SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanaxin PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to faktycznie jakis lipny rzut dostałes, do lekarza po antybiotyk bo pozniejto juz tylko skalpel i tygodniami bedziesz latał na zabiegi na odciaganie ropy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Tak mowisz? Antybiotyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli tak mówisz ze zapalenie to idz dostaniesz antybiotyk pare dni i po wszystkim, jak olejesz sprawe pozniej tylko zabiegi i bedziesz chodził z sączkiem w tyłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
Juz raz mialem saczek. Wziolem wlasnie antybiotyk mialem w zapasie na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Ja brałem na samym początku jak ukazał sie nowy desing i nie mogę powiedziec na suste złego słowa puchłem po niej dobrze.. zero jakiegokolwiek bólu itp prop tez dobry.. reszte środków nie wiem bo teraz opieram cykle na innej firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
przemekqju testa od razu mozna poznac jak ci waga w gore idzie test ci zatrzyuje plyny w tkanach chociaz jeszcze ci miesnie nie rosna ale jak ci nic na wadze w gore nie poszlo to musi byc wal sam olej i jeszcze zanieczyszczony, opinie pozytywne PMP to chyba tylko od naganiaczy tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
agrafka12, po pierwsze nie obrazaj mnie. po drugie czy ja napisalem cos o na temat dzialania bolda? nie. wiec skoncz z tym. kolejna sprawa, moja wypowiedz kierowalem nie odnosnie srodka a Twojej postawy dodajac na koncu wzmianke ze nie mam nic do Ciebie a wiec nie wiem skad atak na moją osobe. czyli wszyscy ktorzy udzielaja sie w temacie "polskie realia co warto brac a co nie" dilluja podanymi przez siebie srodkami? tak wlasnie wynika z Twojej wypowiedzi. nie pochwalam zadnej firmy w moich wypowiedziach i podkreslilem ze kazdy bije co chce. ze pasowal mi balkan, scantel, stary razak, geofman, atomic, unigen, pmp itp to znaczy ze go rozprowadzam? wyrazam po prostu opinie o danym srodku, ktory testowalem. szkoda że dla niektorych tutaj istnieje cos takiego jak bold z unigena.. tak byl taki temat i ktos zapytal jaki bold pewny, to dostal odp ze unigena... no sorry. rozumiem ze dobra firma i sam to sprawdzilem ale wystarczy ze ludzie beda sie wypowiadac o tym co wbijali i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
a nie o tym co nawet nie istnieje. tyle w temacie. nie wiem moze niektorzy widzieli takowego bolda. co do pmp, to absolutnie nie mam nic do tej firmy. na mete nikt nie narzeka. ani tutaj na sfd, ani w moim srodowisku. w tamtym temacie odnosnie badan pochlebne wypowiedzi na temat pmp mialy osoby z dluzszym stazem. czy to znaczy ze rozprowadzaja to? nie. po prostu mają prawo do wlasnej opini. a ze ktos ma opinie ktora się Tobie nie podoba nie znaczy ze trzeba go gnoic za to. tak jak zawsze zreszta, jednemu cos pasuje innemu nie. jeden lubi dany towar inny nie. skrajne opinie są o balkanie tak samo. może i są wałki, nie wiem osobiscie sie nie spotkalem. akurat do susty z pmp nic nie mam, tak jak i do deki ktora wedlug Twoich badan działa.


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2012-03-09 00:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
ja mialem podobne przygodny z PMP sam olej i cos tam plywalo, ja nie wiem skad te pozytywne opinie albo naganiacze tej firmy albo moze maja cos co dziala na podpuche a reszta walki, no przeciez golym okiem widac ze cos tam plywa i inny pisali tu to samo, ja sie jedzie pare tygodni i nic to chyba walek, kto mi bedzie wmawail ze dobry towar, bralem dobre towary to wiem jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to macie widocznie pecha u mnie kazdy zadowolony jestem 12kg do przodu po 14 tyg cyklu wszytsko pmp, dobre placebo musi byc nie ma co to samo justine pisał szykował sie do zawodów na tym towarze ale co nie którzy bedą tu wmawiać ze sie bije fake,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OMEGA PHARMA-TOMAXEN 20MG

Następny temat

deca norma do sprawdzenia , antek scantel,meta akrihin,deca enan meta omegi itp

WHEY premium