SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam odważnych i uczciwych z Łodzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Moim zdaniem: na pewno nie w ten sposob.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
pozdrawiam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Oddzielenia ziarna od plew" - autentycznie życzę powodzenia, obserwując niektóre "sukcesy" łódzkiej policji ( Jędrzej wychodzący z Okręgowego na Placu w krótkich spodenkach ) to trochę do odsiania jest. Natomiast nie wydaje Mi się, abyś wybrał właściwą metodę, większość takich inicjatyw i w Polsce i na świecie dość szybko ulega wypaczeniu. Ponadto w naszym Kraju, jak już koledzy wspominali, istnieją pewne uwarunkowania historyczne przemawiające przeciwko takim "stowarzyszeniom".

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdę mówiąc spodziewałem się, że jednak kogoś z tego forum zwerbuję... Na czacie nawet mi lepiej poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
to moze wynikac z faktu ze ludzi ktorzy robia cos bezinteresownie jest malo tych ktorzy sie narazaja bezinteresownie gangsterom jest jeszcze mniej a tych ktorzy sie narazaja i policji i gangsterom to juz tylko w zakladach zamknetych mozna znalezc... masz swiadomosc ze bedziesz mogl gowno zrobic bo takie jest w polsce prawo? to nie ameryka ze jak ktos ci wejdzie na trawnik to mu mozesz jaja ostrzelic tutaj zanim wogole dostaniesz bron to ci musi puscic chate razem z ogrudkiem z dymem a i to nie gwarantuje ci tego ze ja dostaniesz.

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
qbiec sog za material instruktazowy...

Knight: to dobrze ze myslisz w ten sposob, ale faktycznie marne sa szanse powodzenia (czyt. efektywnego dzialania) takiej organizacji. Poza tym lokalne bandziorki-gownazerka zrobia sobie z was nowego wroga, latwiejszego do zwalczania niz policja, propaganda o konfidentach rozniesie sie po okolicy i wiekszosc 'normalnych obywateli' bedzie was miala w du.pie...
Tak czy owak zycze powodzenia, bo inicjatywa jest szlachetna a ja lubie idealistow...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Knight: Szkoda, że nie jesteś z Wrocka, bardzo chętnie bym się przyłączył. Też myślę o wstąpieniu do policji, podobnie jak grupa moich kolegów. Niestety nie mam możliwości - brak stałego zameldowania we Wrocku. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia w organizacji grupy. Nie przejmuj się krytycznymi wypowiedziami na tym forum, niektórzy mają wypaczone spojrzenie na świat i nie potrafią zrozumieć chęci pomagania innym.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Zeby to bylo takie proste jak na filmach...

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
No szkoda, że nie jest proste, ale życie nie polega na robieniu tylko prostych rzeczy. Cieszcie się, że są ludzie tacy jak Knight i jemu podobni.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
skoro zycie wedlug ciebie polega na robieniu samych prostych rzeczy to powinienes sie zatrudnic w fabryce linijek chyba

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Bregalad: nie zauważyłeś chyba w mojej wypowiedzi słówka _nie_ ("życie nie polega na robieniu tylko prostych rzeczy").

Kto się śpieszy ten się potyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ITF or WTF??

Następny temat

obicie do tarczy

WHEY premium