SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam pomocy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

meżczyzna

Wiek

18

Waga

85

Wzrost

187

Cel treningowy

masa mieśniowa

Staż treningowy na siłowni

2lata z przerwami

Uprawiane inne sporty

tylko bieganie, czasami pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

2 sztangi, jeden wyciąg zmieniany na triceps, plecy, drążek, stojaki do przysiadów, ławka, hantle, modlitewnik, skakanka

Dieta

dieta to wcześniej uboga na redukcję bo zrzuciłem 20kg: serki, warzywa itp obecnie jem przewarznie: pierś z kurczaka, serki wiejskie, banany, ski pomidor, sery itp

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie mam przeciwskazań

Zażywane suplementy

4x Termofat burner MAX - rok temu potem 1x jabczan kreatyny z treca ten mały póżniej 1 cykl monohydratu ceratyny z treca z tauryną + 2x dekstroze

Ostatnio przerabiany plan

ten co tutaj podałem

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

klatka - ćwicze 60 przysiady też martwy też tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
dekarz

staraj sie edytowac swoje posty(to taka mala ikonka przedstawiajaca kartke i olowek u gory kazdego posta).

tak ogolnie-bo jeszcze nie podales NAJWAZNIEJSZEJ info:
w ktorym teraz miejscu jestes?
czyli:
dla cwiczen: przysiad,lawka oraz podciaganie na drazku,podaj wynik kg x ilosc powt. z ostatniej sesji.

NIE UKLADAJ SAMODZIELNIE PLANOW!

po co katujesz brzuch codziennie!
do zrzucania opony,to jest DIETA.

skoro wszystko szlo-procz wyciskania...
wystarczy zmienic cos tylko w jej treningu.
prawdopodobnie przyciac objetosc(ilosc cwiczen),zmienic parametry(serie;przedzialy powt.),wprowadzic deload....itd.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-29 22:16:09

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
No dobra rozumiem nie ćwiczyłem pół roku zacząłem od tego tygodnia na nowo ćwiczyć. Aktualnie ćwiczę: przysiad: 55kg dla 4serie 12p, klata: Tak samo, drążek 3s 10podciągnięć. traktor71 a co byś radził zmienić w tym ćwiczeniu klaty tak konkretnie i masz może jakieś lepsze ćwiczenia na brzuch bo oponki to nie mam tylko chciałbym go wyrzeźbić, albo może jakąś ewentualnie dietę dla mnie? - Z góry dzięki za odpowiedź!

Zmieniony przez - dekarz w dniu 2012-06-30 19:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Ej mam jeszcze ostatnie pytanko żeby już wam głowy nie zawracać, mianowicie ćwicząc biceps ćwiczenia wykonuję dokładnie i cały czas idę do przodu i większym ciężarem i są duże efekty lecz nie mam tej żyłki na bicepsie zresztą zaraz wyślę zdjęcie. I chciałem zapytać czy to u wszystkich tą żyłkę da się wyrobić czy nie?




Zmieniony przez - dekarz w dniu 2012-07-01 11:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Chłopie, ogarnij się. Wyrzeźbić to możesz gałązkę. Masz pełno tłuszczu w całym ciele, dlatego brzuch czy biceps wygląda marnie. Nie wierzysz? Obejrzyj sobie moje zdjęcia, mam niski poziom tłuszczu i tylko dlatego widać u mnie mięśnie brzucha, ramienia czy pleców.

Trening - NAJPROSTSZY.
Dieta.
Buduj masę, za parę miesięcy będzie z czego wycinać.

CZYTAJ!!!

https://www.sfd.pl/SIXPACK_,Aerobiczna_6_WEIDERA,_ABS_II,_8_MINUTE_ABS__PORADNIK_LATO.-t862414.html

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-07-01 11:53:37

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Acha teraz łapę, no dobra dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu - 7dni

Następny temat

Jak odpowiednio dobrać trening siłowy na redukcji ?

WHEY premium