SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie - szybkie ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam jestem nowy na forum i mialbym do was prosbe a wiec... Potrzebowalbym szybko schudnac poniewaz jest co do zrzucenia. Ogladalem na forum juz rozne diety wiec cos sobie wybiore ;] Chyba ze macie jakies konkretne propozycje. Mianowice chodzi mi o jakie suplementy wspomagajace odchudzanie bo do tego glowy nie mam ( nowicjusz ). Chcialbym zaczac cwiczyc ( cwiczylem juz jakies 3 miesiace temu z pol roku ) Wiec chcialbym zrzucac fat i budowac miesnie naraz ;] Pozdro

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 95

Wzrost: 188

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 103

Obwód uda: 62

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Niestety nic ;]

Odżywianie: Podstawowe posiłki

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Nie

Stan zdrowia: Zdrowy ;]

Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
No i mniej wiecej o to chodzi.

Ja mam kumpla ktory je wszystko, nie stosuje żadnej diety, pali, pije, a cwiczyc po pół roku musiał przestac bo zabardzo mu muły rosły xD BEZ SUPLI I DIET!! Ma super szescio na brzuchu, za***ista klate i plecy itd... że go do okładek magazynów brali. Taki człowiek powie ci że je wszystko, i zasugeruje żebys tez tak robił a to jest błedne. Genetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
za suple to sie narazie nie bierz...szkoda tylko kasy, najpierw ułóż/wybierz dietę dostosowana do Ciebie, i tak jak piszesz zacznij ćwiczyć od nowa i zobaczysz ze dojdziesz do tego samego do czego doszedłbyś z suplami a suple przydają się jak dietę i trening masz już dobrze opanowane, ale dalsze zrzucania fatu idzie ciężej niż na początku, wtedy tak... przydają się, ale teraz są zbędne
Tak więc jak już znajdziesz jakąś dietę to wrzuć ją tutaj i ktoś ja na pewno poprawi
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Oki dzieki ;]

Wiec tak podpatrzylem i dobralem sobie sam skladniki:
Sniadanie I:
- twaróg chudy 100g
- kromka chleba graham
Śniadanie II:
- 2xkromka chleba graham
- ser gouda
- pomidor
Obiad:
- ryż biały 150g
- pierś z kurczaka 100g
- sałatka warzywna (z ograniczeniem tłuszczu)
Podwieczorek:
- ryż biały z dżemem 100g
Kolacja:
- 2xjajka gotowane

Picie: Woda tak 4l dziennie ( unikanie napojów gazowanych typu cola ;] )
Masło: Nie wiem czy dawać na chleb :P

I co o tym sadzicie?? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
na tym nie znam sie zbyt dobrze...ale rozpisz rozkład BTW, tak wogulę obliczyłeś swoje dziennie zapotrzebowanie?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Witaj :) Co do odchudzania szybkiego, to problem jest dość skomplikowany ze wzgledu na efekt powrotu, "jojo" Żeby tego uniknąć nie mozesz zabardzo sie glodzic, a zapotrzebowanie oblicz z kalkulatorow lub wzorow dostepnych w necie.

Poczytaj o metodach typu: interwały HIIT, Aeroby lub połaczenie AlfaCardio, bo tutaj raczej nikt ci nie powtorzy ;)

No i do dzieła... życze cierpliwośći ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
hej, oblicz swoje zapotrzebowanie kcal, to podstawa, do tego btw.
z tego co się bije w oczy na dzień dobry:

Sniadanie I:
- twaróg chudy 100g zwiększ do 150gr
- kromka chleba graham
wywal chleb, daj makaron pelnozirnisty/ryż basmati, naturalny/ kaszę

Śniadanie II:
- 2xkromka chleba graham
- ser gouda
- pomidor
brak białka, ser wywal

Obiad:
- ryż biały 150g
- pierś z kurczaka 100g
- sałatka warzywna (z ograniczeniem tłuszczu)
zmniejsz ilość ryżu, zwiększ ilość piersi z kury


Podwieczorek:
- ryż biały z dżemem 100g
ten posiłek to porażka
daj omlet, albo rybę jakąś, do tego warzywa, posiłek bez węgli

Kolacja:
- 2xjajka gotowane
ja bym tutaj dała twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Wszystko było by super, ale ja tak z grubsza podliczyłem te kalorie... nawet z nadwyżką i wyszło mi jakies 1650 Kcal To chyba jednak troszke za mało, chyba że to jest jakas totalna redukcjo głodówka :) Mi napisali że z moimi 2000Kcal sie głodze.. a co dopiero 1650?

Zmieniony przez - giegx w dniu 2008-04-29 20:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 678
Przerażacie mnie, teraz gdy mi troche przybyło wagi - wzrost 180 waga okolo 100, szukam znów porad, kiedyś już spadłą mi waga około 25kg w 2 miesiące jadłem wtedy po 2 posiłki dziennie, jak widze jak wy takie diety odradzacie z powodu zdrowotnych to chyba nie wróce już do niej a miałem zaczynac ją :p. Chyba przyjme diete w/w :p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Szybkie odchudzanie, a i dieta na kolanie pisana...
Przynajmniej sie wysil i skomponuj to z wyliczeniem skladnikow, bo bez tego sztrzelasz 'jak slepy z procy'. Moze sie okazac, ze tych kilogramow jeszcze przybedzie.
Daje link do dziennika posilkow, mam nadziej, ze sie na cos przyda... www.darkhorn.republika.pl


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-04-29 22:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Wielkie dzieki wam za odpowiedz :] Poswiece teraz tydzien na przygotowania i biore sie do roboty. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
To wszystko jest tak trudne, ze nawet ci ktorym sie wydaje ze wiedza co mowia, niekoniecznie mowią dobrze. Nie wiem chyba tylko zawodowi eksperci wiedzą to napewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene diety na mase :)

Następny temat

Dieta dla 16 latka

WHEY premium