SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na wzrost.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
Witam, mam 16 lat za 5 miesiecy 17 i mam na tą chwile 180,5/181 wzrostu, waga 72kg. Na razie jako tako rosłem, jednak od jakiegos czasu mam mały zastój, nie widze zebym podskoczył o pełny cm w ciągu 2/3 miesiecy. Póki jeszcze młody i jest czas chce wziąć jakieś suplementy na uzupełnienie składników sprzyjających ku wzrostowi. Mój cel życiowy to mieć 186/187 i byc dość dobrze zbudowanym :D Jako, że to 2 można zrobić ciężką pracą to ten 1 temat jak chciałbym 'polepszyć' to teraz. Później skonczy mi sie okres dojrzewania i po grzybkach. A więc jak na tą chwilę upatrzyłem sobie argininę, omega 3 i może zaczne brać tran. Przegladałem tematy co do tego ale wiekszość była z 2004/5 roku więc moze coś nowego sie dowiem od was bo to juz ponad 10 lat temu :D Z góry badzo dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
Nie ma takich suplementów.Ciesz się z tych 181cm bo niektórzy nawet takiego wzrostu nie mają.
Jeżeli matka natura pozwoli to może jeszcze coś urośniesz ,ale Ty tutaj nie masz nic do gadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
Nie mówie,że chce skoczyć od razu 10cm. Z resztą jeśli można pomóc temu organizmowi to dlaczego nie spróbować? Nic do stracenia tutaj nie mam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Masz do stracenia kieszonkowe

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
jrm3
Z resztą jeśli można pomóc temu organizmowi to dlaczego nie spróbować?


no własnie nie mozna,
j/w szkoda czasu i kasy na takie próby,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
zacznijmy od tego jakiego wzrostu sa twoi rodzice ?
Genetyki nie oszukasz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Chcesz to poczytaj
https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST_vol.2-t782913.html
vol1 też mozesz poczytać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
Anubis, ciekawy ten temat bo z tego co widze to efekty sa piorunujace (1,5/2 cm w 7/10dni, po prostu wow). Są jakies zagrozenia z tym związane? Tam jest ponad 200 stron takze obawiam sie ze wszystkiego nie przeczytam D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To jak nie chce Ci się czytać to już Twój problem. Nie spróbujesz nie dowiesz się, cały czas nie będziesz rósł pomimo nawet że zastosujesz tą suplementację, każdy ma jakieś ograniczenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
nie odpowiedziałeś jaki wzrost maja rodzice a to też istotny czynnnik

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja przy ciezkiej pracy fizycznej

Następny temat

Odżywki białkowe

WHEY premium