SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl i tatuaż Porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
witam aktualnie jestem na cyklu tren e cypio + winstrol i co dwa tygodnie clenbuterol.
Za miesiac mam termin na tatuaz i nie wiem jak to zorbic zeby bylo dobrze, wystarczy ze tak 3 dni przed nie zrobie strzałów i tak tydzień przerwy lub małe dawki na podtrzymanie i zero siłowni tak przez 10dni. Te dwa tygodnie to bedzie akurat przerwa w braniu clenbuterolu, czy może juz teraz odposcic branie clenbuterolu? Jak radzicie? Tatuaż na pewno bede robil tylko jak teraz z tym cyklem zrobic ma on trwac tak do swiat BN. Mysle ze w tym wypadku ankieta jest niepotrzebna. Czekam na dobre rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
w jakim celu masz przerywać cykl?bijesz normalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Aha czyli dalej normalnie tylko nie trenuje parę dni po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
zależy gdzie ten tatuaż i jakiej wielkości bo co innego wzór na całe plecy co innego delfinek na barku,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
bijesz normalnie. Co ma tatuaż do cyklu?. Ja całą rękę tatuowałem, co 2 tygodnie. I w niczym to nie przeszkadza. Najlepiej wybrać piątek na tatuaż. Weekend i poniedziałek bez treningu, a potem normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ja robilem tatuaz na cyklu i trenowalem w ten dzien. Takze indywidualna sprawa. Ja np. Nawet nie nosze folii, tylko jak np. Z tatuazu jade do pracy prosto, a pracuje w syfie pod ziemia.
Wyjezdzam na gore i na lazni sciagam folie i od tej pory sama masc grubo dosyc i dlugi rekaw.
Mam kolezke popisany dobrze, nawet na twarzy juz jeden jest. Dziara sie juz kolo 17 lat i robie tak jak on mi mowil. Tez robi pod ziemia i ma w doopie, po pisaniu plecow nawet trenowal, takze kto co lubi.
Jade w czwartek na tatuaz znowu, bede robil reke i klatke, a z treningu nie rezygnuje, pozniej z tatuazu do pracy.
Lodzianin, jak rozmawiamy juz o delfinku to wlasnie u mnie w pracy jest zyeb, ktory zrobil sobie w okolicy "wyrostka" delfinka. Smiech strzasny z niego jest.
Pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-17 21:45:39

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-10-17 21:46:09

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
No ja robie na bicepsie i przedramieniu właśnie w piątek robie i weekend wolny od pracy dopiero w poniedziałek a jak da rade to we wtorek tylko ze w mojej pracy dużo kurzu i fizycznie ciężka. Wielkie dzięki za rady pomogły a czym najlepiej smarować wazelina czy alaskan czy na zmianę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24336 Napisanych postów 68046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537674
Polecam bepanten. Masc do pupy dla dzieci
Kolega dziara i tylko tym smaruje, smaruje kazda dziare ed bepantenem. Rowniez to uzywam

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
U mnie tylko bepanthen caly czas.
U mnie choroba zawodowa to pylica, takze warunki jakie to juz wiesz. Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
Ok wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
j.w.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w rozpisaniu cyklu deka+prop

Następny temat

peptydy

WHEY premium