SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TATUAZ - CYKL - TERMINY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Witam, po Nowym Roku planuje odpalić 14/18 tyg cykl, chcialbym sobie wydziarac lydke/klatke, i teraz mam pytanie wydziarac sie teraz po nowym roku (mozliwe ze beda potrzebne 2/3 sesje) i np jesli byly by one w odstepach 2/3 tyg to czy nie przeszkadzaloby jakbym sie odpalil zaraz po pierwszej sesji - sa jakies wieksze przeciwskazania? Czy skonczyc cykl i zrobic to na odbloku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
brzuch jeszcze "czysty" ponoc boli,ale co nie boli na plecach sa miejsca ze masakra,mnie osobiscie przy rekawie biceps i lokiec na....l jak byk,ale najgorzej bylo po lydce od srodka chodzic nie moglem ,ale po strzalach tez dupe urywa i dalej jazda wiec..do nastepnej bobmby i dziary
przy okazji bling sog za caloksztalt

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-01-01 19:24:00

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Zachęcam do używania wyszukiwarki

https://www.sfd.pl/Doping-f14.html?search=tatuaż 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
Twoja pierwsza dziara? Chu** się trenuje na świeżej dziarze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nic Ci sie nie stanie,milego kolorowania

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Aras ;) Wiem szukałem, łapią się poboczne wątki w tych tematach mojego pytania, dlatego załozyłem osobny (typowo pod siebie) ; ale nie ważne, domyślam się że nic nie będzie w sensie jezeli zrobie to teraz przed, czy w poczatkowej fazie cyklu ale czy nie zniszczy to efektu, miejsce na którym zostanie zrobiona dziara 'powiększy' 'rozciągnie' się skóra, czy on się zniekształci? Pytanie może glupie, ale tak to moja pierwsza dziara, i niechce potem latac i poprawiac to po 2/3 razy tylko poczekac, lub zorientowac sie, tj. zadac pytanie osoba ktore były juz w takiej sytułacji ;) SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Podejrzewam, że ze stałego bywalca siłowni po kilkutygodniowym cyklu nie zrobisz z siebie Ronniego C. ważącego 140kg, więc aż tak drastyczne rozciągnięcie skóry Ci nie grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Spokojnie możesz się dziarać na cyklu. Jak Maniek pisze, nie rozrośniesz się aż tak, żeby ci sie tatoo rozeszło. Zadbaj o ochronę tatuażu po zrobieniu (ja smaruję wazeliną i jest to dla mnie najlepsze jeśli chodzi o gojenie), najwyżej dzień, dwa po zrobieniu odpuścisz sobie siłkę (ale to opcjonalnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nie wiem czy ci to pomoze ale trzymaj %)
115>85>90







Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-12-31 10:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
O Ty wariacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
slabo :*

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwek alko susta

Następny temat

Kronic Prohormon

WHEY premium