SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanaxin PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Pokaz dupe

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Mocny- wstawie papier od lekarza dla pracodawcy co dostalem tam napisane jest co mi jest hmmy tylko ze jest po angielsku wiec pewnie i tak nie zrozmiesz wiec po co wstawiac buhaaa. Mam flakony mixa z szara gumka taka jak na stronie pmp wiec nie widze sensu wstawiania do tego tren enan i clomid. Tylko ze jak dojde do siebie wymieniam u dostawcy mojego ten shit na cos bardziej pewnego. Nigdy wiecej pmp!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
u mnie na siłowni był taki ziomek, co kupił kiedyś carbo i stacka przedtreningowego
po miesiącu przestał ćwiczyć, bo dostał
"rozstroju żołądka od carbo i depresji od stacka"
sądzę, że Twoja historia jest podobna

wklej co tam Ci było, jak musisz, ale akurat TestFlu itp
to jak najbardziej na legit towarze Cię może sponiewierać

ja na org Normie której się naszukałem bardzo długo miałem 39' gorączki przez kilka dni, nawet spadłem ze 2 kg na początku (woda od gorączki pewnie) ale efekty później były super

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2012-03-10 22:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Bardzo dobrze znam angielski włoski niemiecki no i oczywiscie Polski wiec to buahaha to sobie daruj. Sens jest taki ze nie jestes wiarygodny jak dla mnie i nadal mysle ze tego nie miales w rece.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
A moze jest tak ze towar zalezy od dostawcy? Jedni dostaja lipe, bo ich dostawca dostanie gorsze soki, a inni dostaja dobry sok. Kumpel kiedys mi powiedzial, ze kazdy ug jest robiony pod konkretne zamowienie. Tak ze jeden sprzedawca moze miec lepsze Pmp, drugi gorsze jak mniej zaplaci producentowi. Nie wiem czy tak jest, ale z tego co powiedzial ten kumpel mysle ze moze byc i tak. U mnie osobiscie nikt nie byl niezadowolony z Pmp, wrecz przeciwnie. Jak cos bedzie lipa napisze o tym na pewno. Jedynie co mnie ostatnio wkvrwilo to to ze ktos zayebal kilka tablet mety z paki. Ogolnie 1 na 3 paki zawiera mniej tabletek niz powinna, srednio o 15szt. Albo jest spoko tylko ktos po prostu zayebal mysle, a nie kazdy liczy jak ma powiedzmy 5 sloikow, dopiero potem to wychodzi.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no widzisz dla Ciebie widocznie daja lipe ze 15tab brakuje. Placisz grosze to masz mniej. PROSTE. Wiec Twoja teoria faktycznie sprawdza sie tutaj w 100% !!

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Mocny jutro wstawie zdjecia nie eiem w cYm maja pomoc ale jak sie uparl. Bo mysli ze cis sciniam. Ps fajny ten filmik na yutu to o ciebie na wsi taki maly fast fourius bu hahaha zenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
przemekqju, rozumiem ze moze Ci nie podpasowal pmp ale powiedz mi jaki ma sens obrazanie innych uzytkownikow? chociazby fakt co masz do mocnego.. nie pasuje to nie kupuj. zalozyles temat i pozniej prosiles o zamkniecie, wiec juz mysle ze sie wyzaliles wiec nie truj ludziom w innych tematach. ok rozumiem stala Ci sie krzywda, kazdy przeczytal wiec spoko, wroc do zdrowia i wbijaj co innego. no ale ileż można? pocisnąłes po towarze, to nie cisnij po ludziach, zachowuj sie jak na wiek przystało a nie kurva "buhahah" robisz tutaj. agrafka12, wiec trzymaj sie jednej wersji skoro dokladnie napisales ze z Twoich wyliczen wyszlo ze ilosc metabolitow deki odpowiada w przeliczeniu deklarowanej na etykiecie wartosci deki na 1ml. wiec w czym problem? zyebales cykl i juz. skoro jest tyle ile na etykiecie to wkoncu nie rozumiem jak ostatecznie stwierdziles ze jest o wiele mniej calosci sie to nie trzyma nawet. gdyby to byla inna firma "x" i wyniki wyszlyby takie same to pewnie wielbilbys ją w nieboglosy

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2012-03-11 03:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
GWookie mam jeszcze te fiolki PMP gdzie ci je wyslac wbijesz sobie i powiesz nam jak przytyles, wtedy wszyscy beda sie mogli rzucic na PMP bo twojej opini nikt nie zakwestionuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
GWookie dawaj adres

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OMEGA PHARMA-TOMAXEN 20MG

Następny temat

deca norma do sprawdzenia , antek scantel,meta akrihin,deca enan meta omegi itp

WHEY premium