SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:MASA 2010/2011 Z VITALMAXEM (test by _Lukasz_K_)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
No jasna sprawa, wiec sie za bardzo nie przejmuje, ale skoro moge miec cos wspomagajacego prace tarczycy i to z namaszczenia lekarza, to czemu nie. W sumie pamietam, ze nawet jak robilem mase na w miare czystej diecie, to jednak zawsze troszke tluszczyku sie odkladalo, moze dzieki podawaniu tego T4 bedzie to troche mniej widoczne, wiec w sumie nie narzekam. Obecnie masa idzie mi spoko i szybko wraca sila, wiec jest ok. Suple robia swoje, wiec dzieki duzej pdoazy BCAA i gluatminy Vitala czuje sie zregenerowany i nie odczuwam tak zmeczenia:) Natomiast dziek 2 formom kretki (CAA i jablko z Crea Nox) treningi sa mocniejsze i wrocila pompa miesniowa. Tak jak pisalem, planowalem jednak dorzucic cos zeby rozpedzic metabolizm, cos na bazie yohy, gery lub sybutraminy, ale skoro pani doktor dorzucila T4, to na razie dorzuce tylko to i zobaczymy jak wplynie to na metabolizm:)

A z tym cisnieniem to mam tak samo, a poza tym zawsze mi skacze z nerwow w trakcie wizyty u lekarza, bo dla mnei kazda wizyta w osrodku zdrowia/szpitalu to trauma, iwec jak juz lekarz zmierzy, to czasami faktycznie jest wysokie:P Ale rowniez sie tym nie przejmuje, bo mierzone w domu albo gdzies w patece jest zawsze ok:P

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Świetnie, że wracasz do formy i planujesz starty.

Jak wygląda Twoja obecna dieta i jak z ilością kalorii to wygląda ile na plusie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Dokladnie dokladnie :)
a jezeli chcesz rozpedzic metabolizm na basie Yohy to kup poprostu Yombine HCL i po sprawie :) zreszta, na poczatek poczekaj na efekt T4 i sam zdecydujesz, bo wiesz co na Ciebie dziala najlepiej :)
Ja z BCAA przerzucilem sie na EAA i powiem, ze czuje roznice :) regeneracja zdecydowanie lepsza, zwlaszcza po moich morderczych 3-4h treningach :P oczywiscie do EAA dorzucam 6g glutaminy + witaminy i mineraly + cynk + magnez + b6 :)
to teraz czekamy na zdjecia formy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
od kiedy joha napędza metabolizm? znasz w ogóle miechanizm jej działania? geranium napędza metabolizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
No, nareszcie zaczyna się tu coś dziac Łukasz, w ciągu ost.2 dni napisałeś tyle, co w ciągu miesiąca ostatniego dobrze, że test wraca czekamy na zdj for a, no i jeszcze jedno- tak czytam twoje posty i postanowiłem że ide na kompleksowe badania krwi nie ma co, zobacze w końcu czy wszystko działa jak należy Właśnie, napisz jeszcze na jakiej diecie teraz lecisz, jakie posiłki itp

Aylar- myślę, że chodziło mu o to, że te produktu działają jak fat burner, a chce uniknąc zbytniego zalania

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Aylar, wez sie opanuj, nie prowadze tutaj lekcji chemii. Napedzenie metabolizmu bylo skrotem myslowym, moze nieco niefortunnym, dotyczacycm przyspieszenia spalania tkanki tluszczowej oraz dotyczacym dobre pobudzenie pozwalajace lepiej sie przylozyc do treningu aero. A tak sie sklada, ze chwale sobie preparaty opierajace sie wlasnie na takim skladzie, o ktorym wspomnialem. Darioman chyba Ci odpowiednio wyjasnil "co autor ma na msyli".

FighterX, mam wlasnie yohe HCL w proszku, ale na razie sie wstrzymam i od soboty, zaraz po zrobieniu przepisanego USG tarczycy, bede lecial tylko T4 i zobacze co sie bedzie dzialo, a przede wszystkim jak sie bede czul, bo ponoc roznie to bywa.

Chaczyk, obecnie lekki plus - tak na oko cos kolo 200 - 300 kcal, ale bede chcial dobic do 500 - 600 jak juz sie calkowicie rozkrece. Diete obecnie wyczyscilem i staram sie juz sobie nie folgowac z wizytami u "chinczyka" czy KFC:P Raz na tydzien zjem jakiegos tam "kurczaka chrupiacego" u wyzej wymienionego chinola oraz jakiegos loda, ale poza tym wyrzucilem praktycznie wszystkie smieci. Wyglada to mniej wiecej tak:
I omlet - platki owsiane, maka zytnia razowa typu 2000, rodzynki, suszone morele, 3 jajka, pol jogurtu jogobella light do posmarowania:P
II Makaron razowy/durum, karkowka/wolowina/indyk/kurczak, surowka kupna wielowarzywna, oliwa z oliwek/olej lniany
III Ryz brazowy, piersi z kurczaka, brokuly/kalafior/fasolka szparagowa itp, oliwa z oliwek/olej lniany
IV Ryz paraboiled lub bialy, miod, rodzynki, izolat bialka (To jest posilek przedtreningowy, wchodzi mi bardzo dobrze i daje mnooostwo energii, bo wszystko z miesem niestety zbyt dlugo siedzi mi na zoladku:(
V Ryz paraboiled lub bialy, piersi z kurczaka, brokuly, oliwa z oliwek
VI tutaj najczesciej cos zmieniam. Zazwyczaj rybka tlusta, albo kurczak polany oliwa z oliwek, a czasami twarog chudy (+aminy) z maslem orzechowym itp.

Oczywiscie czasami te posilki sie zmieniaja, ale poki co staram sie trzymac takiego wlasnie schematu. Dieta nie jest jeszcze dograna w 1000%, ale poki co nie musi byc, bo nie robie teraz masy idealnie czystej jakosciowo. Najwazniejsze jednak, ze juz wchodze w rytm i nie czuje potrzeby dowalania miedzy posilkami moich ulubionych orzeszkow ziemnych albo innego swinstwa:P

Suple leca mniej wiecej teraz tak:
Z rana DAA, CEE, gluta, lecytyna, izolat (do omleta). W ciagu dnia czasami uzupelniam posilki Amino 6000. Przed treningiem Protein 82 (w posilku przedtreningowym), Crea - No, AAKG 3000, BCAA, Tauryna, Ionto Drink (w trakcie treningu). Po treningu CEE, glutamina, izolat proteing 90, carbo, Izoleucin 4000. Na noc glutamina, Zinek+C Vitamin.
Wszystko oprocz DAA oczywiscie z Vitalmaxa. Nie wspomina o takich drobnostach jak Aspargin czy Filomag i tym podobne preparaty, ktore casami zazywam. Ogolnie czuje sie swietnie na tym zestawie, a do formy wracam calkiem szybko! Podstawa mojej suplementacji jak widac, sa duze ilosci gluty (Dreso chyba tez tak ma:), ktora w moim odczuciu to swietny suplement, ale jednak trzeba go brac "nieco" wiecej niz dawki wskazywane na opakowaniach supli.

Darioman, jak najbardziej na podstawowe badania idz! Od czasu do czasu dobrze sie skontrolowac, a poza tym jest szansa, ze sie pozytywnie zaskoczysz i ochota do treningow bedzie jeszcze wieksza:P Ja mam nadzieje, ze przez jakis czas uda mi sie uniknac juz dalszych analiz i badan (odpukac! bo wiaodmo jak los bywa zlosliwy:( ) bo jak to prawdziwy facet - widok igly wbijajacej sie w moja zyle przyprawia mnie o mdlosci:P No i zawsze mi sie wydaje, ze oni tyle tej krwi pobieraja, ze przez najblizsze klka dni bede megaoslabiony:P

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-05-13 11:23:19

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja! Szybkie sprawozdanie z postepow:) Treningi bardzo ok! Sila caly czas wraca! No i w koncu nawet klatka ruszyla z miejsca, bo w stosunku do zeszlego tygodnia poszly o 2 - 3 powtorzenia wiecej w kazdej serii. Zas wczoraj nogi poszly wybitnie mocno i az mi szkoda bylo, ze przy takim powerze wypadl trening lzejszy (nogi robie raz w tygodniu na zmaine - trening mocny/lekki). No ale coz, mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu nie spuszcze z tonu i uda mi sie giry dotyrac jeszcze bardziej:)
Suple wciaz wchodza elegancko i chociaz juz za tydzien mialem na troche odstawic kretke, to pociagne jednak jeszcze ze 2 - 3 tygodnie, bo zbyt ladnie sie wszystko kreci, zeby odstawiac:)

W sobote mialem tez USG tarczycy, o ktorym wspominalem wczesniej. No i jak to powiedzial pan doktor: "Piekna tarczyca":P Innymi slowy, wszystko ok. Niemniej jednak poszedlem za rada pani endokrynolog i od poniedzialku biore z rana jedna tabletke T4 (N25). Troche sie zastanawialem czy to ma sens, bo w sumie badania pwocyhodzily dobrze i nie wiem czemu ta lekarka mi to przepisala, a jak wiadomo schrzanic tarczyce jest bardzo latwo. No ale nic, poki co lece te 1 tablet dziennie i zobacze jak sie sytuacja rozwinie. Jutro jeszcze mam pogadac ze znajomym lekarzem i w razie czego odstawie ten lek, bo niezbyt mi sie podoba pomysl faszerowania czyms takim.
Pzodrawiam!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
Ciągle jak patrze na ilośc supelków jakie masz w zapasie aż mnie skręca z zazdrości

Łukasz, wybieram się w piątek prawdopodobnie albo w poniedziałek na badania krwi. Chce zrobic podstawowe, testa, aspat/alat i tsh. Mam pytanie, robic oddzielnie t3 i t4 czy starczy tsh? czy oni to w pakiecie robią? bo na cenniku oddzielnie wydzielone jest tsh, t3 t4, każde po 23zł więc pytam

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja! No ja juz nawet sam sobie zazdroszcze tych supli:P

A co sie tyczy badan, to zrob samo TSH, poniewaz kazde zz tych badan to oddzielne koszta. A jesli wszystko bedzie ok z TSH, to juz nie bedzie potrzeby robienia T3 i T4. Tak wiec jesli chodzi o tarczyce to zrob sobie tylko TSH, ale ogolnie dorzuc sobie cholesterol, albo caly profil lipidowy, bo to jest w naszym wypadku dosyc istotne, jesli chodzi o osoby cwiczace:) Skoro i tak zaoszczedzisz na T# i T4, to na te lipidy warto rzucic okiem:) Pozdro!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
_Lukasz_K_:
a jak tam forma? jakies słit fotunie wrzucisz, czy wstydzisz sie gaszczu na klacie?:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

Następny temat

Co po kreatynie??

WHEY premium