SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanaxin PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
w irlandii nabyles to pmp? widziales ta firme w realu w ogole? czytalem troche Twoich wypowiedzi w innych tematach wiec i dobrze Ci przerwa zrobi odpocznij sobie.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
pewnie kazdy zadaje sobie teraz pytanie czy mozna bic PMP, oczywiscie ze mozna wystaczy przejsc tylko serie szczepionek przeciw wsiekliznie, adidasowi, wsciekliznie bydlecej i kilku innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Weź już nie pier... bo już takie rzeczy wymyślasz że aż szkoda tego czytać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Mam id polskiego dila nie raz robilismy dil ale teraz pmp przesada co za syf to musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
ja to samo mialem popuchniete od PMP i ból, bolda wyrzcilem bo sam olej ale deka cos bylo to przefitrowalem i dalo sie bic do konca, na tescie antydopingowym dosyc niskie bylo stezenie deki takze szalu po cyklu nie ma, szkoda czasu i kasy bylo, wyslem do kolesia wyniki testow bolda ze sam olej ale nie przejal i dalej sprzedaje, wiecej od niego nie wezme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agafka w innym temacie podawałes dokładnie ile ci wyszło metabolitów deki i sam mi pisałes ze stezenie odpowiada mniej wiecej temu co napisali na etykiecie teraz mówisz ze szału nie było bo zanizone stężenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
barano90 szalu nie bylo takze musialo byc zanizone stezenie, porownywalem stezenie matebolitow z innych badan mialem wrazenie ze co cos tej deki musi byc ale chyba az tak duzo nie bylo, wszystko zalezy ktorego dnia byl mocz oddany wiadomo ze stezenia sie wahaja z dnia na dzien, tego dokladnie nie oszczcujesz, teraz porownujac do innych cyklu szalu nie ma i co mam wiecej ci wytlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
tanie środki i robią robotę

ile byście nie hejtowali, to marka nie upadnie
tego chce lud

kto ma więcej rozwagi i $$$ będzie bił aptekę
o ile mają dojście

ale większość mając wybór i tak wybierze PMP

zresztą wybierając pomiędzy "apteką" od dila a PMP też jestem za 2. opcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
przemek nie pokazesz tych flakonow susty co?????

ktos by wlal do flakonu z bolda pmp bolda z alphy i dalej bylo by ze gowno jest heheheheh


Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2012-03-10 21:09:01

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
ja wam moge pokazac propa, i jest bez syfu jak tu niektorzy twierdza, dupa tez nie boli

Arek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OMEGA PHARMA-TOMAXEN 20MG

Następny temat

deca norma do sprawdzenia , antek scantel,meta akrihin,deca enan meta omegi itp

WHEY premium