SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja w muay thai

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 393
Wiec moj problem jest w tym ze chce trenowac naprawde ciezko , mam motywacje ale ciagle jestem przetrenowany , mam zakwasy mimo ze cwicze regularnie i staram sie odpoczywac po ciezkych treningach.Przeczytalem kilka artykolow na sfd , innych stronkach i tak srednio wiem co brac z suplementacji.Chcialbym trenowac 4-5 razy w tygodniu -2-3 sporty walki , 2-3 silka.
Wiem tylko tyle ze kreatyna nie bedzie dla mnie sie nadawala..wiec co brac?HMB+ bcaa ? Nie zalezy mi na przyroscie masy , chce poprawic kondycje i sile(wiem ze na to pierwsze suple maja maly wplyw ,a sile bedzie trudno zdobyc bez powiekszania masy - chodzi o to ze chce w przyszlosci startowac w zawodach i waga 67-70 mi wystarcza)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7210
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10538
Vitargo GJL....pol saszetki przed treningiem i zobaczysz jak sie cwiczy:) nic wiecej nie potrzeba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
1) Napisz ile masz lat i ile ważysz.
2) Rozpisz sobie dietę: https://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suplementacja_w_sztukach_walki_by_k3ho-t264181.html
3) Dlaczego nie możesz brać kreatyny? Kreatyna jest suplementem nie tylko pomagającym budować masę, ale także zwiększającym wydolność. Skoro planujesz siłownię, kreatyna tym bardziej się przyda. Przy treningu na siłę nie powinieneś jakoś specjalnie rozbudować masy
4) HMB - jeżeli masz sporo kasy. U osób niewytrenowanych się sprawdza, potem gorzej. Ogólnie lepszy suplement na redukcję niż na masę
5) BCAA - jeżeli masz na prawdę za dużo kasy. Uzupełnij niedobory białka w diecie zwykłym WPC i będzie git
6) Rozumiem, że chodzi Ci o siłę uderzenia. Masa odgrywa tu drugoplanową rolę. Gro zagadnienia to właściwa technika

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 393
hm z tego co wiem kreatyna jest raczej przeznaczona na "rozwoj" miesni "szybkich" tzn tych co pracuja bez tlenowo a w walce wysilek jest mieszany ..wiec sam nie wiem.Mi najbardziej zalezy na regeneracji bo chce duzo trenowac.
Jesli chodzi o diete i te wyliczenia to u mnie ona nie ma sensu bo czesto zjem pol obiadu , na przerwie w szkole zjem cos tu cos tam i juz tak raz probowalem i nie wychodzilo.Lepiej dla mnie byloby posegregowac produkty wedlug wartosci odzywczych ktore powinienem jesc.

Wiem ze po treningu trzeba weglowodany jesc ale nie powinno ich sie spozywac na noc...tyle ze ja trening koncze o 21 jak zjem to jest 21 30 i juz trzeba powoli isc spac wiec jak to jest?
a co przed treningiem i na sniadanie?Czy dieta powinna byc taka sama jak u kulturysty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 393
o jeszcze jedno pytanie ,glowym zrodlem tluszczy powinna byc oliwa z oliwek?mozna ja zastapic oliwkami? szukalem tego na forum i spotkalem sprzeczne opinie ,a oliwki po prostu uwielbiam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Jeżeli chodzi o dietę, to koniecznie przeczytaj post, który Ci podesłałem. To jest dieta obmyślana specjalnie pod SW. Jeżeli nie chce Ci się liczyć, to po prostu jedz sporo mając na uwadze, żeby w każdym posiłku było sporo białka, złożonych węglowodanów i tłuszczy nienasyconych. Bezpośrednio po treningu możesz wypić carbo a po powrocie do domu zjeść lekki posiłek np białko + warzywa (może być sałatka z tuńczykiem).
Co do kreatyny, stosują ją nie tylko kulturyści ale i biegacze, rowerzyści itp. Ale do niczego nie namawiam. Możesz spróbować i sam ocenisz. Zaopatrz się koniecznie w kompleks witaminowo-mineralny. Z odżywek możesz pomyśleć o ZMA, które bardzo poprawia regenerację. Teraz miał się pojawić cynk i magnez chelatowane z olimpu, więc możesz sobie zmontować bardzo dobre ZMA apteczne. Nie zaszkodzi Ci tauryna, ale to nie jest konieczne

Acha, oliwki jak najbardziej, ale nie zamiast oliwy tylko oprócz

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-03-20 10:13:54

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sprobuj z TCM :) albo CP to jeszcze Cie pobudzic troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
szkoda jabłczanu jeżeli nie chodzi o masę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no wlasnie, ale sile i dynamike np...przy tym sie swietnie sprawdza! mono bylo by szkoda jesli chodzi o mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nie bardzo Cię rozumiem Sołtys
Napisałem, że szkoda jabłczanu jeżeli NIE chodzi o masę. Do poprawienia wydolności wystarczy mono

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-03-20 14:35:12

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II 350g?

Następny temat

UNIVERSAL TORRENT - NOWOŚĆ!!!

WHEY premium