SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanaxin PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie nic nie boli dosłownie lekki dyskomfort na drugi dzien a leci 3ml w udo (2ml sus 1ml deka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Ok dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
nie mialem tego ale mialem inne PMP, nigdy juz tego nie kupie nie dosc ze plywalo tam nie wiadomo co to jeszcze na badaniu wyszedl sam olej, moze maja jedno co dziala na podpuche ale resze upychaja zanieczyszczony olej i wal cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
agrafka o jakim badaniu mowisz? jaka gumke miales szara czy czerwona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
ku,,wa teraz nie wiem czy bic dalej czy mam wyj**ke z soku dupa mnie boli od poniedzialku wczoraj czulem sie jak bym mial grype, dzis jak bym mial goraczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
i teraz dylemat czy bic kolejna butle, przez tydzi czy odpuscic sobie,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest wielki pocisk na to pmp ale mi srodki podeszły działac dziłąja sa tanie i ja bede opierał na nich cykl ze tam jakis paproszek pływał to w underach zawsze sie zdazało i bedzie tak dalej, byle soki nie były zanieczyszczone metalami ciezkimi itp,

za jakies 4 tyg wchodze na mixa propa mastera tren ace również wszystko pmp i robie zyciówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
jestem ciekawy czy te opinnie zle opinnie napisal ktos co to wbijal, bo narazie widze same opiinie od ludzi co to biora,
natomiast jest kilka neg opinni ale czy ktos to bral ze zle ocenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pmp klepie tych co nigdy dobrych środków nie brali lepiej kilka złotych wiecej dać i brać pewniaka A wspomniałeś że bijesz 800mg tydzien, przy takiej dawce w dobrym ug powinno być super. A do tego masz bóle itd. To po co na siłe brać, pytasz o opinie jak widzisz że nie klepie ... Lepiej brać sprawdzone firmy . Już sie przejechałem na firmach typu brd, vast, pmp i wole dać połowe wiecej za coś pewnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Mój znajomy przeszedł z pakistańskiego sustanonu na to bo skończył sie mu palił a tylko to miał dil od ręki. Po 3 tyg dostał takiego wora ze mówił ze żyć sie nie chce a co dopiero ćwiczyć. Nic nie bolało po strzale. Ale w sumie sam olej pewnie nie boli. Mówi ze wiecej tego nie tonie pomimo ze kosztowało go mniej mniej niż bilet sieciowy na MPK...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OMEGA PHARMA-TOMAXEN 20MG

Następny temat

deca norma do sprawdzenia , antek scantel,meta akrihin,deca enan meta omegi itp

WHEY premium