SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka klatka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, to mój pierwszy temat wiec proszę o wyrozumiałość
Potrzebuje przez ferie domowymi sposobami zgubić cycki tzn męski biust czy jak to się tam nazywa odkąd się zaczęły jadę z pompkami (z 500 zrobiłem w te 4 dni) zostało mi jeszcze 1,5 tyg ferii. Potrzebuje b. szybko zgubić te cycki mam jakiś pas wibrujący, pas taki co się szybciej pocę no ogólnie trenuje sztuki walki ale to tylko wpływa na koordynacje sile psychikę kondycje szybkość ciosów a mi chodzi o dziewczynę;] Wiec tak jak mowie domowe sposoby 1,5 tyg ważę 84kg mam jakoś 1,80 jestem dobrze zbudowany tylko mam lekkie cycki( jak mi zimno to znikają xD[nie całkiem ale normalnie wygląd to już])
Potrzebuje dietę i domowe ćwiczenia na zgubienie męskich cycków pzdr BEZ ZDJĘĆ!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
NO Pomóżcie... Mart wie się muszę dostać jakaś odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
i dziewczyna patrzy na Twoje cycki?

wyciskanie poprawnie działa na klatkę a pompki radzę odpuścić :) Robiłem pompki z obciążeniem na 3-ech taboretach i po 6 miechach nic nie było, a teraz robię wyciskanei przez 1,5 miesiąca i lekko klatka się zaokrągla :)

w 1,5tygodnia nic nie zrobisz tzn nic bardzo widocznego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
W sensie że nie masz klaty czy masz gino ?

A tak wogóle to smierdzi prowokacją... W 1,5 tyg. to nic nie zrobisz jakby się tak dało to wszyscy by tak robili

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Nie no Poprostu chcialbym meic dobry efekt w te 1,5tygnie wiem co mam mam zdjecie dac;p...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
http://iv.pl/images/p71fbf193hjdunw9p36u.jpg  prosze o szybka ocene i skasowanie tego potu ze wzgledow bezpieczenstwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Ocencie to co an zdjeciu tyle was jest nikt nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
moja ocena: hahahaha :D zalałeś sie fatem, za dużo żresz, jaki sztuki walki trenujesz?? Cho-du??

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
to na 100% tluszcz;d? Kick Boxing uprawialem Juitsu troche teraz BOX ogolnie lepiej walcze niz wygladam;p Jakies porady moze? Jak to syzbko zgubic ten shit...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
Każdy na początku liczy na szybkie efekty w kilka dni, miesięcy. Lecz nie ma tak łatwo, żeby to trochę wyrzeźbić potrzebujesz min 2-3 miesiące i to ostrego treningu.
Do tego możesz dorzucić jakiś suplementy np.HMB i dietę.
A co to ćwiczeń to pompki mogą być możesz je wykonywać z rękoma na stołkach.(Lub innym podwyższeniu)Ale lepiej pokieruj swoje kroki na siłownie, lub zakup jakiś sprzęt.

A pasów wibracyjnych to szczerze nie polecam, bo nie przynoszą one takich efektów jak w reklamach( wszyscy aktorzy z reklam uzyskali taki wygląd spędzając długie godziny na siłowni, a nie dzięki tym pasom)- czyli lepiej NIE!!

Życzę wytrwałości w dojściu do sukcesu.

PS: jeśli wpadnie mi jakieś ćwiczenie do głowy to dam znać

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Tzn pass nosze caly czas na sobie ten pocacy a wibruajcy xd jak np na komputerze siedze mysle ze lepsze niz nic potrzebuje jakas diete a suplementy hmm ile moze kosztowac ten HMB?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co poprawić?

Następny temat

moja pierwsza redukcja

WHEY premium