SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
kurde zastanawia mnie tatuaż na przedramieniu...

Chodzi oto czy jak spuchne to co z nim sie stanie? Chciałem zrobić dziare ale niewiem jak zaraaguje po przyroscie masy...

Jesli ktos ma tatuaż na przedramieniu to prosiłbym o udzielania odpowiedzi na pytanie co z nim bedzie po spuchnieciu...?

Bo sami chyba rozumiecie jak on ma sie rozejść to podziekuje narazie z tatuazem... A juz miałem robić we wrzesciu... od tamtej pory łapa troche spóchła(5,6cm).. wiec wiecie..

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
W przypadku, gdy na tatuażu pojawi się blizna, zawsze można zretuszować..choć nie zaleca się robienia tatuaży na bliznach, niektórzy zaktywają szramy z dobrym efektem..co do trądziku..nawet i mi, w wieku 24 lat czasami wyskakują potówki na tatuarzu( ot taka ma skóra).Nie ma problemu, byle by tego nie wyciskać, rozdrapywać, bo można uszkodzić tkanke z pigmentem...ale bez strachu, dobry tatuaż będzie wieczny...

Sportowy Tryb Życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Przedramie to miejsce ktore nie posiada duzych mozliwosci rozwoju.
Watpie zeby cos Ci sie z nim stalo, mam na plecach a od tamtego czasu jakies 15kg przytylem i nic sie nie dzieje.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja mam na przedraniemiu i po kilku cyklach dziara wyglada tak samo

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Podobno robiac wycinke etc. generalnie podwyzszajac temp. ciala notorycznie, czasteczki tuszu moga sie przemieszczac i wizerunek staje sie rozmazany.
Ale nie zauwazylem czegos takiego.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2008
skora pracuje wraz z cialem ona moze sie delikatnie rociagnac co spowoduje nie widoczne dla oka powiekszenie to jest proste idz do salonu i pogadaj ale powiedza ci to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tez nie zauwazylem nic takiego a mam kilka tatuazy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
aha to smiało moge walic;] thc
THX*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2008
ja mam na klacie i lapie ale jak poszlo + 6 cm nic sie nie stalo a nie wierze zeby ci tyle przedramie na cyklu urosło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
heh moze po jednym nie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
rób śmiało nic się nie dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 523
wal spokojnie zawsze mozesz go kiedys poprawic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka

Następny temat

co najlepsze na 2 cykl???

WHEY premium