SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Sponsorowany *** FITMAX *** - REDUKCJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Poza tym odreagujesz stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
Poczatek testu ładny fajnie rozpisane.
Ale czym dalej tym gorzej.
Dieta redukcyjna to jakies nie porozumienie. (łączenie duzych ilości tłuszczy i wegli.)
Jesli osoba testujaca nie jest podatna na sugestie. To moze zamiast prowadzenia testu który sprawia problemy. Niech lepiej zda relacje po skonczonych suplementach. To bedzie przejrzysty test o co chodziło autorowi. Skoro rady ma odbierac jako atak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Teraz nawet nie mam czasu na siłownie chodzić, na dniach matura ustna muszę się dobrze pracy nauczyć na pamięć. Jezdze po bibliotekach, itd.
Sory za zamieszanie.

Banan
Dorota nawet mnie poparła więc jest spoko.
Zostawimy tylko 1 post, co prawda pozniej go zmienimy lekko (dieta, ew. trening).
I zacznę od nowa, naprawdę tak będzie dużo lepiej, a z testem Dorocie się raczej nie spieszy.

Będzie dobrze, I promise :]:]


W ogóle to co tutaj niektórzy wypisują to jakieś nieporozumienie.
Ja odbieram rady jako atak? itd.
Zostawię to bez komentarza.

Wszystkim zdającym maturę życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
tez juz nową mature zdawalem i jesli chodzi o ustną z polskiego to nie ucz sie na pamiec, bo i tak zapomnisz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Wybralem juz trening.
METODA 15-10-5 : ALTERNATYWNE PROGRESJE
https://www.sfd.pl/METODA_15-10-5_:_ALTERNATYWNE_PROGRESJE-t297420.html

Bardzo dobry trening, kiedys juz go robilem.
Na redukcje tez jak znalazl, cyt."-po dolaczeniu aerobow w dni bez silowni daje dobre rezultaty w spalaniu tluszczy!!! "

Same podstawowe ćwiczenia, czeste przysiady, martwe ciagi, ktore spalaja najwiecej kcal.
Trening 4x w tyg.

Po treningu A aeroby, po B raczej nie. A w DNT aeroby albo interwały albo tabata czy coś w tym stylu.


Jeszcze tylko dietkę muszę dopracowac.

Takze niech na razie z tego tematu bedzie post konsultacyjny.

Pozdr.
ps. juz 3 maturki mam za sobą :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
w DNT aeroby albo interwały

Interwały lepiej podkręcają metabolizm


Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-05-07 08:11:57

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no i elegancko

przy aero/hitach stopniowo zwiekszaj intensywnośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Wiem.
Volt
Aeroby chce robić na początku redukcji, zeby od razu nie wyciagac najmocniejszej broni, tj. interwałów. I moze na początek interwały z biegiem bokserskim, hmm :] Bardzo dobrze wchodzą :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29403
pierwszy program treningowy byl lepszy ... ułożony specjalnie pod spalanie fatu przy zachowaniu miesni :) program w oryginale nazwywa sie "War Room Strategies to Maximize Fat Loss" autorem jest Christian Thibaudeau http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_bodybuilding/destroying_fat_war_room_strategies_to_maximize_fat_loss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Mozliwe ze skorzystam z niego w II etapie redukcji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NO-Xplode + NOZ czy taki cykl będzie dobry ?

Następny temat

HMB po odchudzaniu

WHEY premium