SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylimarol do kosza? (art)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
a co myslicie o liv 52 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5999
czyli z tego wynika że moge spokojnie do 100 tab mety brać 2 tab Esseliv dziennie i będzie GIT:D:D???????????????????????
poprawcie mnie jeżeli się myle:)
Ps. sorry że saśmiecam ten temat moimi głupimi pytaniami xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
zakladajac ze cykl sklada sie wylacznie z metaxa to powinno byc ok/ osobiscie dawkowalbym jednak 1:1, calosc cyklu na oslonki wyniesie Cie 42pln''y tj 2 opakowania Esseliv, a 2 opakowania i tak bedziesz musial kupic

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Z praktyki u siebie(jak u innych) nie zauważyłem jakiś strasznych osłabień działania metanabolu(a na pewno nie takich aby mozna było cos jednoznacznie stwierdzic) podczas "chronienia" wątroby sylimarolem, stosowałem 15-20mg mety + 3tab syli 70mg/ed i zawsze uniknąłem dokuczliwych sajdów wątrobowych z tytułu brania metki, no ale...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Marcel sprawdź @.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przecie masz do mnie gadu-czadu, a bynajmniej kiedys sie do mnie odzywałes i mam Cie zapisanego na liscie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
To powiedzcie mi jak ma kumpel Essentiala to ma brac 1 - 1 czyli 1 metki 1 essentiala?? bo jak tak to kasowo tragedia :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
To niech kupi Esseliv. Ludzie, jak ktos potrafi udowodnić wyższośc Essentiale nad Esselivem, to niech to powie teraz lub zamilczy na wieki! Dajmy ludziom zaoszczedzic na kwiatki dla mamy ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
sa 2 roznice
w nazwie i w cenie
poza tym nie ma

Zmieniony przez - 1pytanie w dniu 2006-12-24 22:16:39

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1225
witam chciałem zapytac czy brany hepatil podczas cyklu nie osłabia działania stosowanych srodków np metki i czy działa pozytywnie na prace watroby????pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rada do cyklu

Następny temat

Dopamina - wplyw hormonow na nia

WHEY premium