SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB po odchudzaniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Witam!
Chcialem sie dowiedziec Przy jakiej wadze po odchudzaniu mozna zaczac brac HMB? czy przy 90kg i 185 cm wzrostu Moge zazywac HMB?

Omek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ale "robienie rzezby" to nic innego jak dalsze zrzucanie tluszczu , a konkretnie schodzenie do niskiego poziomu bf
Tyle ze trzeba miec co rzezbic, tj jakas mase miesniowa, aby byla widoczna po zrzuceniu tego wlasnie niechcianego fatu.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
hmb można stosować cały czas, nie jest to uzależnione od masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jemu chodzi o zasadnosc stosowania hmb
mysle ze powiedzmy powyzej 100kg
ale przy niskim poziomie bf to nawet 90kg juz jestesmy znacznie narazeni na katabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Jeszcze stosuje diete odchudzajaca i nie jestem pewien kiedy najlepiej przerzucic sie na hmb i zaczac robic rzezbe

Omek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jestes pewien ze chcesz wlasnie HMB? to jest bardzo malo znaczacy dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Myslalem na tym zeby do HMB dodac jeszcze Kreatyne olimpu 1250 ale jestem nowy w odzywkach takze nie wiem czy to dobry pomysl

Omek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
omek chyba sobie zarty z nas robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
hehe.. nie, powaznie dlatego chcialem zapytac o rade co robic ? i dzieki z gory za wyrozumialosc :)

Omek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
strata hajsu to

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
omek

najlepiej wklej ankiete dzialu i sprecyzuj swoj cel

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
No to tak. Bardzo dlugo okres czasu odchudzalem sie. Na silowni robilem aeroby i mialem diete. Do dzis dalej sie odchudzam i zgubilem juz 17 kg. Teraz nachodza mnie mysli aby zaczac ksztaltowac sobie rzezbe lecz nie jestem pewien czy przy takich proporcjach mozna zaczac trenowac rzezbe czy dalej sie odchudzac.
Tu moje pytanie : -
Siegam wzrostem 186cm i waze 90kg.
Czy radzicie dalej sie odchudzac w sesnie aeroby czy moze powoli zaczac trenowac rzezbe i jezeli tak to co wtedy mozna brac? HMB i czy do tego jeszcze cos? Prosze o jakies dobre rady i zrozumienie. Dzieki

Omek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Sponsorowany *** FITMAX *** - REDUKCJA

Następny temat

Skład Łowickie/Ostrowia!!!

WHEY premium