SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTUJEMY PIGUŁKI UNS- RAZOR7

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Przeprosiny to za mało, nie wiem jak nam wynagrodzisz swoją nieobecność :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
czesc doris :D jakos wynagrodze moze kolejnym dobrym testem, moze byc? :D

dzisiejszt trening kopyta plus bic
1.przysiady
2.wypychanie na suwinicy
3.wykroki
4.prasa dwojki
5.prasa czwrorki
6.lydkownica
7.bic sztanga
8.modlitewnik hantlem
9.bic na bramie

trening opor ciezko szedl :p

supleee kreta 10g. smak mi troche sie juz znudzil :D

teraz dwa dni rest i w niedziele atakuje cos :D
szamka trzymana , poza mala pizza po poludniu :D wiec jeden posilek ucialem na rzecz pizzy ;) byl ktos z was na diecie tluszczowej? w sensie ze tylko b+t bez wegli? bo ostatnio cos o tym czytalem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja sie boje że na takiej diecie bede all wzdęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
na takiej restrykcyjnie tłuszczowej nie byłem (total off ww), ale z obserwacji na sobie widzę, że zamiana części ww na tłuszcze zwierzęce dodaje wyrazistości sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Całkowita ucinka ww to nic dobre, zawsze muszą być małe ilość.
Dobrze jest po prostu zbilansować pod siebie ilość ww i tłuszczy i pamiętać o ich dobrym doborze.
Najlepiej przetestować wszystko na sobie schematy jedzenia, różne btw. Każdy jest inny i trzeba dopasować, a nie iść za trendem czy bo ktoś tak robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
nie chodzi mi o trend, tylko ciekaw jestem poprostu czy to takie kogos widzimisie czy naprawde cos w tym jest, np tomek moderski chyba cos o tym pisal, ze nabicie ma na takiej diecir lepsze niz na tonie wegli, ciekawi mnie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Żeby rozpocząć kolejny test trzeba najpierw dobrze zakończyć poprzedni ;)
Kombinuj dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Razor7
nie chodzi mi o trend, tylko ciekaw jestem poprostu czy to takie kogos widzimisie czy naprawde cos w tym jest, np tomek moderski chyba cos o tym pisal, ze nabicie ma na takiej diecir lepsze niz na tonie wegli, ciekawi mnie.


Dlatego trzeba sprawdzić wszystko na sobie i zobaczyć czy będzie ci pasować taki schemat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
taaak ale przy moich treningach chyba nir ma opcji zeby zdjac wegle na rzecz fatu niestety.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Niby czemu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

Następny temat

DT - Testujemy Pigułki suplementów UNS - by Noizzer

WHEY premium