SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Witam od tygodnia jestem na masie niestety nie stosuje żadnego białka witamin suplementów po prostu nic totalne zero chce 3 miesiące masować potem miesiąc redukcji nie znam się więc potrzebuję waszej rady dla tego że jutro będę w galerii i chciał bym kupić jakieś podstawowe suplementy nie wiem tylko jakie dla tego mam do was ogromną prośbę jakie polecacie podstawowe suple jakieś bcaa omega 3 czy coś co warto kupić oczywiście żeby to nie była jakaś brudna chemia czy coś ;D z góry dziękuję za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Witam

Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Dzięki za odp niestety dopiero wieczorem będę w stanie odpowiedzieć dokładnie na wszystkie te punkty dla tego że aktualnie jestem w pracy póki co chodziło mi tutaj bardziej o podstawowe suple które można polecić każdemu na początek staż na siłowni ok 1,5roku może więcej w tym że trenowałem rekreacyjne jak mi się chciało teraz zamierzam bardziej profesjonalnie do tego podejść wiek 25 waga 57 wzrost 174 ektomorfik resztę uzupełnię wieczorem pozdrawiam a i pierwszy taki cykl przytyć ok 10kg potem redukcja na rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Na początek nie potrzebujesz żadnych suplementów . Wystarczy dieta i trening to daje nam ponad 90 % sukcesu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
po co chcesz przytyc 10kg, jak i tak zbudujesz maksymalnie ze 2kg miesnia, a reszta to bedzie smalec?
nie lepiej 2kg i nie robic redukcji a kointynuuowac spokojnie budowe miesnia?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Pewnie lepiej zobaczę jak to wyjdzie czy moja wiedza mi na tyle pozwoli ;D a może jakieś witaminy warto brać nie ukrywam że dieta nie jest jakaś super więc pewnie i witamin też w odpowiednich dawkach nie dostarczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
no to jedz więcej warzyw, nie wyrzucaj kasy na suplementy jeśli nie masz pięknej wyliczonej diety, kwasy omega zaspokoisz co jakiś czas wrzucając rybkę do menu, masz orzechy, oleje itp., skup się na podstawach - prawidłowym odżywianiu

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jw tym bardziej ze wazysz tyle co przecuetna kobieta, nie bedzie problemem w uzupelnieniu czegokolwiek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Tak waga to tragedia ;D na szczęście w rzeczywistości aż tak chudo nie wyglądam od dziecka towarzyszy mi wysiłek fizyczny i musiałem sobie radzić dla tego teraz ciężko mi przytyć organizm jest nauczony do wysiłku i dużej dawki kcal jak zacznę jeść warzywa to boję się że będzie za mało kcal i w ogóle nie przytyje a ile można podbijać tłuszczem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Nie martw się na zapas , tylko zabierz się za odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Hehe zasypał bym was pytaniami ale flex ma rację czas wziąść się do roboty i zrobić coś samemu będę ciężko pracował i zobaczymy co z tego wyjdzie za 4 miesiące ;D dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega 3

Następny temat

Co wybrac??

WHEY premium