SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupla i gruba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3896

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Witam

Mam duzy problem. Zawsze bylam szczupla osoba, nigdy nie bylam “ gruba”. Niestety moje cialo to istny koszmar. W ubraniu wydaje sie ze jestem szczupla
Mam duzy problem z bryczesami, nierownomierna tkanka tluszczowa, Wiecej tluszczu jest po prawej stronie
Posladki to galatetka plaska
Poprostu patrzec nie moge na siebie
Zawsze lubilam jesc duzo slodyczy

Nie cwicze wgl od 9 lat

Moja waga to 53kg a wzrost 165cm

Jakie cwiczenia ? Suplementy mam stosowac
Prosze doradzcie mi

Pozdrawiam


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nene87
Nie jest złe, ale akurat w tym przypadku zbędne. Chudzinka potrzebuje porządnego odżywienia i treningu siłowego.


wszystko na temat
popieram w 100%
żadne cardio - trening siłowy - krótki, acz wymagający i właściwe ODŻYWIENIE ORGANIZMU a nie "bycie na diecie"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html zapoznaj się z postami podwieszonymi w dziale ladies sfd, kluczowe oczywiście będzie odżywianie - Zacznij od policzenia zapotrzebowania dostosowanego do Twojej aktywność, w kolejnych linkach masz informację jak dobierać produkty, przepisy na urozmaicenie diety znajdziesz w Kuchni SFD. 
https://www.sfd.pl/-t276436.html - Wzór na zapotrzebowanie kaloryczne
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie. 
https://www.sfd.pl/-t1135440.html-  Źródła białka w diecie. 
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie. 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
Nie trenujesz , wcinasz słodycze i na co liczysz ? Samo się nie zrobi. Trzeba ruszyć tyłek i trenować , do tego odpowiednia dieta i sylwetka się zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie chyba dziewczyna chce coś zmienić skoro tu pisze nie? (wiem, że jesteś starszy i dużo mądrzejszy ale ja to nie umiem do kobiet tak obcesowoxd)

Do autorki: jak to zwykle z kobietami bywa pewnie przesadzasz i wcale Twoje ciało nie wygląda tak źle. Ale o zdrowie na pewno warto dbać tak samo o sylwetkę. :) dobrze, że w ogóle chcesz to zmienić i szukasz podpowiedzi.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-29 00:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Wysockiidzmoczycgabke
No właśnie chyba dziewczyna chce coś zmienić skoro tu pisze nie? (wiem, że jesteś starszy i dużo mądrzejszy ale ja to nie umiem do kobiet tak obcesowoxd)

Do autorki: jak to zwykle z kobietami bywa pewnie przesadzasz i wcale Twoje ciało nie wygląda tak źle. Ale o zdrowie na pewno warto dbać tak samo o sylwetkę. :) dobrze, że w ogóle chcesz to zmienić i szukasz podpowiedzi.



Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-29 00:56:09

Ale co złego jest w pisaniu prawdy prosto z mostu ? Flex napisał konkretnie gdzie lezy problem więc nie widzę w tym nic złego .Mlode pokolenie jest teraz wychowane że trzeba głaskać i delikatnie bo inaczej odrazu krzyk że hejt i molestowanie :)

To czy jej ciało wygląda źle czy nie to dalej jest zagadka bo po takim zdjęciu to sobie można gdybać bo zwyczajnie nie widać na nim wiele i takie zdjęcie nie może być podstawą do oceny sylwetki.

Napisze jak wyżej już zsotało wspomniane - Na początek odpowiednia dieta i zmiana nawykow żywieniowych

Wypełnij ankiete, wstaw zrzut diety w odpowiedniej formie , wstaw zdjęcie całej sylwetki ( najlepiej przód i tył)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Po zdjęciu niewiele widać. Wrzuć całą sylwetkę jak chcesz ukazać problem. Bez wątpienia podstawą jej kształtowania jest trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Polecam zacząć od poczytania na jego temat: https://potreningu.pl/articles/5587/plan-treningowy-dla-poczatkujacych-kobiet 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monkey nie wiem jak zostali wychowani inni moi rówieśnicy, ja zostałem wychowany tak, że do kobiety to trzeba delikatniej i łagodniej niż do chłopa. Tak samo był wychowany mój brat, ojciec, dziadek. Po prostu u nas w rodzinie tak się kobiety od zawsze traktuje. Więc nie wiem czy to ma jakiś związek z tym z którego pokolenia jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Dziś faceci chodzą w rurkach i upodabniają się do kobiet, więc nie wiem do końca czy one rzeczywiście tego oczekują
4

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, że większość osób (zwłaszcza w moim wieku) przestaje powoli odróżniać faceta od kobiety, to nie znaczy że każdy ma tak robić i że jest to dobre. Ja wiem, że jestem dziwny jak na te czasy z tym białorycerzeniem, koledzy nie raz mi to mówili, i że to już zanika w dzisiejszych czasach, bo rzeczywiście czasem nie wiadomo czy to chłop czy baba, ale wynioslem to z domu po prostu.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-29 09:40:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Witam was wszystkich:)

Dziekuje za wasze odpowiedzi. Dzieckiem to ja juz nie jestem ;) Tutaj nie chodzi czy ktos chodzi w rurkach czy nie hehe
Wstawie zdjecie mojej sylwetki
Brzuch mam duzy
Skora wisi. Nigdy nie schudlam drastycznie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Dalej zle zdjęcia . Ustaw samowyzwalacz lub poproś kogoś o zrobienie zdjęcia . Stan w odległości od aparatu na tyle dużej aby wyraźnie było widać cała sylwetkę . Twarzy nie musisz dawać :) więc nie ma co się krępować . Daj zdjęcie luźno stojącej sylwetki ( przód i tył oraz bok )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie zabrać za redukcję?

Następny temat

Dieta wegetariańska a odchudzanie

WHEY premium