SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcze ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
ok kupiłem tego Mintaja w kostkach 400g


Teraz mi powiedzcie jak go przyrzadzić ? w Jajko go posypać bułką tartą i na patelnie ? czy jak inaczej ... prosze o rade :D

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
najpierw go daj na talerz i rozmroz bo ma pewnie duzo lodu

potem jak lód całkiem zejdzie wypłukaj,osusz dopraw,i zrób rybke na parze!
lub opanieruj:najpierw do maki.potem jajka,potem bułki i na patelnie chodz tego nie polecam za duzo tłuszczu i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
na parze to mam rozumieć że poprostu się go gotuje ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na parze jak sama nazwa wskazuję się paruje jak nie masz parowaru lub wkładki do garnka takie co można parować to upiecz w folii lub ugotuj z tym ze minataj chyba sie lubi rozwalać podczas gotowania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Na sitko metalowe i na garnek z gotującą wodą,a jak byś bardzo był kiedyś zmuszony gotować na parze,a nie miałbyś nawet sitka to kładziesz na garnek np.gazę(przynajmniej jałowa) nakładasz na gar gumkę żeby się to trzymało albo jakoś inaczej to dokombinowujesz i się gotuje to tak jak się robi buchty albo niektórzy nazywają to pampuchy,jednak mnie ryba parowana nie zbyt smakuje,jakoś z folii i piekarnika z przyprawą do ryb albo skropiona cytryną i natartą czosnkiem,to tak...aha ten gar z sitkiem albo gazą przykryj pokrywką...

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-07-16 21:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
no to powiedzmy na tej parze to ile mam to parować 5-10 min ? pod przykryciem

a z tą folią to jak jest co to za folia xD pierwszy raz o takim czymś słysze dajcie nazwe (czyt.obrazek ) to zakupie może to i będzie mi lepiej i ile w tej foli piec ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Parujesz aż będzie miękka...nie wiesz jak wygląda folia aluminiowa?Taka jak w czekoladzieTylko do parowanej od razu jakiś sos lekki skombinuj bo jak dla mnie to taka nie podchodzi no ale są różne gusta.
Masz obrazek haha









Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-07-16 21:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
no to powiedzmy na tej parze to ile mam to parować 5-10 min ? pod przykryciem
daj maly ogien żeby parowac powoli 7min z jedej strony potem przewroc 5min z drugiej strony i powinno byc,ale prubój,ja tak robie i wiem kiedy gotowa

a z tą folią to jak jest co to za folia xD pierwszy raz o takim czymś słysze dajcie nazwe (czyt.obrazek ) to zakupie może to i będzie mi lepiej i ile w tej foli piec ?
folia aluminiowa w każdym sklepie ja znajdziesz koszt ok.3zł za 10-15m,bardzo wygodna i praktyczna,nie tylko do pieczenia można w nia kanapki zawijac,miesoitp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
a w foli ile to piec i jaka temp. ma być w piekarniku ? i jak sprawdzić czy jest już gotowa ? :D

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Daj na 15min. do 220 stopni,powinno być ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie..

Następny temat

Odchudzanie i cwiczemia ! pilna pomoc !

WHEY premium