SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6587
na mięśnie brzucha dobry jest trening ABS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Na Twoim miejscu skorzystałbym z pomocy jakiegoś profesjonalisty. Serwis w którym mam dziennik treningowy prowadzi takie plany specjalne. Link w stopce.

BEZPŁATNA analiza siły i muskulatury: http://www.trener.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
nie znam sie na tym :D chodzi o trener.pl ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
hehe, no dobra, coś mam :D już moge podziękować ;) ale jezeli ktoś mógłby mi wytlumaczyć jak zmierzyć Przedramię, Ramię(czy chodzi o biceps?) i Kark to dam SOG'a ! ;) <post dotyczy trener.pl>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Jak wejdziesz w "Bezpłatna analiza siły" ze strony głównej to jest tam schemat pomiarów.

BEZPŁATNA analiza siły i muskulatury: http://www.trener.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
wieeeem , ze powinienem zrobic nowy temat i wogle , ale nie chcialem zaśmiecać forum ;)


co powiedzcie na taką fotmę cwiczeń (dzienną) :

100 brzuszkow , 100 pompek , 50 podciągnięć na drążku

seriamii : 20 brzuszków -> 20 pompek -> 10 podciągnięć ;) ?

w razie gdyby ktoś czegoś nie zrozuimał chętnie wytłumacze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
"szybkie odchudzanie"-nie istnieje
na tłuszcz najlepiej dodaj aeroby...rowerek stacjonarny czy bierznia...to by było git...
no i postępuj według zasad ale nie rób diety...bo w twoim wieku to trudne no i niepotrzebne...wiec stosuj sie do zaleceń z podanego wczesniej linka i czas ktory przeznaczas na kompa przeznacz na aeroby no i brzuszki podciąganie pompki...i git:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
czyli jednym słowem , to co napisałem wyżej + rower , treningi , bieganie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Jeżeli wg ciebie 100 pompek nie jest dużo i bez problemu je zrobisz 20 w 5 seriach to ok. Tak, rower, bieganie to dobra sprawa, może jeszcze basen np.1-2 razy w tyg? A co do planu to mógłbyś dorzucić ćwiczenia typu: przysiady, nożyce. Lepiej zrobić mniej tych ćwiczeń, a dokładniej!


Zmieniony przez - guns_9 w dniu 2008-10-09 21:59:38

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie - dokuczliwy ból stawów

Następny temat

Moja Dieta:):):) dajcie radyyy prosze:)

WHEY premium