SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taekwondo w łodzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
witam wszystkich potrzebuje pomocy czy ktoś wie gdzie sa dobre kluby TAEKWONDO w ŁODZI?? bardzo tego potrzebuje wjec jesli byłby ktoś miły mi pomuc to z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Klub Taekwon-do Tradycyjnego ul. Kochanowskiego 13/11 Jasiński Robert 0-42 6171724, 0-694 510664 http://www.klubtaekwondo.prv.pl/

ódzka Akademia Taekwon-do ul. Kopcińskiego 42/7 Zastocka Maria 0-42 6785592 http://www.akademiataekwondo.lodz.cc/

Łódzki Sportowy Klub Taekwon-do ul. Jaracza 10/21Wilińska Halina0-42 6308089

Centrum Taekwon-do Łódź ul. Kusocińskiego 4/9Cytryniak Michał 0-42 6874730, 0-509 723343 [email protected]


...wystarcy poswiecic 5min na google...

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Tyle że to tylko kluby jednej odmiany taekwondo - ITF. Jest jeszcze PUT i WTF.

Sekcję taekwondo WTF w Łodzi prowadzi klub AZS ZŚ Łódź, niestety bliższych szczegółów nie znam, ale jeśli tam zadzwonisz, na pewno Ci doradzą.

Jeśli chodzi o PUT, polecam klub Alien prowadzony przez Jarka Olczyka 3 dan. Zajęcia: ul. Dowborczyków 5, dni i godziny treningów: środy 16:45-18:15, soboty 12:30-14:30 (grupa zaawansowana), poniedziałki 17:00-18:30, wtorki 16:15-17:45, czwartki 17:00-18:30, piątki 16:15-17:45, soboty 11:00-12:30 (grupy ogólne), wtorki 17:45-19:00, piątki 17:45-19:00 (grupa dzieci), poniedziałki 18:30-20:00, czwartki 18:30-20:00 (grupa rekreacyjna)

Jest też Sirocco http://www.acarya.lh.pl

Gizmo
1

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Noto i ja dodam coś odsiebie http://www.tkd.info.pl/  <------ moim zdaniem najlepszy klub TKD w Łodzi

Zmieniony przez - MARCEL536 w dniu 2006-06-27 02:46:54

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Hm. "Najlepszy" to bardzo pojemne określenie. Nie mówię że tak nie jest, ale mógłbyś to jakoś umotywować - poza osobistą sympatią?

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
1.Napisałem "moim zdaniem"-więc niekażdy musi się ztym zgadzać
2.Zapomniałem dodać ,że chodzi mi o ITF i to pewnie rozwieje pewne wątpliwości (z PUT-em niemiałem dotąd stycznośći więc się niewypowiadam a WTF to dlamnie poprostu komedia więc ten temat odrazu odpada w przedbiegach)
3.Codo osobistych sympatii to trochę się zgadza bo znam trenerów ztego klubu ,ale dzięki temu ,ze ich znam mogę właśnie wypowiedzieć się natemat ich kompetencji wtym sporcie i napisać ,że są według mnie najlepszym ITFowskim klubem w Łodzi (inne też znam więc myślę ,że mogę tak stwierdzic)

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Spoko. Ja się ani zgadzam, ani nie zgadzam, bo akurat żadnego klubu ITF w Łodzi nie znam, a i WTF raczej ze słyszenia i z kontaktów z trenerami. Po prostu nawykowo tak reaguję, jak ktoś o czymś pisze, że jest najlepsze - pytam o kryteria

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.

Ja w łodzi osobiście, również polecam klub Alien na Dowborczyków 5 to jego strona domowa www.alientkd.com


Pozdrawiam Elizka
www.elizka.net 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41


NOWA SEKCJA TAEKWON-DO ITF
OLECHÓW SP 205 ul Dąbrówki 1
poniedziałki i środy 18:00
www.tkd.info.pl
ZAPRASZAMY!!!

"klient w krawacie jest mniej awanturujący się"
*******>> www.tkd.info.pl <<*******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
Zapraszamy do Klubu Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi na ul. Swojską 4
Zajęcia Taekwon-do, Kickboxing, Samoobrona ...

Wszystko znajdziecie na naszej stronce: www.taekwondo.edu.pl 

Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź www.taekwondo.edu.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka newsów o polskich bokserach

Następny temat

Wildboyz at Gracie BJJ Academy %-)

WHEY premium