SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam odważnych i uczciwych z Łodzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Knight uczysz sie w marlow?heheh powiem tak KM do policji ci sie nie przyda ale niewazne ja jestem z Łodzi
ja sie do pracy w policji tez długo przygotowywałam i ideały juz padły zaufaj mi ze hmmm.....nic tam nie zdziałasz i nic nnie naprawisz......to jest bardzo smutne ale luz boli tylko na poczatku a pozniej zmieniasz podejscie .....powiem Ci tak kiedy ja słyszałam takie teksty byłam zła i nie wierzyłam ale no coz taka jest prawda....
*************************************************
"we gotta make a change it's time for us as a people to start making some changes lets change the way we eat lets change the way we live lets change the way we treat each other see our old way wasn't working so it's on us to do what we gotta do to survive..."2 PAC AMARU SHAKUR
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Zmieniony przez - afenis w dniu 2004-01-17 08:44:25

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Jak bym miał coś robić w Policji to tylko w AT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2969
nie boisz sie wyzwisk i ataków --bo nigdy konkretnego w******lu nie dostałeś ;p

Ten kto wolny nad swym losem nie płacze

Ten kto wolny nad swym losem nie płacze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Knight:jako stowarzyszenia czy jakakolwiek inna forma oraganizacji pozarzadowej (3 sektor) zapomnij o powaznych przywilejach. Moim zdaniem jesli wogole dostaniesz zezwolenie na taka dzialalnosc, to:
1) wasze uprawnienia beda mniejsze niz strazy miejskiej
2) bedziecie mieli z powyzszego powodu GIGANTYCZNA rotacje wolontariuszy
3) wogole nie bedziecie miec po jakims czasie chetnych do takiego dzialania.

Jestem wolontariuszem w grupie ratownictwa medycznego i formalnie rzecz biorac po kilku kursach mamy niewiele wiecej uprawnien niz zwykli obywatele. Jesli Wam zrobia jakiekolwiek szkolenia (a jesli chcesz cale przedsiewziecie rejestrowac to szolenia beda konieczne, i to szkolenia platne z kieszeni ludzi dzialajacych w stowarzyszeniu, albo z kasy stowarzyszenia, na co musisz najpierw pozyskac fundeusze, co jest NAPRAWDE pracochlonne i trudne ) to i tak beda was traktowali "z gory". TO NIE POMOZE!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
pozdrawiam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
astrallvi, flaku: jesli chcesz uniaknac biurokratycznej roboty i jednoczesnie "walczyc z bezprawiem" to samosady sa jedynym wyjsciem, nie zapominajcie tylko ze sa karalne Taki jest moje zdanie howgh

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
pozdrawiam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
Nasuwa sie jeszcze jedno pytanie, kogo dokladnie chcecie bronic i przed kim? Jesli bedziecie nasylac na ludzi policje, dajmy na to za to, ze pija, to szybko zarobicie na kiepska reputacje!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no fajna inicjatywa ale obawiam sie że to nie przejdzie, chocby z tego względu że jakbyście kogos złapali to policja co zrobi??? da mu pouczenie i wypuści a wtedy macie prze......bane,niektórzy ludzie którzy jesli widzą że cos nie tak sie dzieje, albo jak ktos im zajdzie za skóre(ubije 5 gości jednego)to wtedy kominiarka, baton i w droge teraz tak sie rozwiazuje problemy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1094
Heh, co do ratownictwa medycznego to tez sie na to kiedyś napaliłem, porobiłem wszystkie kursy w PCK, wszystko płatne z własnej kieszeni, ale później nie było mnie stać żeby się tam utrzymać: sprzęt, szkolenia, składki. Na wszystko ze studenckiej kieszeni, a do tego notoryczny brak czasu. Ale idea była słuszna.
A wracając do bojówek sprawiedliwości to lepiej zamiast babrać sie w biurokracji i tworzyć organizację, lepiej uświadamiać innych ludzi, żeby reagowali jak coś się dzieje, a nie wszyscy klasycznie "wzrok w bok" i nikt się nie ruszy. Analogicznie jest w ratownictwie: jest wypadek i wszyscy się gapią ale nikt nie podejdzie żeby pomóc, a jak ratownik w cywilu zaczyna robić badanie kompleksowe czy rozbiera kobietę do resuscytacji to tłum zaczyna wyzywać go od zboczeńców i są gotowi linczować.
Reaguj po prostu jak widzisz, że dzieje się coś niedobrego. Tak więcej zdziałasz niż organizując pseudogrupy.

"Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu, która mówi: "Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera". Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy..."

Zmieniony przez - Gizeh w dniu 2004-01-19 15:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
obudz sie kiedys bylo omo i do dzisiaj ludzie maja im za zle

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
gizeh: no niestety, wiem dobrze o czym mowisz. Nienawidze gapiostwa w kazdej postaci.
Co do tego typu inicjatywy to proponuje tak:
Jak wychodzisz z domu, miej ze soba: kominiarke, noz kupiony u ruskich (ew. mozesz byc nieuzbrojony), latexowe rekawiczki. Gdy idziesz ulica i widzisz "dziejaca sie niesprawiedliwosc spoleczna" zwana bezprawiem, zalozmy ze nastepuje napad grupy dwoch osob na staruszke wracajaca z banku. Jesli masz czas, zakladasz rekawiczki, kominiarke i lapiesz za noz, po czym atakujesz lobuzow, kojniecznie zachodzac od plecow. Po sprawie wycieraj odciski palcow, przekonaj staruszke zeby zeznala iz bandyci poklocili sie o jej torebke i sami sie pozabijali. Po powrocie do domu (koniecznie nieuczeszczanymi uliczkami) spal ubranie, po czym zacznij ubierac sie w zupelnie innym stylu. Nastepnie ogol glowe, lub zakup peruke, zapusc takze brode i wasy, a jesli masz zarost to go oczywiscie ogol. Jesli nososz okulary, przjdz na szkla kontaktowe, jesli nie musisz, kup sobie oprawki i szkla "zerowe". Zerwij kontakty ze znajomymi, oraz z rodzina, w pozniejszym okresie czasu wskazane jest takze skrajne roztycie sie/schudniecie. Najszybciej jak sie uda bez wzbudzania podejrzen, wybierz sie na wycieczke do londynu, koniecznie przez hongkong, nastepnie z londynu zlap najblizsze polaczenie do rosji lub kanady. Nie musze chyba przypominac ze podczas kazdego miedzyladowania musisz zmieniac ubrania i wyglad zewnetrzny? Gdy tylko dostaniesz sie do rosji/kanady, oglos sie nastepca buddy i zalatw sobie azyl z powodu represji religijnych. Zmien nazwisko na Ishmal vel Dambar Hindukush VI i do konca swojego szczesliwego zycia badz dumny z faktu ze zareagowales jak prawdziwy obywatel i uniknales odpowiedzialnosci karnej oraz zemsty bandytow (jesli przezyli).

Powyzszego nie nalezy traktowac jako materialu instruktazowego

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
pozdrawiam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ITF or WTF??

Następny temat

obicie do tarczy

WHEY premium