SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na kontuzje- bark....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez King_Odin z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam od pazdziernika 2007 zmagam sie z fatalna kontuzja.. podczas treningow w silowni zrozwalilem sobie bark badanie Usg wykazalo naderwanie miesnia nadgrzebieniowego stozka rotoatorow.. kontuzja trwa juz pol roku lekarze przepisali mi Ch*** warte leki. ja chce wrocic na silownie, juz mnie prawie nie bolalo zrobilem 2 lekkie treningi i boli.. co mam sobie kupic ?? odzywki, sterdydy ? czy moze operacja ?? kto sie zna bo ja bylem u 2 lekarzy (panstowo i prywatnie i jedyne co dostalem to jakies ch** warte zabiegi i takie same leki i jakies mascie- to jest smieszne mam 20 lat i takie rzeczy powinny mi sie szybko regenerowac !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem u 3 lekarzy... pnastowo, prywatnie i prywatnie mialem usg, przeswietlenie i wszyscy mowia to sam. zabiegi fizjoterapeutyczne i jakin nimesil i fastum.. do CHU**** ale to nie pomaga. jutro ide prosic lekarza o wypisanie sterydow slyszalem ze deka moze pomoc. co o tym sadzicie ? a jak nie to co operacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
nie ten dział

"Mess with the best die like the rest"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II - proboem z miarką.

Następny temat

Problem?

WHEY premium