SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TANI a dobry gryf na lata

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
No wlasnie niektórzy się skarżą na ta ten gryf marbo. Chyba ktoś pisał kiedys recenzje calego zestawo i byl tam wlasnie ten gryf i strasznie nażekał że słabo zrobiony.

Może coś innego ktoś zaproponuje bo tego jest w piz.. na necie. Zalezy mi wlasnie zeby nie kosztowal krocie a zeby byl porzadny. NIE SAMOROBKA( złom i te sprawy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
za 80 zl nie kupisz gryfu wiecej jak 26 mm a wygodniej sie cwiczy powyzej 26 lepszy uchwyt i komfort cwiczenia
i nie patrz na ilosc ofert bo wiekszosc to osoby ktore kupuja bez pojecia bo tanie to trzeba brac tak samo z ławkami przeraza mnie to jak ludzie kupuja ta chinszczyzne dla swoich dzieci albo oni sami bo okazja i full wyposazenie zlej jakosci
Bym Ci poszukal gryfu ale net mi sie tnie:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
ma malo kosztowac i byc porzadny ? Za cena idzie jakosc.
Powiem Ci tak, z tego co czytalem kelton i marbo robia swoje gryfy a reszta co pokazywales jest raczej taka sama (np. zakupiona z hurtowni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3935
Ja mam na siłowni gryfy od marbo i według mnie są bardzo dobrze zrobione. Zaciski bardzo mocno trzymają. Nie zsuwają się no i co najważniejsze gryfy są mocne i dobrze leżą w dłoniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
http://www.allegro.pl/item667075785_najlepszy_jakosciowo_gryf_185cm_30mm_marki_movit.html ?? i co pisze ze profesional ?? 90zł

Na serio taka kolosalna roznica w wygodzie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
No tak, firma ktora sprzedaje wszystko co popadnie ma najlepszy gryf. Najlepszy jakosciowo ? Zadnej informacji nie ma. Masz w tym temacie wszystko napisane czarno na bialym co jest dobre a co nie a Ty jeszcze wymyslasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3935
Nie polecał bym gryfu o średnicy 3 cm bo ciężko o obciążenie . Wygoda - jeśli chodziło ci o zaciski no to na pewno sprężynowe są wygodniejsze bo mniej czasu zajmuje ich założenie tym bardziej jeśli zakładasz mało obciążenia to zanim przykrecisz te dwie nakrętki to sporo czasu minie ale wiadomo 'o gustach się nie dyskutuje' jak wolisz gwintowany to łup taki ale jak mówiłem 3 cm to jednak za dużo według mnie najlepiej 28mm bo najczęściej obciążenia mają otwór 29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
belzebuba. Rafalsky89 napisal ze widzial kiedys taka aukcje z gryfem 3cm i nie moze jej znalesc to ja wzucilem ten link na allegro i myslalem ze o ten chodzi bo zabardzo innych tu nie widze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre a tanie obciążenie, z kąd ???

Następny temat

Jak jest różnica

WHEY premium