SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Konkret masa by Boguc (2 x Nitro II itd.) pods.str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Brązer-ryz brązowy. Tzn ja jadę razem z mamą i ojcem po zakupy i ja wkłądam do koszyka co mi trzeba a oni płaca . Nie już teraz net jest taki jak trzeba (1 megabit/s) i nie będzie problemów. Będzie na bierząco.


***TAK BYŁO W DNIU 16 (wtorek)***

Jest to dzień nietreningowy. Samopoczucie ok. Mam spore zakwasy na klacie i jak napnę czuje także na tricu. Dieta trzymana jak należy.




A teraz powiedzcie mi czy chcecie abym coś zmienił, cos dodał lub cos rozwinął w moich komentarzach. W sumie test jest dla was i chciałbym żebyście byli zadowoleni. Jak wróci brat wczesniej to znajda się tutaj zdjęcia z dzisiejszego treningu - plecy + biceps. Piszcie czego wam brakuje w tym teście, a może chcecie zebym przyjął inną formę prowadzenia testu. Piszcie a ja w miarę mozliwosci postaram się dostosowac

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-01-31 16:22:37

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
boguc
Ja bym na Twoim miejscu przezucil sie na systematyczne wypisy z kazdego teningu z rozpisanymi ciezarami, tak jest imo przejzycie, bo ciaglego tekstu wielu osobom sie nie chce czytac. Wlasnie doczytalem, ze bedziesz robil MC 5x5, ja robie podobnie i powiem Ci, ze to fajny sposob i polecam ogolnie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
heheh widze ze w biedronce sie stolujesz poznalem po serkach bo wlasnie takiego wszamalem przed chwila 1 raz go kupilem w biedronie i musze powiedziec ze smakowity taki jak lubie drobno mielony mniam od dzisiaj tylko twarozek z biedronki szamam.

tak wogole to zycze powodzenia i jw rozpisuje trening z ciezarami bedzie bardziej obrazowo

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ok. Będzie jak chcecie
Nie przyjechał niestety brat wczoraj wczesniej ale żeby nie było gołosłownie pyknąłem fotkę na samowyzwalaczu.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Juz myslalem ze Cie nie bedzie
Wg mnie test oriwadzony na 5. Dla moze byc tak jak jest - bez zadnych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117


Martwy ciąg na sztandze 100kg.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Kamiru: Tak zmieniłem system poniewaz bardzo męczył mnie martwy (robiłem praktycznie do załamania)i nie mogłem później dołożyć ciezaru do innych ćwiczeń chociaż wiem, ze bez martwego dałbym radę. Wczoraj pierwszy raz zrobiłem nowym systemem i dałem radę dołożyć zarówno do wyciagu jak i do wiosłowania sztangielką. Zauważam niestety jednak trochę mniejsza pompe niz przy systemie 4x12,10,8,8.

ZielaQ: Tak kupuję w biedronce ponieważ uważam ze tam są najlepsze produkty pod przelicznik cena/jakosć. Serki wiejskie ma bardzo smaczne i sery białe również.

dywciasfd: Dzieki

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
***TAK BYŁO W DNIU 17 (Środa)***

Jest to dzień treningowy. Samopoczucie ok. Dieta trzymana jak należy. Jesli chodzi o trening to poszła siła na plecach. Pozamieniałem cwiczenia na bica oraz zamieniłem sobie uginanie ramion na modlitewniku z gryfem łamanym na uginanie ramion na modlitewniku ze sztangielką

Wypis z treningu:
Start o 18:30.

Plecy:

1. Martwy ciąg:
2 serie rozgrzewkowe cieżarem 30kg
95kg*5_______97kg*5______100kg*5______102kg*5______102kg*5

2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki podchwytem:
I teraz jest tutaj problem poniewaz na atlasie mam stos 45 kg ale poprzez system bloczków cieżar ten jest 2 krotnie zwiekszany (czyli 90 kg). Jednak jak nałożę wszystko to napewno tam nie ma 90 kg tak że jest tam coś pomiędzy 45 a 90 kg. Będę pisał ile bloczków podniosłem. Max to 10 bloczków:

8blocz.*12______9blocz*12______10blocz*12______10blocz*10

3. Wiosłowanie sztangielką:
25kg*12_______27kg*10_______29,5kg*10_______32kg*8


Biceps:
1. Uginanie ramon ze sztanga (gryf prosty):
27kg*12_______27kg*10______29,5kg*8

2. Uginanie ramienia ze sztangielką na modlitewniku:
10kg*7________7,5kg*12______9kg*12 prawa reka i 8l ewa reka.

3. Uginanie ramienia ze sztangielką w chwycie młotkowym:
1.12,5kg*12________12,5kg*12________12,5kg*12

Koniec treningu o 20:11.


Uwagi:Uginanie na bicepsa robiłem bardzo powoli i poprawnie technicznie. Do martwego ciagu mogłem jeszcze dołozyć ale niestety nie wytrzymywał mi chwyt. Plecy mogły, ale chywt puszczał.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-02-01 12:49:39

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Widze że ćwiczysz w domu( chyba na poddaszu), rodzice Cię jeszcze nie wyrzucili bo do mnie sąsiad się teraz rzadko odzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
juby5_89: Rodzicew nie zamierzaja mnie wyrzucic. Powiedzieli abym miał tylko czas na naukę to sa jak najbardziej za żebym ćwiczył. Oczywiscie bez przesady ale np. ojciec zarzuca mi sztange do przysiadów

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie cp+mono

Następny temat

Spalacze....

WHEY premium