SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam odważnych i uczciwych z Łodzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
I odradzam mieszanie sie w dragi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 909
Dobra inicjatywa ale masz chyba rodzinę. Pomyśl także o nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Mieliśmy i zrealizowaliśmy taki pomysł na skalę krajową.
Sąsiedzki patrol darmozjadów twór specjalnej troski zwany "STRAŻ MIEJSKA".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
wiem ze w jakims miescie amerykanskim jest taka grupa Angels...cos tam i maja juz w swoich szeregach pare ofiar.
u nas byl taki jeden i na polowie blokow jest jego nazwisko a on juz u nas nie mieszka!!!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1094
Heh, ludzie się nakręcą jakimiś mrzonkami i później chcą dzielnie stawiać czoła przestępcom widząc w myślach pełnych patosu jak napadnięta osoba ze łzami wdzieczności w oczach dziękuje dzielnym chłopakom z "oddziału cieni" a panienki mdleją na widok tych bojowników o sprawiedliwość na świecie. Człowieku, jak chcesz spędzić swoje życie na kontaktach z szumowinami i mieć stresy na codzień to twój wybór, nie oczekuj że ktoś cie będzie postrzegał za bohatera. Charles Bronson nie żyje.

"Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu, która mówi: "Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera". Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam nic do stracenia i nie licze na nagrody. Przygotowuje sie fizycznie, psychicznie i duchowo do pracy w policji od 7 lat albo i dluzej, kiedy to przekonalem sie (nieomal osobiście), ze ten swiat nie jest taki, jaki powinien byc. Nie chce zyc na takim swiecie, wiec chyba lepiej ryzykowac podczas prob naprawy go, niz zyc w gnoju i umrzec ze starosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10171
madrze gadasz i mam nadzieje, ze niedlugo zapanuje lad i porzadek w Gotham City.
Pozdrawiam.

P.S.
na powaznie, to powodzenia.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcale nie jest to głupie. Ja sam co jakiś czas działam tak u siebie we Wrocławiu. Niewidzialna ręka sprawiedliwości -dobrze brzmi:)
Jak widzę co się dzieje to odrazu reaguję. W celu rozprawienia się z więcej niż kilkoma stosuje sprawdzony oręż z Okinawy- dwa kijki na sznurku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
Heh.... Kiedys, moja starsza siostra poznala na poczatku lat 90 kolesia, co uczestniczyl w takiej akcji. Byla grupa osob zapalonych, mieli dyzury w niebezpiecznych miejscach i patrole. Jak jakis zlodziej napadal na staruszke, to taki komandos spadal z drzewa i robil ha - dzia!! Ale oni mieli naukladane w glowie, nie byli jakimis konfidentami co to na policje donosza! Bo zreszta i po co? polskie prawo jest poje***e!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko nie zdziw sie jak po jakiejs akcji dostaniesz wezwanie do sadu
a swoja droga "polska policja" (hehehehe no odbra juz sie posmialem)
jak juz zostaniesz policjantem to albo poddasz sie i bedziesz taki jak oni albo odejdziesz z policji

..:: Memento mori ::..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ITF or WTF??

Następny temat

obicie do tarczy

WHEY premium