SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłusz na brzuchu!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Witam...chciałbym jak najszybciej spalic tłuszcz na brzuchu... jakie są najlepsze cwiczenia na mięśnie brzucha i na spalenie tłuszczu??... biegam prawie codziennie i robię brzuszki ale efektów za bardzo nie widac...nie stosuje żadnej diety i mało jem jeśli chodzi o mnie(chociaż nie wiem czy to do czegoś potrzebne):
-170cm wzrostu
-60kg wagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma miejscowego spalania tłuszczu.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html


Poszukaj 10 wskazówek zywieniowych i wprowadzaj je w życie.


Te brzuszki codziennie sobie daruj.

Bieganie ok jest ale też nie codziennie 2-4x w tygodniu.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
Chłopie z czego Ty chcesz schudnąc? Powinienes przytyc a nie chudnąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
chłopie a gdzie ja napisałem, że chcę schudnąc?? Chciałbym tylko spalic trochę tłuszczu na brzuchu :)

Zmieniony przez - samo2933 w dniu 2010-08-15 23:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
a jakie aeroby najlepsze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3757
po 1 uswiadom sobie e nie istnieje cos takiego jak spalanie miejscowe w tym prypadku splananie tkanki brzucha.. odpowiednia dieta trening regeneracja- to sa 3 podstawy ktore trzeba prestrzegac kiedy myslimy o wymazonej sylwetce. Skoro piszesz ze biegasz codziennie to bigaj przynajmniej 30 min bo niewaz podajze od 20-25 minuty dopiero zaczyna sie spalanie tkanki tluszczowej. Najlepiej jest biegac rano na czczo poniewaz energia na bieganie bedzie sie brala z odlozonego tluszczu. Pamietaj ze brzuch to tez miesien i nie powinno sie go katowac codziennie setkami powtorzen..lepiej zrobic trening co 2, 3 dni na brzuch. Dieta ktora ja polecam na zgubienie tluszczyku to niskoweglowodanowa czyli spozywamy jak najmniej posilkow macznych, slodyczy itp. nalezy zwiekszyc spozycie bialka od ok 2,5g/kg masy ciala do 3g/kg mc. Pamietaj ze w wiekszosci przypadkow oponka nie tworzy sie od ilosci spozywanych tluszczy tylko od nadmiaru weglowodanow szczeg tych o wysokim IG. Dlatego jest lepiej obnizyc weglowodany na maxa a tluszcz utrzymywac w granicach od 1g/kg mc do 1,5g/kg mc. W diecie na reduckje bardzo przydatna jest odzywka bialkowa najlepiej wpc chociaz przy twojej wadze nie jest trudno dostarczyc wystarczajacej ilosci bialka. POZDRO I SORRY ZA BLEDY ALE TROCHE KLAWIATURA MI SZWANKUJE I W PENYCH MOMENTACH MOZE BRAKOWAC LITERKI "Z".

WRZUC FOTO SYLWETKI

Zmieniony przez - looser92 w dniu 2010-08-15 23:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
a to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
tu jest wszystko na odwrót.. co do biegania rano i co do spalania tłuszczy dopiero po 30 minutach biegania ;D
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,8889799,wiadomosc.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie biega się na czczo bo mięśnie popalisz.


Zacznij się zdrowo odżywiac, nawet jak przybędziesz na masie [co jest wskazane dla ciebie] to sylwetka się poprawi.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3757
wydaje mi sie ze wszytsko zalezy od budowy. Ja jestem Endomorfikiem i weglowodany og zle na mnie wplywaja jesli chodzi o zatluszczenie takze musze z nimi uwazac. Ja czulem sie swietnie jak biegalem rano na czczo. Najlepsze efekty wlasnie widzialem po takim trenignu wiec nie bierz do siebie tego co kto pisze w internecie bo kazdy z nas jest inny i kazdy inaczej reaguje na treningi diety itd. Wyprobuj kilka metod i wybierz najlepsza dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
no dobra a po za bieganiem co jest jeszcze dobre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny plan treningowy!

Następny temat

Plan - pomoc w uloazeniu

WHEY premium