dwoch osob :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Fajny ten przepis, ale teraz masa to nie przetestuje i zjem zwykłą haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jadłem tą pizze na spodzie twarogowym i faktycznie jest świetna i można kombinować, nie wyczujesz że spód jest z twarogu :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ja i tak bym poczul :p ale ciekawa opcja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
No wlasnie ja tez pewnie poczuje ze to twarogowe ale sprawdze, moze mi podpasuje :) a zawsze mozba dac do ciasta owianych zeby wegle zwiekszyc :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
siema :)

dzis caly dzien odpoczywanko,rano tylko aaero na czczo :)


szama:
1.50owsianych+ 30g biala (szejk)
2. 150g ziemniakow + 200g miruny +warzywa
3. jw
4. 100g razowego + 150 g twarogu+ 50 g masla orzechowego
5. 6jaj + 100g razowego


TRENING
aero 30 min na czczo tetno 160

suple
aakg-brak
bcaa 10 tabs
beta-ala 3 tabs



jutro raczej off od wszystkiego i niedz silka :) jakiew maslo orzechowe najekonomiczniej wychodzi? bo chce kupic kilka kg :P

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Posprawdzaj ceny i zobacz jakie wychodzi najtaniej, takie z 100% orzechów ziemnych około 25-30 zł za kilogram najtaniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

Następny temat

DT - Testujemy Pigułki suplementów UNS - by Noizzer

WHEY premium