SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL - pods.str. 30!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
DZIEŃ 9

Witam. o 17:45 dopiero byłem w domu. - Dobrze, że wziołem gainerka to sobie wypiłem w drodze powrotnej xD
Właśnie zjadłem przedtreningowy posiłek - dzisiaj mała odskocznia, która zdarza się raczej raz na miesiąc czyli dzisiaj zamiast kurczaka zjadłem sobie klopsiki

To znaczy 48g kurczaka jeszce który został i dołozyłem reszte klopsików
90 g ryżu parboiled
140 g klopsów i kurczaka
200 g brokół

A oto fotka :






DZisiaj Wykonam trening pleców ponieważ kolana mnie jeszcze bolą od poprzedniego poniedziałku nie wiem od czego ale wole nie ryzykować więc nogi zrobię w czwartekZa około 30 minut łyknę xtreme pumpa i lecę pompować plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Czujesz w ogóle ten Xtreme Pump? Skład nie powala, można było chyba za 90zł uderzyć lepiej. Choć czasem jest tak że skład nie zaskakuje, a supel działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Xtreme pump jest bardzo dobry!
I młody też pisze, że pompa lepsza.

Sam biore i czuć poprawe w ukrwieniu mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
Xtreme działa bez zarzutów jak już pisałem po 1 dawce pompa była masakryczna i trzymała aż do powrotu do domu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
Siemka, dzisiejszy trening pleców nie zaliczam do udanych i to z tego powodu, że byłem mega zmęczony od 05:40 na nogach i aż do siłki 0 snu Mimo tego siła i tak idzie w góre, więc wkońcu aż tak źle nie było.

Teraz rozpiszę jak wyglądał mój trening pleców:

PLECY:

ćwiczenie 1 - PODCIĄGANIE Z UCHWYTEM NEUTRALNYM: - wszystkie serie z ciężarem własnego ciała

1 seria - x10 - tak sobie pomyślałem pfff ale lajtowo poszło, ale niestety dalej nie było tak kolorowo
2 seria - x7
3 seria - x6
4 seria - x6 - tutaj już nie miałem siły - czułem się jak bym był już po treningu pleców

ćwiczenie 2 - MARTWY CIĄG:

1 seria - 60 kg - x15
2 seria - 80 kg - x11
3 seria - 90 kg - x8 - podczas tej serii już mi uchwyt puszczał, a mógłbym zrobić więcej tych powtorzeń
4 seria - 100 kg - x5 - no i tutaj o 10 kg więcej niż w tamtym tygodniu, więc siła idzie

ćwiczenie 3 - WIOSŁOWANIE SZTANGĄ UCHWYTEM:
W tym ćwiczeniu jakoś miałem siłe robić xD

1 seria - 50 kg -x18 - poszło jak po maśle ;]
2 seria - 60 kg -x15
3 seria - 70 kg -x13
4 seria - 80 kg -x10 - no i w tym ćwiczeniu również siła w górę o 5 kg

ćwiczenie 4 ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE PODCHWYTEM:

1 seria - 40 kg - x16
2 seria - 45 kg - x14 - tutaj miałem już tak spompowane najszersze, że aż miło
3 seria - 50 kg - x11

ćwiczenie 5 - PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):
1 seria - 18 kg - x16 -już nie miałem siły, tylko czekałem aż skończe te plecy
2 seria - 21 kg - x14
3 seria - 21 kg - x13

PRZEDRAMIĘ:

ćwiczenie 1 - UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE Z HANTLĄ:

1 seria - 7 kg -x22
2 seria - 9 kg -x16 - tutaj już mnie tak piekło, aż myslałem że zaraz się zleje - dawno tak dobrze nie czułem przedramion
3 seria - 9 kg -x15

ćwiczenie 2 - UGINANIE NADGARSTKÓW UCHWYTEM W SIADZIE Z HANTLĄ:

W tym ćwiczeniu również mnie piekło, że aż miło xD
1 seria - 12 kg -x23
2 seria - 15 kg -x19
3 seria - 15 kg -x17

Wyskoczyły żyły na przedramieniu, aż się przestraszyłem

ŁYDKI:

Na Łydki wykonałem 1 ćwiczenie i 2 serie w 2 ćwiczeniu, ponieważ już zamykali siłownie i trzeba było spadać.

ćwiczenie 1 - WSPIĘCIA NA PALCACH NA HACK-MASZYNIE:

1 seria - 50 kg - x28 - już przy pierwszej serii tak mnie łydki paliły, że nie dało rady wytrzymać dawno tak nie czułem łydek przy wspięciach na hack maszynie
2 seria - 65 kg - x26
3 seria - 75 kg - x24
4 seria - 75 kg - x24

ćwiczenie 2 - WSPIECIA NA PALCE W STANIU NA MASZYNIE SMITHA:
Tak jak mówiłem tutaj wykonałem tylko 2 serie i to ze samą sztangą, żeby maksymalnie spompować łydy co się udało - zawsze jak mi się pompują łydki to mi się chce sikać, więc to znak że było dobrze

1 seria - 32x
2 seria - 29x

Oczywiście po treningu stała suplementacja.

No i posiłek potreningowy, również zjedzony i połknięta vitaminka C z NOW
150 g kurczaka
90 g ryżu basmati
200 g brokół


JUTRO DZIEŃ NIETRENINGOWY - Mam nadzieje, że odeśpię te 2 dni bo takto nie będzie siły na dalsze tyranie, a samo nie rośnie.

Na dzisiaj to wszystko, no oczywiście jeszcze zjem ostatni posiłek około 12 w nocy
a potem tylko spać

DO JUTRA I ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻYCH PRZYROSTÓW xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Rób se małe dżemki w ciągu dnia. Na mnie świetnie działa 45-1h dżemki + mocna kawa i moc jest wtedy do działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
DZIEŃ 10
Dzień Nietreningowy


Dzisiaj dzień wolny od siłowni, dieta jak najbardziej trzymana - suplementacja również

Po przyjeździe ze szkoły i zjedzeniu posiłku odrazu położyłem się spać, wstałem dopiero teraz ale i tak zaraz zjem i dalej do spania

Ustawie sobie budzik na okolo 23 w nocy i zjem ostatni posiłek, dzisiaj poświęcam cały dzień na spanie bo wstawanie tak wcześnie jak narazie jest dla mnie męką, chociaż powoli zaczynam się przyzwyczajać.

Mam nadzieje że jutro kolana pozwolą mi wykonać solidny trening nóg - mam nadzieje że pójdzie w przysiadzie kg na [+]

Jutro mam na godzinę 10:45 a więc troche się wyśpię i mam taką nadzieje bo robienie nóg bez pyerdolnięcia jest jak dzień bez treningu

Tak że za 20 min jem posiłek i dalej lece się regenerować -

DO JUTRA - mam nadzieję na nakręcenie jakiegoś filmiku z treningu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Super dziennik, dobra motywacja i nastawienie.






Rośnij wszerz

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
Eltoro_KrK - Przed treningiem zazwyczaj śpię jeszcze około 45 minut własnie tak jak mówisz ale wczoraj nie daje rady, ponieważ jak wchodze do domu jest godzina 17:45 - a trzeba jeszcze wtedy szybko zjeść i wyszstko spakować na trening i spokojnie zlatuje ok 40 - 50 min a trzeba na 19 na trening

Także wtorki to dla mnie najgorsze dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
P4ATR Nr.1 - wielkie dzięki, rósł napewno będę nie zawiedziecie się jak wrzuce fotki po to waz systemy poroznosi test staram się prowadzić najlapiej jak moge.

A oto zdjęcie szamanka :

80 g ryżu parboiled
140 g kurczaka
200 g surówki - mama kupiła to się nie może zmarnować, a jest taka pyszna że palce lizać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy size on.

Następny temat

SixeOn Maximum perfomance +Met Rx Amped +Trec Creapure ----->> dawkowanie

WHEY premium