SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: HST + WHITE FLOOD + MAN SCORCH, czyli REDUKCJA by Maks10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Powiem tak...
Ważyłem 62 kilo wzrost 180 na 60metrow mialem 11 sekund
Przytylem 10 kilo i uroslem 4 cm a czas na 60 to kolo 10 sekund.
Na biegi dlugodysatansowe tez czasy sie polepszyly. Wytrzymałośc na plus. nie obawiaj sie nieczego tylko rob mase byle nie tluszczowa.
Pozdr i rosnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
spoko, ale po przytyciu miales proporcje 72kg / 184 cm, wiec to i tak jest duzaaa niedowaga i tobie to wyszło na plus
ja mam w tej chwili 78kg/178cm , gdybym mial przytyć 10kg nawet w beztłuszczową mase, ważyłbym 90kg i mialbym 178cm to myśle, ze wyniki szybkosciowe i wytrzymalosciowe by sie nie polepszyły w tym przypadku
czyż nie ?


Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-22 19:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2407
Nie wiem czy zauważyłeś, ale sprinterzy są przytyrani.
Jedynie długodystantowcy są wychudzeni.
Więc to jest chyba odpowiedź na twoje problemy.

do przodu powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2062
ja jestem teraz na masie i na 60 m jak miałem ostatnio spr jakos 3 tyg temu to miałem 7.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Nie kumam ćwiczysz body bulding ?? Czy bulimia nervoza mens edition?
Twoim celem przez najbliższe 24 miesiące powinno być rozbudowanie siły. Oki trenuj HST ale masuj na nim.

Chcesz redukować będąc chudym? Po co?
Chcesz rzeźbić nie mając nic? Po co?
Chcesz mieć definicję przez zimę? Po co?
Chcesz być zwinniejszy mieć większą wytrzymałość? --> to jest akurat kwestia gustu ale Po co? Przecież o tym możesz zacząć myśleć na przełomie maj-wrzesień (i wtedy coś porzeźbić pod warunkiem że teraz będziesz masował)

To był mój komentarz - (po traktuj to jak zdrowe myślenie i trochę rozsądku)

Zaplanuj sobie dwa miesiące w roku na których będziesz zaje biście wyglądał i skup się aby tego dokonać w 10 miesięcy xD

PozDraWiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
shefu sprawa wyglada tak, ze ja chce 12 miesiecy wygladac niezle....
nie chce byc jak 50% tutaj, którzy przez 10 miesiecy są na masie (w połowie tłuszczwoej) by na dwa miesiace sie wyrzezbic, ukazac kostke i troche poruchac we wakacje....
co za problem w******lać ile się widzi i mowic, ze sie robi mase...
schudnac jest trudno, wiem, bo przez to przechodzilem.... i nie chce tego powtarzac... dlatego mam takie a nie inne podejscie do robienia masy niestety.. psycha....

Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-29 21:06:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
rob jak chcesz mam podobna wizje do ciebie co do plaskiego brzucha tez mam na tym punkcie fioLa

co do diety za mało tluszczy wycinasz sie na 4g wegli to błąd proponuje bialko 2,2-2,5g wegle 2-2,5g reszta tluszcz bilans na poczatek na zero ustaw potem scinaj po 100kcal max 300-400kcal bo duzej nadwagi nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1051
nie wycinam sie na 4g ww, tylko zaczynam je stopniowo zmniejszac i startuje z takiej ilosci, bo gdybym miał z 5g nagle przyciąć na 2,5g to myśle, ze ciezko by mi było funkcjonować... poza tym jeszcze latam za piłką więc ww mi są potrzebne, no i w ogóle to przy mojej aktywności 4g ww na KMC to niewiele, uwierz

a poza tym ja mam inną wizję sylwetki niż wy, to, że nie mam dużej masy to nie znaczy, że jestem c*pa, tylko, że moze wcale nie chce jej mieć ?? o tym nie pomysleliscie....
naprawde to kilka kg by sie przydało, ale boje się otłuszczenia....
także wolę być niepozornym sucharem z fajnym brzuchem i dużą siłą, niż misiem z dużym bicepsem i mięsniem piwnym...



to jest dla mnie sylwetka idealna...

ale ogólnie to wole wyglądać tak:




niż tak:




bez obrazy dla pana Olba, który i tak prezentuje najlepszą kulturystyczną sylwetkę na forum....
ale ja nie chcę być kulturystą i mr. olimpia, tylko chcę miec ładną, wyrzezbioną, zdrową, sportową sylwetkę....



Zmieniony przez - maks10 w dniu 2008-10-30 20:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7732
A gdzie Ty u Marcina widzisz jakis brzuch piwny
Kazdy ma inne gusta wiec zrobisz jak zechcesz, jak dla mnie 2 pierwsze foty bez szalu co innego 3.

Ps:Jedziesz z tym koksem

Zmieniony przez - asgardBAN w dniu 2008-10-31 09:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10836
zrobisz jak zechcesz ale z fotką nr 2 to żart
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AE2 + CEO dawkowanie

Następny temat

pomocy bóle brzucha

WHEY premium