SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanaxin PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Dobrze trafila mi sie wadliwa seria fiolka czy co mialem ich 3 wiec teraz jak otworze niwa to bedIe dobra?????:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Dziwne, fakt faktem syfy tam czasem pływały ale na działanie nie było narzekań u mnie dużo znajomych brało różne rzeczy z pmp i nie było narzekań na bóle a tym bardziej na działanie. Sam testowałem dece z tego z teściem z alphy leciałem około 300 mg deci i 500 enan alphy libido zmalało więc teścia dołożyłem i ze stawami lepiej zero dyskomfortu po strzale inne niby lepsze undery biłem to chodzić nie mogłem a po tym elegancko. I nie jestem pimpem tak jak tam wyżej wspominacie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Ale co znaczy ze zla partie trafilem ktos tak powiedzial znaczy sie ze co ? Jak wezme inna butelke bedzie cacy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Szczerze ciężko powiedzieć ale tyle ile słyszałem od znajomych że brali nikt nie narzekał. W końcu jest to ug więc wszystkiego można się spodziewać ale tak jak mówiłem ja nie mam powodów do narzekań..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Boli az dupa rwie i nie da sie chodzic tak z 3dni i tak ciagle to samo po strzale ale znajomy gadal ze u niego zadnego bolu

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Ch... wie skoro tyle narzekań ostaniach czasów może coś się zj**... u nich a sam miałem na mostek brać mixa z pmp teraz przez was się zastanowię nad tym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Przeczytajcie moj artykul na glownej stronie dzialu doping. Nie bierzcie stuffu pmp. Bedziesz wiedzial czemu boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
bo jestes anty pimp pmp. widac to jak na tacy. kogos boli czy cos pisze raz a nie tyle co Ty. I jeszcze wszedzie piszesz ze PMP to syf.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
przemek wklej swoje zdjecie tego swojego flakonu, i tych pustych ktore juz wbiles

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby nie było ze pimp PMP






i 2 puste i 2 jeszcze nie






Cód, miód i orzeszki
Zmieniony przez - barano90 w dniu 2012-03-09 22:23:14

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2012-03-09 22:23:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OMEGA PHARMA-TOMAXEN 20MG

Następny temat

deca norma do sprawdzenia , antek scantel,meta akrihin,deca enan meta omegi itp

WHEY premium