SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TANI a dobry gryf na lata

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
I ostatnia część składania mojej „domowej siłowni" :P. Gryf. Więc tak z tego co tu przeglądałem to proponujecie stayera i marbo  ok. gryfy te podchodzą tak pod 100zł marbo bodajże 68zł stayer 72 (180cm) teraz pytanie. Da się kupić coś lepszego a tańszego :P.
Fajnie by było żeby wytrzymale jak najwięcej . Dla małego obciążenia tak powiedzmy 50-75 kg lepiej kupic gryf gwintowany czy z takimi specjalnymi zaczaskami jak to ma miejsce w marbo, czy może to nie istotne ??. Jak sądzicie lepiej się wyciska na klate mniejszym takim 160cm czy może takim średnio dużym 180cm ?? dodam jeszcze ze interesuje mnie tylko i wyłącznie prosty gryf.
Czy kelton robi dobre gryfy ??
A może thorn ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Widzialem innej firmy ale ten też jest spoko.Tego o ktory mi chodzilo nie moge znazledz poszukam jak znajde to wrzuce.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Co do gryfu. Nie doradze Ci jaka dlugosc lepsza. Co do wytrzymalosci, zaden sprzedajacy nie podaje materialu z jakiego zostala wykonana, wiec przypuszczam, ze kazdy jest z tej samej stali zrobiony (badz podobnej). Jakby CI ktos napisal rodzaj stali to powiedzialbym Ci cos wiecej. Co do zaciskow marbo, jeszcze takich nie widzialem. Jak bedziesz cwiczyc tylko wyciskanie i nie bedziesz 'latac' z gryfem to wystarcza. Gwinotwane lepsze ale ma to swoje minusy w postaci ciagle odkrecania i zakrecania. Wybor nalezy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Ja mam thorn (co prawda hantle, ale gryfy) i powiem, że jestem zawiedziony bo zaciski "ślizgają" się po gwincie.
Kelton robi dobre rzeczy na siłownię pro home, ale gryfy poszczególnych firm wydaje mi się, że są o podobnej wytrzymałości, bo raczej nie jesteś w stanie nałożyć sobie takiego obciążenia by jakiś gryf się wygioł czy tym bardziej pękł.
Co do długości to mi się wydaje, że im dłuższy tym lepiej ale nie więcej niż te 210cm. Optymalnie myśle ok.180cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam lepszy pomysł Idź do pierwszego lepszego hydraulicznego/budowlanego, poproś o jakąś długą mocną rurę, w domu wypełnij dla zwiększenia wytrzymałości i odlej jakieś ciężarki z betonu albo poszukaj na złomie i do tokarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Z rury gryf ? Nie radz mu glupot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam taki i bardzo ładnie chodzi. A poza tym dużo tańszy niż sklepowy. A zacisk na obciążenie robię z kolanka Wystarczy ruszyć głową i ma się wszystko prawie darmo.

Zmieniony przez - Volter14 w dniu 2009-07-04 20:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Az kiedys bedziesz miec na glowie... Wydaje mi sie ze ~100 zł to nie jest jakas ogromna kwota za komfort i bezpieczenstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Co wy na to miał bym konfortową sprawe bo ja z pod bielska wiec tylko place przez allegro i jade po gryf :) co prawda z marbo czy z stayera mam w podobnej tylko ze o przesylke tu chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
idz na złowm i poszukaj preta o srednicy 26-30mm dlugosci ok 180 cm i bedziesz mial problem z glowy i wydasz max 30 zl
Belzebuba jaka szkole skonczyłes ze sie znasz na gatunkach stali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
http://www.allegro.pl/item668160791_marbo_sport_polski_gryf_prosty_zaciski_180_cm.html
belzebuba chodzilo mi o takie zaciski jak sa tu na tym gryfie widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
a te zabezpieczenia przed zjezdzaniem ciezaru to z kad wezme ?? kened88
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre a tanie obciążenie, z kąd ???

Następny temat

Jak jest różnica

WHEY premium