SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczypior kulturysta xd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Dla mnie super.
Wygląda na to, że jesteś konsekwentny!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
1.5 tyg bez alkoholu i ostro kalorie w dół , wcześniej masowo ale robiłem trochę już takich kulturystycznych rzeczy typu bicepsy , pompujące na barki. Wiadomo mocno zalane i nie mam absolutnie genu do takich zabaw dlatego kiedyś zrezygnowałem ale tak jak pisałem ostatnio wydaje się że zejście kilka procent w dół z tłuszczem jest w moim zasięgu. Zobaczymy i dziki za motywujące słowa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
Szczypior jest dobrze !

Podążaj dalej tą drogą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Zaczynamy 3 tydzień , idzie w dobrą stronę ale poczatkowo dużo fatu więc muszę jeszcze poczekać żeby cokolwiek zaczęło się dziać

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Kolejny trening ,dzisiaj faktycznie mało snu ok 1h ale to nie miało decydującego wpływu , czuję raczej takie ogólne osłabienie wynikające z małej ilości ww i kalorii, zdjęć nie wrzucam bo niewiele widać nawet tak na szybko patrząc wygląda gorzej jak ostatnio, bardziej watło i nawet bym powiedział ulanie ale to akurat nie do końca w realu prawda , dzisiaj ledwo bo ledwo ale dostrzegłem żyłę na bicepsie. Mam nadzieję że jak krzetrwam ten mały kryzys to już za ok 2 tyg. Powinna być dostrzegalna różnica na +
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Zazwyczaj po treningu pozwalam sobie na tarte jabłko ze erytrytolem ale dzisiaj coś takiego (pyra) jako źródło ww + ok 500gram sera

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Podobno to dobre połączenie produktów (wg dawnych zaleceń uzupełniają się aminokwasy).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
Bardzo dobre-na przyzwyczajenia z dawnych czasów-dość często też stosuję :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pompki komandosa sprawdź się

Następny temat

Koniec z siłownią

WHEY premium